999 rezultate për

caballeros

Gafa e Cabelleros i jep avantazhin Kroacisë (VIDEO) Kroacia ka kaluar në avantazh ndaj Argjentinës në "Nizhny Novgorod". Një gafë e pafalshme e Caballeros i ka dhuruar
Pritja e Caballeros që mund të vlejë një titull (VIDEO) Është një momeent që ndoshta do të mbahet mend gjatë nga tifozët e Atletico Madrid dhe Barcelonës. Pritja që portieri i