999 rezultate për

cadiz

Atletico Madridi mposht Cadiz dhe i afrohet kreut (VIDEO) Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. S
Humbja e Realit ndaj Cadiz, Zidane nuk ka arsyetime Real Madrid ka pësuar humbje në shtëpi, nga skuadra e promovuar këtë edicion në La Liga, Cadiz. Cadiz fitoi minimalis
Cadiz bën surprizën, mposht Realin një javë para "El Classicos" (VIDEO) Skuadra e Real Madrid është mposhtur nga Cadiz. Me rezultatin minimal 0:1, Cadiz ka shënuar fitore në udhëtim kundër
Real Madridi befasohet nga Cadiz, "miqtë" në avantazh (VIDEO) Reali është befasuar nga Cadiz. Miqtë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në minutën e 16' me Lozanon. /albeu.com/
Gjykata Administrative vendos për fatin e Realit në Kupën e Mbretit Gjykata e Administrative e Sporteve ka konfirmuar vendimin e Komisionit të Disiplinës për eliminimin e Realit të Madridi