999 rezultate për

buzhala

Buzhala nxjerr të vërtetën e hidhur të darkës Gazetari i njohur Berat Buzhala ka komentuar përmes një statusi në facebook darkën e kryeministrit Edi Rama me liderët k
"Cirk", çfarë deklaron gazetari për përplasjen Rama-Berisha Analisti, Berat Buzhala mbrëmjene djeshme ka qënë i ftuar në "Zonë e Lirë" ku ndër të tjera ka komentuar edhe përplasjen
"Tërhiqe mbrapsht atë që the", debati i ashpër i Nanos me Buzhalën (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Berat Buzhala janë përplasur ashpër mbrëmë për gjatë emisionit Opinion për çështjen e
Buzhala: Thaçi është i shantazhuar prej gjykatës speciale Gazetari Berat Buzhala, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” ne News24 ku u diskutua për çështjen e kufijve Kosovë-Se
Berat Buzhala: Rama, F*ck Off! Nga Berat Buzhala Unë mendoj që është gomar kushdo që i thotë puna e mbarë Hashim Thaçit, kur ky i fundit bën
Banorët e këtij fshati të Drenasit janë në rrezik Dy shtylla elektrike në fshatin Llapushnik të Drenasit ka disa ditë që po paraqesin shqetësim për banorët e këtij fshati
Buzhala jep një propozim për nder të Fadil Vokrrit Gazetari Berat Buzhala përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka thënë se Stadiumi i ri i Prishtinës duhet ta
"Hajt nanën...", Berat Buzhala sulmon Armando Dukën Kosova fitoi mbrëmjen e djeshme 3-0 përballë Shqipërisë në ndeshjen miqësore të luajtur në Zvicër. Pas ndeshjes, gaze
Gazetari kosovar sulmon Armando Dukën: 15 vjet na ka trajtu si argat të shatit Gazetari kosovar, Berat Buzhala, ka reaguar menjëherë pas fitores së thellë 3-0 të Kosovës ndaj Shqipërisë. Ai sulmo
Rrëfehet Buzhala: Erdogan kërkoi arrestimin tim për një status në Facebook Analisti i njohur nga Kosova, Berat Buzhala, i ftuar në “Të Paekspozuarit”, rrëfeu një ngjarje të pazakontë të raportit
Bie blloku B1, rikthehen redukimet e energjisë në gjithë Kosovën Zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala ka sqaruar se reduktimet e energjisë elektrike gjatë ditës së sotme nëpër Kosovë po
Gjykata e shpall fajtor kompaninë Devolli Gjykata e ka dënuar Korporatën "Devolli" me 15 mijë euro. Buzhala këto mjete thotë se i jep donacion për Klinikën e Pedi
Berat Buzhala: Dikur Rama i quante mediat "kazan", por tani...? Berat Buzhala është një ndër emrat kritikë në raport me Ramën në media. Një shkrim të tijin pak orë më parë ai thekson f
Gjatë vjeshtës nuk do të mungojë energjia në Kosovë Korporata Energjetike e Kosovës do të hyjë e përgatitur për sezonet me të reshura, që zakonisht pasojnë pas stinës së ve
"E rrahur, por e pamposhtur", ja si duket Arbana Xharra pasi u dhunua brutalisht (FOTO LAJM) Analisti dhe gazetari Berat Buzhala ka vizituar gazetaren Arbana Xharra e cila së fundi iu bashkua Partisë Demokratike t
"Çudit" Monika: Kur shoqet e mia bënin dashuri, unë dilja në miting (VIDEO) Personi i parë që i ka thënë të mbajë mbiemrin e saj, ka qenë pikërisht Ilir Meta. Monika Kryemadhi rrëfen se Meta e njo
Berat Buzhala reagon pas kërcënimeve: Dyshoj te… Drejtori i Gazetës Express Berat Buzhala ka reaguar ne profilin e tij ne ‘FB’ pas kërcënimeve me vrasje qe ka marre.
Kërcënohet me jetë gazetari Berat Buzhala (FOTO LAJM) Drejtori i Gazetës Express në Kosovë, Berat Buzhala ka marrë kërcënime me jetë nga një person i quajtur Fitim Boshnjaku
Berat Buzhala analizon Ramës: Frikacak me të fortët dhe arrogant me të dobtit Drejtori i gazetës "Express" të Kosovës ka radhitur një serë akuzash për Kryeministrin Edi Rama, të cilat nisin që nga r
Haradinaj mbyll telefonin në transmetim direkt (VIDEO) Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj mbrëmjen e sotme zhvilloi një lidhje direkte me emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut në