999 rezultate për

bylykbashi

A mund të ketë bashkëqeverisje me Partinë Socialiste? Përgjigjet demokrati Oerd Bylykbashi thotë se, opozita do të ndjekë strategji dhe taktikë elektorale për të marrë sa më shumë vota në zgjedhj
Bylykbashi: Rama po shkel marrëveshjen e 14 janarit Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili në një konferencë për mediat në ambientet e PD-së kanë reaguar në lidhje me votimin e
Figura të njohura në lista, PD e Elbasanit voton nesër për kandidatët Vijon procesi i përzgjedhjes së kandidatëve të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 25 prillit. Është radha e degës s
Listat e hapura, demokrati tregon si do të votojnë qytetarët Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi ka shpjeguar gjatë një lidhjeje në emisionin “
Debatet për listat e hapura, Gjiknuri letër Bylykbashit dhe Vasilit Bashkëkryetari i komisionit të reformës zgjedhore, Damian Gjiknuri në një letër të gjatë drejtues dy përfaqësuesve të op
Murrizi-Gjiknurit: Prano propozimin e Bardhit dhe Bylykbashit Deputeti i opozitës Myslim Murrizi ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike për hapjen 100% të listave të kandid
Bylykbashi: Rama dashurinë për listat e hapura e ka vetëm alibi Oerd Bylykbashi deklaroi pas mbledhjes së Këshillit Politik se maxhoranca ka refuzuar të diskutojë për propozimin e Opoz
Flet personi i infektuar për herë të dytë me Covid-19: Kësaj radhe virusi është shumë më agresiv Flet personi i infektuar për herë të dytë me Covid-19: Kësaj radhe virusi është shumë më agresiv Personi i parë që do
Përfundon pa marrëveshje mbledhja e Këshillit Politik Pas mbledhjes në një komunikim me mediat, përfaqësuesi i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi tha se Partia Socialiste nu
Bylykbashi flet pas 4 orësh mbledhje: Pa dakordësi për identifikimin biometrik, pikat e tjera nuk vlejnë Rudina Hajdari, Damian Gjiknuri si dhe Oerd Bylykbashi kanë folur pas katër orësh mbledhje me Këshillin Politik për Refo
Mbyllet pa konsensus tryeza e Reformës Zgjedhore, Bylykbashi zbulon përplasjet me maxhorancën Ka përfunduar takimi i Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore që po mbahet në Pallatin e Kongreseve dhe ka zgjatur për
Konsensusi ende larg, Bylykbashi dhe Vasili letër Gjiknurit Oerd Bylykbashi i Partisë Demokratike dhe Petrit Vasili i Lëvizjes Socialiste për Integrim u kanë dërguar një letër përf
Gjiknuri ''i shtrin dorën'' Vasilit dhe Bylykbashit: Ju ftoj të ulemi në tryezë Bashkë kryetari i Reformës Zgjedhore dhe përfaqësuesi i PS, Damian Gjiknuri, i ka nisur sot kërkesë opozitës jashtëparla
Plas mes Gjiknurit dhe "opozitës", ndërpritet mbledhja e Këshillit Politik Një debat i fortë mes Vasilit dhe Gjiknurit është bërë shkak që të ndërpritet për 15 minuta mbledhja e Këshillit Politik
U infektuar me koronavirus, si është sot gjendja e ish banorit të "Big Brother" Lajmi se ish-banori i “Big Brother”, Petrit Bylykbashi ishte infektuar nga ‘Covid-19’ tërhoqi jo pak vëmendjen e gjithë
Përfaqësuesit e PD do të takohen ditën e nesërme me delegacionin e Venecias Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit t
Bylykbashi: Shkojm në zgjedhje me 13 tetor të mundim Ramën Demokratët, deri tani, nuk e kanë deklaruar zyrtarisht nëse janë të gatshëm të regjistrohen në zgjedhjet e 13 tetorit, O
Rama i bllokoi hotelin, reagon ish-deputeti i PD Bllokohet në Llixha të Elbasanit hoteli i ish-deputetit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publ
Raporti i OSBE/ODIHR, reagon PD: Mesazhi i qartë, zgjedhjet janë nul Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi komentoi deklaratat e misionit të OSBE/ ODIHR-it dhe sot, 1 ditë pas
"Le të ketë vëllavrasje më datë 30 qershor" , ish-deputeti i PD nuk tërhiqet Ish-kreu i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, i cili u ndalua nga policia pas deklaratës “Le të ketë vëllavrasje më datë 3