999 rezultate për

caballero

Portieri i Chelsea, lojtari më i vjetër që luan në një finale të Kupës FA Willy Caballero do të shënojë një rekord me të vërshëlluar gjyqtari në finalen e Kupës FA. Portieri argjentinas, Caba
Caballero zbulon se e kanë kërcënuar me jetë Willy Caballero ka zbuluar se ka marrë kërcënime me jetë për gabimin që bëri në gjysmëfinale të Kupës së Botës që ishte
Formacionet zyrtare: Chelsea – Tottenham Hotspur ‘Blutë e Londrës’ dhe ‘Spurs’ janë gati për të nisur përballjen për javën e 28 të Premier League, shkruan Albeu.com
Momenti ku Kepa Arrizabalaga refuzoi të zëvendësohej nga Caballero (VIDEO) Skena të pabesueshme janë parë në finalen e “Carabao Cup” që u zhvillua mes Chelseat dhe Manchester Cityt në "Wembley".
Fazio mbron Caballeron: Futbolli pa gabime është i mërzitshëm Pas gabimeve që bëri portieri i Chelseat kundër Kroacisë, shoku i tij i skuadrës ua ka rikujtuar tifozëve se edhe futbol
Morinho paralajmëroi për Caballeron, por askush nuk e dëgjoi Humbja drastike e Argjentinës ndaj Kroacisë me një rezultat të thellë 0-3, ka ngjallur shumë debat. Shumë emra në kë
Gafa e Cabelleros i jep avantazhin Kroacisë (VIDEO) Kroacia ka kaluar në avantazh ndaj Argjentinës në "Nizhny Novgorod". Një gafë e pafalshme e Caballeros i ka dhuruar
“Lista e Zezë”/ Manchester City largon shtatë lojtarë në fund të sezonit Yaya Toure, Jesus Navas, Willy Caballero, Pablo Zabaleta, Bacary Sagna, Gael Clichy dhe Aleksandar Kolarov janë lojtarët
Caballero: Manchester City mund ta blejë Messin I intervistuar nga "Goal.com", portieri i Manchester City Caballero ka komentuar hipotezat e blerjes se Lionel Messit ng
Pritja e Caballeros që mund të vlejë një titull (VIDEO) Është një momeent që ndoshta do të mbahet mend gjatë nga tifozët e Atletico Madrid dhe Barcelonës. Pritja që portieri i
Caballero i tha "Jo" rreth 10 golave për Realin (VIDEO) Real Madrid fitoi 2-0 përballë Malagas në ndeshjen e javës së nëntë falë golave Di Marias dhe Cristiano Ronaldo, në një
Meksikë, arrestohet bosi i drogës Forcat e sigurisë në Meksikë ka arrestuar një nga trafikantët e drogës më të kërkuar në botë. Ivan Velazquez Caballero,