E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
999 rezultate për

bylis

Datë e re për Vllaznia-Bylis, java e 11 shtrihet në 4 ditë të ndryshme Kalendari për javën e 11 të Kategorisë Superiore ka ndryshuar duke u shtrirë në 4 ditë, pasi ndeshja mes Vllaznisë dhe B
Bylis dhe Teuta ndahen në paqe, Ballshiotët kapin kreun (VIDEO) 90 mintua shumë të luftuar ndërmjt Bylisit dhe Teutës që mbyllin gjithçka me rezultatin 0-0. Një barazim i merituar për
Tirana zhgënjen në Ballsh, mposhtet 3-1 nga Bylisi kryesues (VIDEO) Zhgënjen sërish Tirana, këtë herë në transfertën mallakastriote ndaj Bylisit, ku u mposht me rezultatin 3-1, humbje kjo
Rikthehet Superiorja në mesjavë, Kukësi kërkon fitoren, Tirana në transfertë ndaj Bylis Superiorja rikthehet sot me katër ndeshje, ndërkohë që bien në sy edhe oraret e reja. Dy janë ndeshjet që priten me m
Luftëtari dhe Bylis ndajnë pikët (VIDEO) Emocione, gola, raste të shumta të humbura dhe polemika në sfidën mes Luftëtarit dhe Bylisit. Në Gjirokastër gjithçka pë
Laçi në krizë, Bylis merr kreun Laçi barazoi 0-0 me Bylisin në ndeshjen e zhvilluar në shtëpi. Ekipi i trajnerit Sulejman Starova e ka harruar shije
"Manita" ndaj Flamurtarit ngjit Bylis në krye, Vllaznia "poker" Skënderbeut, Kukësi bie në Durrës (VIDEO) Bylis është skuadra e momentit në Kategorinë Superiore. Pasi fitoi titullin e Kategorisë së Parë, ekipi ballshiot po
Rrëfimi i presidentit të Bylisit, Kapllanaj: Si e Olayinkan Presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj, është njeriu që ka zbuluar sulmuesin nigerian, Peter Olainka, që kur ky i fundit
Bylis-Kukësi, vendasit barazojnë rezultatin (VIDEO) Emocione po dhuron sfida ndërmjet Bylisit dhe Kukësit. Skuadra vendase ka barazuar rezultatin 1-1 me anë të një penallti
Hidhet shorti, kalendari i ndeshjeve në Superiore Ka përfunduar pak çaste më parë në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për edicionin e 81-të të Kategorisë S
Dhuna ndaj arbitrit, ndërpritet përfundimisht ndeshja Besa-Bylis Besa-Bylisi nuk do të vazhdojë. Pas goditjes së arbitrit, gjyqtarët u futën në dhomat e zhveshjes dhe pak minuta më pas
Plas dhuna në Kavajë, ndërpritet ndeshja Besa-Bylis (VIDEO) Nuk ka të ndalur dhuna në stadiumet shqiptarë. Në minutën e 78 është ndërprerë ndeshja në Kavajë ndërmjet Besës dhe Byli
Ze Maria paralajmëron Superioren: Na prisni për trofe Tirana arriti një fitore të merituar kundër Bylisit dhe siguroi praktikisht ngjitjen në superiore. Sipas trajnerit brazi
Ze Maria flet me historinë e Tiranës: Nuk na mund askush Tirana është gati të kthehet në fushë kundër Shënkollit në kryeqytet. Pas dy barazimesh radhazi që kanë afruar ndjekësit
Iu prish autobusi dhe u eleminuan nga Kupa, lexoni se çfarë shkruan Bylisi (FOTO LAJM) Bylisi do të luante sot ndeshjet e kthimit në Kupën e Shqipërisë në Gjirokastër, ndaj Luftëtarit. Sfida e parë kisht
Çudia e radhës në Kampionatin shqiptar, Bylisit i prishet autobuzi gjatë rrugës për në Gjirokastrës Nuk kanë fund çudirat në futbollin shqiptar. Ajo që ka ndodhur sot me skuadrën Bylisit është vërtetë diçka e rrallë. Nde
Tirana pëson humbjen e parë, Bylisi merr tre pikë në Selman Stërmasi irana ka pësuar humbjen e parë në këtë kampionat duke u mposhtur nga Bylisi në “Selman Stërmasi” me rezultatin minimal 0
Bylisi i shënon tre gola Sopotit dhe i bën presion Lushnjës U luajt sot ndeshja hapëse e javës së 17-të të Kategorisë së Parë në Grupin B mes Sopotit dhe Bylisit. Takimi i zhvillua
Aksidentohet autobusi i skuadrës së Bylisit (VIDEO) Aksidentohet autobusi që transportonte ekipin e Bylisit drejt qytetit të Lushnjës. Një automjet tip benz i ka prerë rrug
Rezultatet e ndeshjeve të kësaj jave në Superiore Sot u luajtën ndeshjet e javës së parafundit të Kampionatit Kombëtar. Bylisi dhe Flamurtari kishin një "përplasje" të