E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
999 rezultate për

bylis

Masa ekstreme nga forcat speciale për ndeshjen e mbijetesës Bylis-Flamurtari Policia e Fierit ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit gjatë ndeshjes së sotme Bylysi-Flamurtari që zhvillohet në orën
Ja rezultatet e ndeshjeve të kësaj jave në kampionatin shqiptar Rezultate surprizë kanë qenë ato të ndeshjeve të luajtura këtë javë në kampionatin shqiptar. Teuta dhe Skëndërbeu kan
Bylis heq dorë nga bojkoti, udhëton drejt Tiranës pa trajnerin as lajmit të publikuar se skuadra e Bylis do të bojkotonte kampionatin, vjen edhe zhvillimi më i fundit në lidhje me kët
Kaos në Superligë, Bylis braktis kampionatin Ndeshja Partizani-Bylis me shumë mundësi nesër niuk do të zhvillihet. Ekipi ballshiot, që duhet të nisej sot për në kry
Superliga shton intensitetin, sërish në fushë të mërkurën Superliga shqiptare nuk njeh pushim, pasi të mërkurën do të luhet java e 25-të. Tre takime do të zhvillohen në orën
Bylis ndal kampionët e Shqipërisë (VIDEO) Skënderbeu shpëton me një barazim në ndeshjen e fundit ndaj Bylisit. Kampionët e Shqipërisë vuajtën shumë ndaj ballshiot
Bylis befason Laçin, Teuta fiton në frymën e fundit (VIDEO) Java e 22-të e Superligës ka dhuruar një supriz që në ndeshjet e para. Laçi me synime për të zënë një vend në Europë për
Bylisi “poker” me Tërbunin Bylisi bën detyrën duke mundur në shtëpi Tërbunin e vendit të fundit me rezultatin e pastër 4­0. Ballshiotët kanë gje
Kukësi shkatërron Bylisin, Emini dopietë (VIDEO) Kukësi nuk e ka pasur aspak të vështirë sot ndaj Bylisit. Verlindorët kanë fituar lehtësisht 3-0 në "Zeqir Ymeri". S
Skëndërbeu shkatërron Bylisin Skëndërbeu ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 4:0 përballë Bylisit. Ekipi korçar ka fituar njëjtë me rezulta
Tërbuni ndal Laçin, Bylis thyen Vllazninë Janë zhvilluara para pak minutash dy ndeshjet e para në Superligë. Tërbuni ndali Laçin, ndërkohë që Vllaznia u thye keq
“Çmendet” Takaj, 20 mln pas Bylisit Presidenti i korçarëve Ardian Takaj e ka ndjekur ndeshjen Skënderbeu-Tirana (2-1), në tribunën VIP, duke respektuar homo
Tirana nuk fiton dot kundër Bylisit në kryeqytet Tirana nuk ka mundur dot të mposhtë Bylisin në kryeqytet, duke e mbyllur sfidën me rezultatin e bardhë 0-0. Pjesa e p
Sot luhen 3 sfida interesante në Superligën shqiptare Sot do të luhen 3 nga ndeshjet e javës së tretë në Superligën shqiptare. Tërbuni-Skënderbeu,ora 13:00 Pas fi
Kukësi fiton kundër Bylisit Kukësi ka mposhtur me rezultatin 2:0 skuadrën e Bylysit. Skuadra veri-lindore e ka nisur mbarë ndeshjen, teksa ka dom
Bylis, tifozët peticion kryeministrit Rama dhe ministres Jo vetëm pas dhënies së vendimit nga Komisioni i Disiplinës në Federatës Shqiptare të Futbollit, por që pas ndeshjes të
Përjashtimi i Bylisit, deputeti Lutaj: U dënua i gjithë qyteti Menjëherë sapo është njohur me masën ndëshkimore të Komisionit të Disiplinës Sportive pranë FSHF-së, deputeti Partisë So
FSHF me dorë të hekurt: Bylis zbret në Kategorinë e Parë Pas ngjarjeve të rënda të ndodhura ditën e shtunë në stadiumin "Agush Muça" të Ballshit në ndeshjen Bylis-Laçi ka ardhur
Si hidhen gurë në fushë? Kalo një herë në Ballsh (VIDEO) Bylisi-Laçi u kthye në një kaos të vërtetë të shtunën e kaluar, edhe pse u luajt pa praninë e spektatorëve për shkak të
Dorëhiqet presidenti i Bylis: Do vetëdorëzohem në polici Besnik Kapllanaj jep dorëheqjen nga presidenca e futboll-klub Bylis. Kapllanaj është shpallur në kërkim pas incidentit n