999 rezultate për

bylisit

Tirana shënon dhe golin e dytë ndaj Bylisit (VIDEO) Tirana ka shënuar dhe golin e dytë në përballjen ndaj Bylisit, e vlefshme për gjysmëfinalet e kthimit në Kupën e Shqipër
Dyshimet për ndeshjen ndaj Bylisit, Tirana dëshmon para Komisionit të Etikës Pas dëshmive nga pala e Bylisit në javën e kaluar, tashmë rradhën e ka Tirana që të përfaqësohet para Komisionit të Disi
Zgjerohen hetimet për Bylis-Tirana, në FSHF dëshmon edhe administratori i Vllaznisë Pak ditë më parë administratori i Vllaznisë, Suad Lici, akuzonte presidentin e Bylisit, Besnik Kapllanajn, për të cilin
Tirana ishte në avantazh, por "goditej" fitorja e Bylisit! Si u parashikua mrekullia ballshiote nga bastet Por, duke parë rrjedhën e ngjarjeve, koeficientet lëvizën shumë, madje edhe pse Tirana e mbylli pjesën e parë në avantaz
Kukësi fiton me polemika ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka bërë detyrën ndaj Bylisit duke fituar me shifrat 1-0, falë golit të realizuar nga Vasil Shkurtaj nga pika e pe
Rezultoi pozitiv në testin e parë ndaj koronavirusit, futbollisti i Bylisit merr rezultatin e testit të dytë Në rradhët e Bylisit u infektua me koronavirus i vetmi lojtar në Superiore, Eridon Qardaku. Lajmi se shkodrani i Byl
Dalin përgjigjet e tamponëve, Bylis-Tirana do të luhet normalisht (FOTO LAJM) Bylis-Tirana do të luhet normalisht siç ishte në program këtë të mërkurë në orën 17:00. Pas rezultimit pozitiv me COVID-
Një futbollist i infektuar, ja çfarë parashikon protokolli i miratuar nga Ministria e Shëndetësisë Teksa pritej që ditën e nesërme futbolli në Shqipëri të riniste pas një periudhë ndërprerje më shumë se dymujore, sot ka
Doli pozitiv me koronavirus, flet lojtari i Bylisit: Ndjehem shumë mirë Futbollisti i Bylisit, Eridon Qardaku ditën e sotme u konfirmua si i infektuar me Covid-19. Në një prononcim të dhënë
Lojtar të infektuar me koronavirus? Bylisi: Testi doli gabim Paraditen e sotme u raportua se një futbollist i Bylisit ka rezultuar pozitiv në testin ndaj koronavirusi. Së fundmi një
24 orë nga rifillimi i Superiores, infektohet me covid-19 futbollisti i Bylisit Koronavirusi prek edhe Superioren. Futbollisti i parë i prekur është një lojtar i skuadrës së Bylisit emri i të cilit nu
Mbrojtësi i Bylisit: Rama mendon për ministrat. Me çfarë të martohem, kam 3 muaj pa u paguar? Jurgen Goxha la Tiranën verën e kaluar dhe vendosi të vazhdontë karrierën në Ballsh. Mbrojtësi 27-vjeçar ka zhvilluar nj
Olsi Rama bën VAR-in me telefon, ndan pamjet me trajnerin e Bylisit (VIDEO) Një gol "fantazmë" u regjistrua në ndeshjen mes Partizanit dhe Bylisit të zhvilluar në "Air Albania", takim ky i vlefshë
Kukësi zhbllokon rezultatin ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bylisit në shtëpinë e këtyre te fundit. Për verilindorët ka shënuar M
Futbollisti i Bylisit përplaset me reklamat, dërgohet menjëherë në spital (VIDEO) Pjesa e dytë e sfidës mes Laçit dhe Bylisit, ka nisur me një incident të frikshëm. Futbollisti i skuadrës ballshiote,
Kapllanaj kërkoi që skuadra të braktisë ndeshjen: Turp Turp U mbyll në barazim 1-1 ndeshja mes Skënderbeut dhe Bylisit. Takimi ka qenë mjaft i kontestuar nga ballshiotët pasi ko
Egbo trajner i Tiranës deri në fund të sezonit Emanuel Egbo do të vijojë të drejtojë Tiranën. Sipas burimeve të Supersport drejtuesit e klubit tashmë kanë vendosur dhe
Luftëtari dhe Bylis ndajnë pikët (VIDEO) Emocione, gola, raste të shumta të humbura dhe polemika në sfidën mes Luftëtarit dhe Bylisit. Në Gjirokastër gjithçka pë
Rrëfimi i presidentit të Bylisit, Kapllanaj: Si e Olayinkan Presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj, është njeriu që ka zbuluar sulmuesin nigerian, Peter Olainka, që kur ky i fundit
Çudia e radhës në Kampionatin shqiptar, Bylisit i prishet autobuzi gjatë rrugës për në Gjirokastrës Nuk kanë fund çudirat në futbollin shqiptar. Ajo që ka ndodhur sot me skuadrën Bylisit është vërtetë diçka e rrallë. Nde