999 rezultate për

byrek

Byrek me qepë dhe mish të grirë Përbërësit: 3 qepë, 1-2 thelpinj hudhër 400 gr mish të grirë 100 ml salcë domate 1 ½ lgj oriz Kripë, nenexhik i t
Zonja Tefta reagon ndaj këshilltarit të Bashës: Argumentet mos i gjej te byreku im! Komenti nga ana e këshilltarit të Lulzim bashës, Edi Lesi i cili sumloi aleatet kritike të Bashës i duke i krahasuar at
Balla paralajmëron “furtunë” në administratë: S’ka më punësime… Pavarësisht se tashmë kanë kaluar zgjedhjet dhe PS ka korrur fitore të thellë më 25 qershor, socialistët vazhdonjën turi
Si reaguan Rama dhe Tahiri kur kjo e moshuar tenton t'u japë byrek (VIDEO) Edi Rama dhe Saimir Tahiri ishin për drekë në një familje në Farkë sot. Ndërkohë që po flisnin me të birin e shtëpisë, e
U vra për dyqanin e byrekut, babai i dy fëmijëve u qëllua tri herë me thikë në fyt Konflikti i vjetër mes dy familjeve, për shkak të konkurrencës së një dyqani që shiste byrekë, përfundoi me vrasje. N
Byrek i ëmbël me krem pastiçerie Byrek të ëmbël me një krem të përgatitur me qumësht, vezë, miell dhe sheqer. Të spërkatur me sheqer pluhur dhe kanellë.
Tek Berisha apo bashkëshortja, ku po e ha byrekun Lulzim Basha? (VIDEO) Lulzim Basha është në “survejim” nga media për shkak të situatës së tensionuar politike në vend. Interesi është i madh p
Ylli i Juventusit shijon byrekët para sfidës ndaj Shqipërisë (FOTO) Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic ka shfrytëzuar rikthimin në Sarajevë për ndeshjet që do të ketë me ekipin e Bosn
Byreku me lakra e monedhë, tradita e ditës së "Sulltan Nevruzit" Sot në Shqipëri festohet Dita e Sulltan Nevruzit, festë që simbolizon rigjallërimin e njeriut dhe natyrës. Sipas tra
Ju kujtohet portieri që hante byrek gjatë ndeshjes? Ja ku punon tani ...(FOTO) Ndeshja e disa javëve më parë mes Sutton United dhe skuadër e kategorisë së pestë angleze, që u ndesh me Arsenalin në F
Byreku i jep fund karrierës së Wayne Shaw Portieri rezervë i Sutton, Wayne Shaw, është larguar nga skuadra pas skandalit të byrekut në stol. Në ndeshjen e Kupë
Portieri i famshëm: Jam gati të transferohem te Arsenali për 6 byrek (VIDEO) Portieri i famshëm, Wayne Shaw i cili hëngri byrek gjatë ndeshjes ndaj Arsenalit është gati që të transferohet te "topçi
Hëngri byrek gjatë ndeshjes, portieri i famshëm rrezikon dënimin Wayne Show është një ndër personazhet më të përfolur sot në rrjetet sociale. Portieri i dytë i Sutton, klubit të kategor
Flet portieri që hëngri byrek gjatë ndeshjes: S'kisha ngrënë gjithë ditën Portieri i Sutton United, Wayne Shaw është bërë i famshëm edhe më shumë pasi dje gjatë ndeshje me Arsenalin u pa duke ng
Skuadra e tij luan ndeshjen e jetës, portieri ha byrek gjatë ndeshjes (FOTO) Skuadra e Ligës së 5-të në Angli Sutton United, luajti mbrëmë ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, por nuk mun
Fytyra tjetër e protestës, policët e rraskapitur sfidojnë lodhjen “me dhallë e byrekë” (VIDEO) Ditën e sotme Tirana ishte më e blinduar se kurre ku forca të shumta policia kishin rrethuar insitucionet për të evituar
Si reagojnë shqiptarët ku ju merret byreku? (VIDEO) Në videon e mëposhtme e realizuar nga emisioni "Edhe njëhere mat", tregohet se si reagojnë shqiptarët në situata të ndr
Enkel Alikaj: Luanim duke ngrenë byrekë para ndeshjes Enkel Alikaj, një nga pesë anëtarët e “grupit armiqësor” që u pezulluan nga skuadra e Elbasanit për shkak se kanë nxitur
Ekuban: Konsumoj byrek ditën dhe natën, më pëlqen shumë Pesë gola në Superiore dhe potencë në fushën e blertë e kanë bërë sulmuesin e Partizanit, Kaleb Ekuban, një ndër lojtarë
Byrek me spinaq Për 4 vetë Duhen: - miell 3 gota uji - uje 300 gram - spinaq 1 kg - vezë 1 kokërr - djathë 100 gram - vaj 1/2