999 rezultate për

bylis

Teuta triumfon ndaj Bylisit (VIDEO) Teuta ka thyer “tabunë”, duke marrë fitoren e parë në shtëpi për këtë sezon në kampionat, teksa mposhtën ditën e sotme B
Tirana kërkon fitoren ndaj Bylisit, formacionet e mundshme të ekipeve Tirana është gati për takimin me Bylisin. Trajneri Nevil Dede mbylli dje përgatitjet për sfidën me ballshiotët, pas një
Laçi-Bylis, vendasit dyfishojnë shifrat (VIDEO) Laçi ka dyfishuar shifrat ndaj Bylis. Është Lushka ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën 52. /albeu.com/
Partizani ndalet edhe nga Bylisi (VIDEO) Partizani ka barazuar pa gola ndaj Bylisit, duke shënuar ndeshjen e katërt radhazi që skuadra e Dajës nuk gjen rrjetën e
Bylis gjen fitoren e parë të kampionatit, Kastrioti humbet sërish (VIDEO) Bylis ka marrë fitoren e parë të kampionatit në ditën e sotme teksa ia kanë dalë në shtëpi të mposhtnin Kastriotin me re
Kukësi fiton pa vështirësi ndaj Bylisit (VIDEO) Pritej të ishte një duel më i vështirë për Kukësin, transferta në Ballsh, ndaj Bylisit. Megjithatë, verilindorët shfrytë
Dede në prag të duelit ndaj Bylisit: Na duhet patjetër fitorja Trajneri i Tiranës, Nevil Dede ka folur në prag të sfidës kundër Bylisit. Gjatë një prononcimi për mediat, Dede e vle
Formacionet e Kastrioti-Apolonia dhe Bylisi-Skënderbeu, ka surpriza Apolonia-Kastrioti dhe Bylisi-Skënderbeu janë përballjet e para të javës së tretë të Superiores, teksa nisin prej orës 1
Pa maskë dhe krah më krah, Meta ia merr isos në Bylis (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka postuar në rrjetet sociale një video duke kënduar këngë polifonike me disa grupe të shquara në z
Bylis dhe Laçi ndajnë pikët (VIDEO) Bylis dhe Laçi janë ndarën në “paqe” në javën e parë të Kategorisë Superiore, në duelin e zhvilluar në stadiumin “Adush
E ardhmja janë të rinjtë, rruga që do të ndjekë Bylisi për sezonin e ri Bylisi pritet që të jetë një skuadër aktive në merkaton e kësaj vere dhe hapi i parë mund të jetë rikthimi i lojtarëve t
Tirana e mbyll kampionatin në "paqe" me Bylisin dhe nis festën e titullit Tirana mbërrin te titulli më një barazim. Bardheblutë sot kanë zhvilluar një ndeshje me ritëm të lartë ndaj Bylisit, por
Ndeshja Tirana- Bylis, policia merr masat Policia e Tiranës, ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis
Muça për hetimin e Bylis-Tirana: I bindur që e kanë bërë 3-4 lojtarë, Halili po i mbron Ish-futbollisti e drejtuesi i Tiranës, Shkëlqim Muça, mendon se presidenti i bardhebluve, Refik Halili, duhej të vepront
Mbledhja e Komisionit të Etikës, çfarë u vendos për Bylis-Tirana Mbledhja e cila pritej të zhvillohej ditën e sotme në lidhje me dyshimet e ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës, mes B
Duka: Bylis-Tirana dyshohet si e trukuar, do ketë masa të rrepta nëse vërtetohet Tirana u shpall kampione e vendit për herë të 25-të, por ka një problem të madh, pasi është nën hetim për ndeshjen e Kup
Laçi shkatërron Bylis dhe sheh nga Europa (VIDEO) Laçi po i shkon gjithnjë e më pranë Kupave të Europës. Një fitore në transfertën e sotme 0-3 kundër Bylisit e afron edhe
Tirana mposht Bylis dhe siguron finalen (VIDEO) Tirana është finalistja e parë e Kupës së Shqipërisë të këtij edicioni. Klubi bardheblu preu biletën për në ndeshjen
Tirana shënon dhe golin e dytë ndaj Bylisit (VIDEO) Tirana ka shënuar dhe golin e dytë në përballjen ndaj Bylisit, e vlefshme për gjysmëfinalet e kthimit në Kupën e Shqipër
Hetimi për Bylis-Tirana, kryetari i Etikës: Jemi në fazë hetimi, nuk ka të dhëna për shumat e vendosura në baste Sot ka qenë radha e Tiranës që të “rrëfehet” në Komisionin e Etikës pranë FSHF-ë për ndeshjen e dyshuar si të trukuar, B