E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO)
999 rezultate për

bylis

Dyshimet për ndeshjen ndaj Bylisit, Tirana dëshmon para Komisionit të Etikës Pas dëshmive nga pala e Bylisit në javën e kaluar, tashmë rradhën e ka Tirana që të përfaqësohet para Komisionit të Disi
Situatë qesharake te Etika, një e-mail "pengon" Tiranën të dëshmojë për ndeshjen me Bylisin Sot duhej të ishte dita kur Tirana do të provonte pafajësinë e saj përballë akuzave për trukime ndeshjesh, por për çudin
Zgjerohen hetimet për Bylis-Tirana, në FSHF dëshmon edhe administratori i Vllaznisë Pak ditë më parë administratori i Vllaznisë, Suad Lici, akuzonte presidentin e Bylisit, Besnik Kapllanajn, për të cilin
Bylisi - Tirana na kthen pas në kohë, kompanitë e basteve nuk kautojnë ndeshjet e Superiores Mjaftoi një ndeshje, Bylisi-Tirana, që ndeshjet e futbollit shqiptar të mos kuotohen më, duke na kthyer disa vite pas në
Hetimi i FSHF për Bylis-Tirana, Komisioni i Etikës i dërgon fletëthirrje disa lojtërëve Ndeshja e parë gjysmëfinale mes Bylisit dhe Tiranës zgjoi një debat të gjerë. Dyshimet për një trukim të ndeshjes ishin
Partizani dhe Bylis ndajnë pikët (VIDEO) Partizani dhe Bylis nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 1-1 në ndeshjen e sotme në “Adush Muça”. Pjesa e parë ka
Tirana ishte në avantazh, por "goditej" fitorja e Bylisit! Si u parashikua mrekullia ballshiote nga bastet Por, duke parë rrjedhën e ngjarjeve, koeficientet lëvizën shumë, madje edhe pse Tirana e mbylli pjesën e parë në avantaz
Akuzat e rënda për trukimin e ndeshjes Bylis-Tirana, reagon ashpër FSHF Ndeshja mes Bylysit dhe Tiranës është komentuar gjerësisht pasi dyshohet të jetë trukuar, ndërkohë që në lidhje me këtë
KUPA/ Teatër në Ballsh, Bylis fiton me përmbysje ndaj Tiranës (VIDEO) Bylisi ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Tiranës në shifrat 2-1. Ky takim ishte i vlefshëm për Kupën e Shqipërisë d
Kukësi fiton me polemika ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka bërë detyrën ndaj Bylisit duke fituar me shifrat 1-0, falë golit të realizuar nga Vasil Shkurtaj nga pika e pe
Bylisi mposht Skëndërbeun në sekondat e fundit fal golit të portierit (VIDEO) Skëndërbeu ka pësuar humbje në sekondat e fundit përballë Bylisit. Është portieri Isli Hidi ai i cili merr përsipër e
Çlirohen te Bylisi, ylli i skuadrës del negativ edhe në tamponin e tretë "Po e nisim ditën me një Superlajm! Eridon Qardaku ka kryer edhe tamponin e tretë, duke u konfirmuar negativ, e tashm
Rezultoi pozitiv në testin e parë ndaj koronavirusit, futbollisti i Bylisit merr rezultatin e testit të dytë Në rradhët e Bylisit u infektua me koronavirus i vetmi lojtar në Superiore, Eridon Qardaku. Lajmi se shkodrani i Byl
Sgarbi shpërthen ndaj gazetarit shqiptar: Bylisi është grek o injorant! Mos na çaj t*pet (VIDEO) "Byllisi ishte një qytet i Greqisë antike që ndodhej në Iliri..." Publicisti italian Vittorio Sgarbi, ka reaguar ashp
Tirana triumfon ndaj Bylis dhe blindon kreun (VIDEO) Tirana ka mposhtur Bylisin me rezultatin 1-3 në sfidën e vlefshme për javën e 27-të të Kategorisë Superiore, duke hedhur
Tirana zhbllokon sfidën, fantastik Kobina (VIDEO) Tirana ka gjetur golin e avantazhin në fushën e Bylis. Kryeqytetasit shënuan me Kobina i cili brenda zonës realizoi n
Luhet Bylis-Tirana, ja formacionet zyrtare Pas shumë polemikave për tu zhvilluar ose jo të ndeshjes mes Bylisit dhe Tiranës, është vendosur së fundmi që ndeshja e
Anulohet Bylis-Tirana? Situatë kaotike. Titullari i shëndet publik ka mbëritur disa minuta më përpara në stadium “Adush Muça” në Ballsh dhe pr
Dalin përgjigjet e tamponëve, Bylis-Tirana do të luhet normalisht (FOTO LAJM) Bylis-Tirana do të luhet normalisht siç ishte në program këtë të mërkurë në orën 17:00. Pas rezultimit pozitiv me COVID-
Egbo: Lojtarët do të kenë pak frikë ndaj Bylis Federata Shqiptare e Futbollit ende nuk ka marrë një vendim përfundimtar nëse sfida e vlefshme për javën e 17-të të Supe