999 rezultate për

butler

Shqiptari "vjedh" vëmendjen e prestigjozes Forbes me idenë e tij gjeniale Revista Forbes i ka kushtuar një shkrim shqiptaro-amerikanit Premtim Gjonbalic dhe firmës së tij Butler Hospitality që s
Vajza akuzon mamanë monstër, e la në një dhomë me përdh*nuesin Viktima e një përdhunimi, ka rrëfyer historinë e saj të tmerrshme, teksa akuzon mamanë e saj se la një burrë që ta përdh
Tottenham mposht Newportin, kualifikohet më tutje në FA Cup (VIDEO) Tottenham Hotspur ka fituar me rezultatin e përgjithshëm 2-0 ndaj skuadrës së Newportit, ndeshje e vlefshme kjo për FA C
Basketbollisti i njohur përplaset me Range Rover, humb jetën bashkë me gruan e tij Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën ish-basketbollistit të famshëm të NBA-së dhe bashkëshortes së tij. Rasual Bu
Aksident tragjik i merr jetën këngëtares së njohur dhe bashkëshortit të saj Një aksident tragjik i ka marrë jetën Leah Labelle, 31 vjeçe dhe bashkëshorti i saj Rasual Butler, 38 vjeç. Dyshja ka
Kush puth më mirë Jolie apo Aniston?! Përgjigjet Gerard Butler Trekëndëshi i dashurisë Brad Pitt-Angelina Jolie-Jennifer Aniston, është ndoshta historia më e madhe e showbiz-it të të
Boksieri fiton duelin,por tifozët e “hedhin” në tokë me akull (VIDEO) Dueli i boksit mes Brandon Cook e Steve Butler për kategoritë FIB dhe AMB në Amerikën e Veriut u zhvillua në muajin jana
Politologu kontrovers amerikan: Ja pse u shkatërrua Jugosllavia Politologu amerikan Phil Butler ka dhënë një teori të tijën kontroverse për shpërbërjen e Jugosllavisë. Butler thotë
Kush është i dashuri i ri i Ritës? Ylli britanik me origjinë shqiptare, Rita Ora thuhet se është në një lidhje të re? Burime të “USWeekly”, kanë njoftua
E pazakontë! Shikoni çfarë gjen brenda kutisë së konservës (VIDEO) Zoe Butler nga qyteza e Arnold-it të Mbretërisë së Bashkuar brenda konservës ka gjetur një gjë të shumë të çuditshme. Ku
JLo flirton gjatë eventit, ja gafat e saj Për JLo skena është shtëpia e dytë e saj, ndaj nuk e ka aspak problem që të përballet me çdo lloj situate. Por gjatë nje
Biel dhe Butler, fillojnë përsëri spekulimet Jessica Biel është vënë re në motor së bashku me Gerard Butler - duke nxitur spekulime se ata janë në takim. Dyshja ësht
Butler: Achieve the electoral standards, then think about EU European spokeswoman of the Enlargement Commissioner, Natasha Butler said today at a press conference, that Albania must
Butler: Standarte zgjedhore, pastaj në BE Zëdhënësja e Komisionerit europian për Zgjerimin Stefan Fyle, Natasha Butler deklaroi sot në një konferencë për shtyp së
KE: Barroso në Shqipëri kur situata të qetësohet Zëdhënësia e BE-së, Natasha Butler në një konferencë për shtyp ka deklaruar se arsyet e shtyrjes së vizitës së delegaci
Butler: Ensure free elections Natasha Butler, spokeswoman for the European Commissioner Stefan Füle, said on Thursday that elections of May 8th are in
Butler: Garantoni zgjedhje të lira Natasha Butler, zëdhënësja e komisionerit evropian Stefan Fyle, tha të enjten se zgjedhjet janë në duart e autoriteteve
Fyle në Tiranë për nxitjen e reformave Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Europian Stefan Fyle, pritet të vizitojë sot Tiranën në një përpjekje për të pajtua
Gerard Butler tregon thinjat Flokët me nuanca të ndryshme të Gerard Butler kohët e fundit kishin bërë që të lindnin zëra se aktori lyente flokët. Por
KE: Të rivendoset dialogu në parlament Natasha Butler, zëdhënëse e kabinetit të Komisionerit të BE-së për Zgjerimin Stefan Fyle, ka shprehur zhgënjim për fakti