999 rezultate për

bylis

Dorëhiqet presidenti i Bylis: Do vetëdorëzohem në polici Besnik Kapllanaj jep dorëheqjen nga presidenca e futboll-klub Bylis. Kapllanaj është shpallur në kërkim pas incidentit n
Barazim dhe tension në Bylis-Laçi Superiorja i mban ndezur “motorrët”. Brenda katër ditësh luhen dy javët e para të fazës së tretë, duke i detyruar skuadr
Partizani bie në Vlorë, Besa mposht Bylisin Flamurtari i bën një mbyllje mjaft pozitive vitit 2013. Me një fitore minimale, por të merituar ndaj të kuqve të Hasan L
Gjobiten Skënderbeu, Kukësi, Tirana e Bylis Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit, ndër materialet e shumta që shqyrtoi në mbledhjen e tij të r
Skandal! Kastrioti-Bylis, pazar në mes të ditës Rezultati i ndeshjes së luajtur në Krujë, mes Bylisit dhe Kastriotit, ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të Kupës së
"Teatri" në Krujë, Bylis nën hetim nga FSHF-ja Ndeshja e shumëpërfolur e javës së 13-të të Kategorisë Superiore, mes Kastriotit dhe Bylisit, është nën hetim nga Federa
Lushnja "fundos" Tiranën, Bylis bie në Krujë Bardheblutë e vendit të fundit nuk gjejnë qetësi. Kalendari i fillimit të fazës së dytë i ka vënë ata përpara dy transfe
Skënderbeu humb në Ballsh, Partizani tris Teutës Java e 11-të e Kategorisë Superiore ka startuar me rezultate me të vërtetë interesante. Skënderbeu i vendit të parë ësht
Teuta e vetme në krye, barazim në Bylis-Lushnja Java e 9-të e Kategorisë Superiore luhet në dy ditët e fundjavës, të shtunë dhe të diel. Starti i këtij "stacioni" të ga
Naxhi Shensoj, trajneri i ri i Kukësit Naxhi Shensoj është trajneri i ri i Kukësit. Pas shkarkimit të Armando Cungut presidenti Safet Gjici ka zgjedhur si timo
Presidenti i Laçit akuzon: Shoshi trukon ndeshje Presidenti i Laçit, Pashk Laska, akuzon futbollistin e Bylisit, Maringlen Shoshi, si trukues të ndeshjeve. Gjatë një bis
Besa-Partizani dhe Lushnja-Vllaznia, 2 ndeshjet e para të Superligës Ndeshjet Besa-Partizani dhe Lushnja-Vllaznia do të grenë siparin e javës së katërt të kampionatit elitar të futbollit në
Policia shoqëron Kulin, lirohet pas 15 minutash Për tifozët e Partizanit mesfushori i Bylist, Bekim Kuli, ka qenë shënjestra e tyre pas gjyqtarit Alla. Për shkak të ndë
Superiorja: Vllaznia mposht Tiranën, Partizani ndalet në shtëpi Sapo janë mbyllur ndeshjet e javës së tretë të Kategorisë Superiore të cilat kanë sjellë edhe rezultate mjaft interesant
Laçi fiton Kupën e Shqipërisë Laçi shkruan historinë. Skuadra kurbinase është fituesja e Kupës së Shqipërisë 2013. Një gol në minutën e 119 të ndeshje
Laçi-Bylis, finalja që vlen 200 milionë Sonte në orën 20:00, në stadiumin kombëtar "Qemal Stafa", në prani të një numri rekord spektatorësh, që kanë ditë të tër
Superliga, Laçi e Bylis "KO" Bylis dhe Laçi nuk arrijnë të përsërisin suksesin në Kupën e Shqipërisë dhe në kampionat. Në javën e 23-të të Kategorisë
Historike, Laçi-Bylis në finalen e Kupës Laci-Bylis është finalja e Kupës së 61-të të Kupës së Shqipërisë. Dy skuadra bëjnë historinë, duke arritur për herë të p
Kupa e Shqipërisë, sot ndeshjet e para gjysëmfinale Kupa e Shqipërisë zbret sot në fushën e lojës me ndeshjet e vajtjhes për gjysmëfinalet e këtij kompeticioni. Tani gjitha
Superliga shqiptare, Skënderbeu i pandalshëm Janë zhvilluar takimet e fundit të javës së 19-të të Kategorisë Superiore, ku mund të veçohen fitorja e Skënderbeut në f