999 rezultate për

buzet

Riniani surprizon dhe ngacmon Anën: Mos i kafsho buzët ashtu (VIDEO) Ana dhe Riniani kanë zhvilluar takimin e dytë së bashku ndërsa ky i fundit e surprizoi duke e cuar pranë zjarrit ndërsa
Buzëkuqi nuk është i duhuri, si të trajtoni buzët e plasaritura me 4 produkte natyrale Jemi në atë periudhë të vitit ku kujdesi për lëkurën nuk duhet të kufizohet vetëm tek blerja e produkteve kozmetike, të
Shfaqet me buzët e fryra, Chrissy Teigen i ndodh e papritura (FOTO LAJM) Me një video të vetme, Chrissy Teigen ka treguar se buzët e saj janë fryrë, duke i lënë të gjithë të mendojnë se i është
Asnjëherë mos flini gjumë pa hequr make upin, ju plak shpejt Heqja e tualetit nga fytyra në fund të ditës, duhet të jetë një rutinë klasike e çdo mbrëmje, para se të bini për të fje
Yll e bukur, Lei Kraja prezanton të motrën dhe do surprizoheni (FOTO LAJM) Lei Kraja është një moderatoret sportive më seksi në vend. Që në fillim të karrierës ajo ka tërhequr vëmendjen me pamjen
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
Gjërat që duhet të dini patjetër para se të bëni ndërhyrje tek buzët Filofozia "Ji e lumtur në lëkurën tënde" është ajo që ka ndihmuar sa e sa femra të kenë vetëbesim e të ndihen mirë me pa
Vini re! Gjërat që duhet të dini patjetër para se të bëni ndërhyrje tek buzët Filofozia "Ji e lumtur në lëkurën tënde" është ajo që ka ndihmuar sa e sa femra të kenë vetëbesim e të ndihen mirë me pa
Papritur i zmadhohen buzët, Ana e "Përputhen" i nënshtrohet ndërhyrjes estetike (FOTO LAJM) Përputhen padyshim ka bërë shumë bujë si emision dhe gjithashtu protagonistët janë ndër personazhet më të përfolur të mo
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
Dha gjithë pasurinë për t'u bërë e bukur, ndryshimi drastik i modeles serbe (FOTO LAJM) Mund të duket e pabesueshme, por është plotësisht një ngjarje e vërtetë. Maja Marinković është modelja që dha tërë
Lei Kraja acarohet me ndjekësit pas akuzave për ndërhyrje në fytyrë Duke qenë një nga vajzat më bukuroshe të ekranit, së fundmi edhe Lei Kraja është bërë pjesë e thashethemeve nëse ka bërë
Konkurenti i ri në Përputhen pritet me ngacmime: I ke buzët e bëra (FOTO LAJM) Berat Behramaj është konkurrenti më i ri në “PërPuthen”. Ardhja e tij në emision nxiti interesimin e vajzave, të cila
Isli Islami bën buzët?! Fotoja që ngjalli dyshime (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Isli Islami së fundmi të publikuar një foto në rrjetet sociale, por dukshëm bien në sy buzët e tij.
Ylli Limani shuan misterin, zbulon kuptimin e buzëve të kuqe (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Ylli Limani, është treguar misterioz ditët e fundit në ‘Instagram’ teksa publikonte disa buzë të kuq
Përpjekja ekstreme e 22-vjeçares për të pasur buzët më të mëdha në botë (FOTO LAJM) Andrea Ivanova nga Bullgaria është vetëm 22 vjeç, por ka kryer plot 20 injeksione për të pasur buzët më të mëdha në botë
Nga flokët e thatë tek buzët e çara, 6 shenjat që tregojnë se po ushqeheni keq! Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, përveç atyre metabolike. Këto shen
"Sadna" e penduar pas ndërhyrjeve në fytyrë: Katastrofë, nuk dukesha mirë (FOTO LAJM) Aktorja e serialit indian "Bidaai", Sara Khan ose siç e njohim ndryshe "Sadna" bëri një ndërhyrje në fytyrë vitin që lam
"E teprova", "Hyrremi" pranon publikisht se është penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aktorja e cila luan rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, vitet e fundit pësoi një transformim në pa
8 gjërat që buzët përpiqen t’ju thonë për shëndetin tuaj! Duke qenë se buzët tona kanë më shumë një milionë nerva dhe janë më të ndjeshme se gjurmët e gishtërinjve, duhet t’i kus