999 rezultate për

buzzfeed

Instagram do të bllokojë përmbajtjet që promovojnë dieta, për përdoruesit nën 18 vjeç Instagram është një platformë mjaft e njohur për ndarjen e imazheve. Sidoqoftë, përmbajtja ndaj të cilës jemi të eks
Evropianët frikësohen nga Trump se mund të mbështesë shkëmbimin e territoreve Serbia dhe Kosova po flasin për rivendosjen e kufijve. Kryeqytetet e mëdha evropiane janë kundër, edhe SHBA-ja dikur ka
Skandal, dyshime për trukime ndeshjesh edhe në tenis Turneu i parë Grand Slam i vitit në tenis nis nën hijen e skandalit. Sipas rrjetit televiziv britanik BBC dhe BuzzFeed N
Hotelet më të pazakonta në botë (FOTO-LAJM) Në brendësi të detit, mbi një pemë por edhe nën shoqërinë e xhirafave, këto janë disa nga hotelet më të pazakonta të ndë
Nga kërkuesit e Google, Shqipëria njihet si “bad’ Klikuesit e motorëve të kërkimit “Google”, e etiketojnë Shqipërinë si ‘e keqe”,(në angl “bad’). Në një hartë nga të publ