999 rezultate për

buzĂ

Rrëmbehet një vajzë 13-vjeçare në Tiranë Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se qytetarët kanë denoncuar rrë
Kosovares i dështon keq botoksi në ditën e fejesës së vëllait (FOTO LAJM) Grupet e Facebook-ut së fundmi janë bërë adresë për të treguar problemet që kanë personat e ndryshëm, duke kërkuar kësht
Rexhepi: Nëse Buzaku është mysliman, edhe qentë janë mysliman Në pres konferencën e ftuar për gazetarët nga BFI-ja, Reis Ulema Ef. Sulejman Rexhepi u pyet nga gazetarët se a do të r
Buzaku: Nuk ka puç, unë jam reisi i ri i Bashkësisë Fetare Islame Skender Buzaku, ish sekretari i Myftinisë së Shkupit në Bashkësinë Fetare Islame (BFI) të Maqedonisë së Veriut tha sot p
Shkarkohet Sulejman Rexhepi, kush e zëvendëson Gjykata themelore Shkup 2 ka pranuar kërkesën që reis i ri i Bashkësisë Fetare Islame të jetë Skender Buzaku. Gazeta
Melania ende e "zemëruar" me Trump, nuk i qesh buza para medias (FOTO LAJM) Të martën mbrëma, Donald Trump mbajti fjalimin e tij të parë mbi gjendjen ekonomike dhe zhvillimin e vendit një vit pasi
Emina Cunmulaj nuk i ndahet aventurës, dridhet e kërcen me barkun te buza (FOTO LAJM) Padyshim që Emina Cunmulaj është një nga modelet më të pëlqyera shqiptare. Ajo prej kohësh jeton dhe zhvillon karrier
Mirela që vrau burrin në gjumë s’e do më jetën, e gjejnë rëndë në tualetin e burgut Një e dënuar në të ashtuquajturin “Burgu i grave” në Tiranë ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u vetëhelmuar. Sipas Po
Hidhet poshtë aktakuza ndaj rektorit të Universitetit të Gjakovës Gjykata Themelore në Gjakovë, e ka liruar nga akuzat rektorin e Universitetit të Gjakovës “Fehmi Agani”, Shaban Buza, i
Mavraj kundër gjyqtarit miliarder: Ishte amator, i dridhej buza kur fliste me ne Mërgim Mavraj nuk është kursyer ndaj gjyqtarit Eriksen, duke e vlerësuar si të papërshtatshëm për ndeshjen në fjalë. Sip
Përplasja mes autobuzave, nipi i shoferit: Iu drodhën këmbët nga sëmundja Mbrëmjen e djeshme në Tiranë ndodhi një aksident automobilistik mes dy autobuzave, atij të Kombinatit dhe atij të Instit
PROTESTA/ PD: Janë kërcënuar shoferët e autobuzave të Beratit që të mos nisen drejt protestës Ditën e sotme në orën 12:00 pritet të nisë protesta e opozitës dhe mijëra njerëz mësohen se janë nisur nga rrethet drej
Portier grek racizëm ndaj Besart Berishës, ja pamjet e sherrit (VIDEO) Besart Berisha vazhdon të jetë protagonisti absolut i kampionatit australian të futbollit me golat e tij, apo edhe me fa
Veliaj: Gjoba dhe sistem pikëzimi për autobuzat në Tiranë Operatorët e transportit publik në Tiranë do t’i nënshtrohen sistemit të pikëzimit si mënyrë kontrolli për respektimin o
40 lekë kushton shtypja në autobusët e Tiranës (FOTO) Fillimi i javës është shtresues për të gjithë ata që nisën në shkollë apo në punë që në mëngjes, por duket se në autobus
Ja përse autobuzat e shkollës janë gjithmonë në ngjyrë të verdhë Mendimi i parë që na shkon në mëndje kur shohim një autobus ngjyrë të verdh, është se ai është një autobus shkolle.
37-vjeçarja që vrau burrin me sëpatë: Një natë më parë më dhunoi Gruaja e cila goditi për vdekje me sëpatë bashkëshortin e saj, Shkëlzen Buzalli, do të vijojë të qëndrojë në burg të pak
Vetëdorëzohet në polici pasi kishte vrarë burrin me sëpatë teksa flinte Një grua është vetëdorëzuar në rajonin e policisë, pasi kishte vrarë burrin me sëpatë teksa ai flinte. Ky krim i rëndë ë
Hunda, buza...Sa ndërhyrje ka bërë Tuna? Shumica e këngëtarëve nuk e pranojnë kur bëjnë ndërhyrje, por Tuna ka zgjedhur të tregohet e sinqertë. Ajo ka thënë se n
Skënderbeu autobuza falas pa limit për sfidën e kthimit Klubi i Skënderbeut kërkon ta kthejë në festë ndeshjen e kthimit me Milsamin në “Elbasan Arena”, që do të zhvillohet më