999 rezultate për

cabellos

Perez i gatshëm ta shesë Cabellosin tek Liverpool, por me një kusht Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka pranuar të shëesë në drejtim të Liverpoolit njërin prej mesfushorëve të
Ndeshjen e parë e shpëtoi Cabellos, por këtë herë Reali e pret Alavesin plot me mungesa Zinedine Zidane ka zyrtarizuar listën e lojtarëve anti Alavesit, që do të pwrballen ditwn e sotme nga ora 16:15 në “Sant
Reali ia prishi dëshirën Cabellosit, nuk e lejoi të zëvendësonte Coutinhon Sipas gazetarit spanjoll Cristobal Soria, Reali i Madridit e bllokoi transferimin e Dani Cabellosit në Anfield muajin e
Liverpool piketon Cabellosin si zëvendësues të Coutinhos Me largimin e Philippe Coutinhos, i cili ka lënë një boshllëk të madh në “Anfield”, Liverpooli ka nisur punën për zëvend
Ekipet më të mëdha të Italisë vihen pas Cabellos Milan, Inter dhe Roma janë në një garë të çmendur në merkato për talentin spanjoll Dani Ceballos. Drejtuesit e klube
Cabellos me transferimin tek Realin bëri realitet ëndërrën e tij Në verë ishte një luftë e madhe e Barcelonës dhe Real Madridit për t’i siguruar shërbimet e Dani Ceballos. Në fund fi
Cabellos mbrëmë u nis me urgjencë për në spital, gjendja e tij është serioze Teksa Spanja U-21 përballej me Itali U21 në Toledo mbrëmjen e djeshme, Cabellos u bë pjesë e një urgjence. Një moment
Cabellos gati për të festuar ditlindjen me trofeun e Super Kupës në duar Mënyra më e mirë për Dani Ceballos për të festuar ditëlindjen e tij të 21 do të jetë që Real Madridi të fitojë Super Kup
Cabellos zbulon pse zgjodhi Realin dhe refuzoi Barcelonën Dani Cabellos ka deklaruar se nuk ka hezituar të nënshkruajë për Real Madridin, pavarësisht interesimit të madh që për t
Dani Cabellos është duke iu nënshtruar vizitave mjekësore Momenti kur Dani Cabellos të jetë zyrtarisht lojtarë i Realit të Madridit erdhi. Madrilenët kanë në ambjentet e tyre
Cabellos flet për herë të parë si lojtar i Real Madrid Real Madrid ka nënshkruar me Dani Ceballos nga Real Betis. 20-vjeçari ka njohur lavdinë e klubit të tij të ri, duke prem
Zbuloni ditën kur Cabellos do të prezantohet në Santiago Bernabeo Dani Ceballos do të bashkohet me kolegët e tij të Real Madridit në fluturimin në Shtetet e Bashkuara më 21 korrik, pasi
Ardhja e Cabellos në Real, nënkupton dhe një lajm të keq Ardhja e Dani Ceballos në rradhët e Real Madridit nënkupton një dalje. Nënshkrimi i Ceballos shtyn kolumbian jasht nga M
Mënyra se si Cabellos iu bashkua Realit të Madridit dhe puçi ndaj Barcelonës Dani Ceballos dukej i destinuar për një kalim në Santiago Bernabeu. Lojtari ka shprehur dëshirën e tij disa javë më pa