999 rezultate për

byrek

Dy byrekë me presh për Nikolla Gruevskin (FOTO LAJM) Kryeministri Nikolla Gruevski dhe ministri i Shendetesise Nikolla Todorov jane fotografuar duke blerë burek. Kjo ësh
"Byreku me kupon, lokalet në Bllok me dëftesë tatimore" Jo më larg se dje qarkullonin në rrjetet sociale foto se në Shkodër shiteshin byrekë ku mereshe kuponi tatimor. Ana tjet
Byrek me kupon? Ja çfarë bën frika... Në Shkodër kanë nisur që të shiten byrekët me kuponë. Fotoja është postuar në faqen e Olti Currit, ku të bën përshtypje
Shpërthejnë bombolat e gazit në byrektore, dy të lënduar në Mitrovicë (FOTO LAJM) Sot rreth orës 13:00 ka ndodhur një shpërthim i fuqishëm në njërën prej byrektoreve në qendër të Mitrovicës, nga i cili
S'ka dieta, Albëria gatuan byrek (FOTO LAJM) Kohët e fundit, edhe më shumë këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është vlerësuar për linjat e saj, por duket se ajo nuk kurs
Si të gatuajmë byrek me spinaq Byreku me spinaq një recetë e cila është një vakt i mirë për tu konsumuar, për të përgatitur këtë recetë nevojiten ; 2 p
Ja si reagojnë amerikanët kur provojnë bakllavën, sarmën, byrekun (VIDEO) Një ekip gazetarësh, që punojnë për portalin Buzzfeed kanë takuar një malazez me emrin Milan. Malazezi është rritur n
Një "dietë" me byrek dhe kulaç, Bleona bën përjashtim (FOTO LAJM) Bleona Qeretit i pëlqen kuzhina shqiptare, ndërsa ajo ka postuar dy foto në Instagram me specialitetet që ajo i konsumon
I hëngri byrekun, djali rreh babain Gjykata e Tiranës lëshon urdhër mbrojtjeje për të moshuarin M. Mustafaj i cili është keqtrajtuar nga djali i tij 24-vjeç
Byrek me spinaq Në tavolinë ose tepsi hidhet miell, në mes hapet gropë ku hidhet ujë me pak kripë. Për 1 kg miell merret 550-600 gram uj
Polici qe kerkonte byrek Polici ikishte turnin e natës në qytet. Dikur e mori uria. Afrohet në barnatore dhe kërkon byrek. Farmacistja i tregon s
Byrek me lakra dhe me vezë Përmbajtja për 8-10 persona: - 1 kg lakra, - 1 tufë qepë të njoma, - 2 tufa kopër dhe majdanoz, - 1 lugë gjelle