999 rezultate për

butona

A e dini pse janë ndryshe këto shkronja në tastierë? Në qoftë se sikoni mirë tastierën do ta shihni se butonat "F" dhe "J" e kanë një shenjë ekstra që dallohet kur i prekni.
Detajet misterioze të tastierës tuaj që me shumë mundësi nuk i dinit Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
Shumë pak i dinë, shpjegimet për detajet e vogla në tastierën tuaj Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
Detajet interesante të tastierës tuaj që me shumë mundësi nuk i dinit Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
A i dini funksionet e këtyre butonave? Butonat nga F1 në F12, të vendosura në rreshtin e lartë të tastierës së kompjuterit - nuk janë aty për t’u mbuluar nga
Apple heq dorë nga butonat për iPhone 8 Pasi hoqi dorë nga kufjet me fishë, Apple po përgatitet për një tjetër ndryshim të madh në serinë e produktit të saj më
Studentët në Amerikë ndërtojnë portretin e Steve Jobs me butona tastiere Studentë nga Akademia Kompjuterike SHAG në Mariupol, Ukrainë, kanë realizuar një portret të Steve Jobs me butona tastier
Dy detaje interesante të tastierës tuaj që me shumë mundësi nuk i dini Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Sh
Logitech prezanton tastierën që përdoret për 3 pajisje Logitech ka prezantuar së fundmi një tastierë më wireless për shumë pajisje, e quajtur Logitech K780. Tastierën mund
Kubi i mbushur me butona shërben si antistres Fidget Cube është një pajisje e vogël e cila ju lejon ta klikoni, rrotulloni dhe të shtypni butonat e saj të shumtë në m
Facebook feston 50-vjetorin e Star Trek, ndryshon butonat Like Facebook ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar 50-vjetorin e Star Trek, duke ndryshuar serinë e butonave Like
Lajm i mirë për të gjitha ata që u është thyer iPhone Një lajm i mirë vjen për të gjithë përdoruesit e iPhone, në rast se ju thyhet telefoni. Apple do t'ju jape mundësi së sh
Risia më e fundit e iPhone 7 (FOTO LAJM) Apple duket se po punon për të sjellë në treg telefonin që nuk do të ketë nevojë për prekje por vetëm për shikim. Gjigan
Facebook së shpejti me butona të rinj Facebooku së shpejti sjell risinë më të re për të gjithë përdoruesit e tij. Ai do të instalojë butona të tjerë në status
One X9 telefoni më i ri nga HTC (FOTO LAJM) One X9, do të jetë modeli i ri i HTC pas zbulimit të One A9. për të cilin së fundmi është përfolur shumë. Fotografitë, n
Ja si duken Galaxy Note 5 dhe S6 Edge + (FOTO LAJM) Përmes llogarisë @evleaks në rrjetin social TWitter është bërë e mundur publikimi i fotove të Galaxy Note V dhe Galaxy E
Tastiera Microsoft që lidhet pëmes Bluetooth-it (FOTO LAJM) Microsoft prezantoi Tastiera Universale e Palosshme, e cila mund të lidhet me çdo pajisje nëpërmjet Bluetooth-it. T
Publikohen imazhe të reja të smartfonit LG G3 (FOTO-LAJM) LG G3 pritet të prezantohet zyrtarisht më 27 maj por @evleaks ka publikuar imazhet më të reja të këtij smartfoni i cili
Arma me pamjen e një iPhone (FOTO-LAJM) Një 14-vjeçar u arrestua nga policia pasi posendonte një armë në formë iPhone. Arma e sekuestruar me ngjyrë të zezë në p
Orë të holla sa një karte krediti (FOTO-LAJM) Një orë që ka në përbërje vetëm një copë shumë të hollë çeliku, 0.8 mm të trashë, me një trashësi pothuajse sa një kartë