999 rezultate për

bypass

Pas më shumë se një dekade, mbyllet përfundmisht emisioni satirik (FOTO LAJM) Emisioni i njohur satirik "Bypass Show" në faqen e saj në rrjetin social Facebook ka publikuar një postim ku tregon se
Punimet në Bypass-in e Fierit, pritet të hapet një tjetër korsi Në bypassin e Fierit po punohet që njëra korsi të hapet për trafikun e mjeteve në fund të qershorit, aktualisht shtresat
"Terroristë të dashur...!" ByPass Show i përgjigjet ekstremistëve grekë (VIDEO) Një organizatë ekstremiste greke e quajtur ‘A.T.A.K’ ka përpiluar një listë vdekje për 64 shqiptarë, mes tyre deputetë,
Nuk kanë marrë rrogat, punëtorët e Bypass-it bllokojnë aksin Fier-Mbrostar Përfaqësues të 55 kompanive që punuan për ndërtimin e bypass-it të Fierit dhe Vlorës kanë bllokuar sërish aksin rrugor F
Nënshkruhet kontrata për ndërtimin e Bypass-it të Vlorës U firmos sot mes Autoritetit Shqiptar Rrugor dhe kompanisë kontraktore Serenissima Construction kontrata e punimeve për
EUR 18 million for Vlora motorway bypass Today minister of Finance Shkelqim Cani signed the agreement with the European Bank for Reconstruction and Development t
Nënshkruhet kontrata për bypass-in e Vlorës Sot u firmos marrëveshja e grantit të investimit të BE nëpërmjet Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim për Bypass-
Nënshkruhet kontrata për financimin e bypass-it të Vlorës Qeveria shqiptare nënshkroi sot kontratën me Bankën Europiane të Investimeve që siguron financimin për Bypass-in e Vlorë
Haxhinasto në Shkodër, premton rritje të investimeve infrastrukturore Ministri i Transporteve dhe Infrastrukres, Edmond Haxhinasto ripërsëriti sot se qeveria ka si prioritet te sajië të shly
Tenderi për Bypass-in e Vlorës, 22 kompani në garë Në zyrat e Autoritetit Rrugor Shqiptar janë dorëzuar 22 shprehje interesi për tenderin për ndërtimin e bypass-it të Vlor
Bypass-i i Fierit, 11 kompani paraqesin ofertat Ministria e Punëve Publike njoftoi se ka zhvilluar tenderin për ndërtimin e Bypass-it të Fierit. Sipas njoftimit zyrtar,
Miratohet kredia për Bypass-in e Vlorës dhe Fierit Kreditë e dy By Pass-eve që janë projektuar të ndërtohen gjatë dy viteve të ardhshme janë miratuar gjatë ditës së sotme
Bypassi i Fierit dhe i Vlorës financohet nga BERZH Bypassi i Fierit dhe i Vlorës do të ndërtohet nga BERZH, kjo gjë do të realizohet pas marrëveshjes së nënshkruar gjatë