999 rezultate për

buteli

Me rite fetare e me forca të shumta policore u vendos gurthemeli i kryqit në Butel (VIDEO) Përmes riteve fetare dhe me forca të shumta policore u krye ceremonia e vendosjes së gur-themelit kryqit të në komunën e
Këshilltari i LR-PDSH në Butel: Vendimi për kryqin, vendim anti-kushtetues Këshilltari i LR-PDSH në Butel, Erkan Shabani, ka reaguar sot ndaj votimit të Propozim-Vendimit në Këshillin komunal për
Edhe PDSH e Butelit mbështet Selën Vazhdojnë përkrahjet e nëndegëve të PDSH-së për Ziadin Selën. Pas nëndegës së lagjes "Dardania" në Kumanovë, edhe dy
Llatinovski në familjen Zeqiri: Të mos përsëriten më akte të tilla dhune Kryetari i komunës së Butelit, Petre Llativnovski ka vizituar sot familjen Zeqiri në Radishan të Shkupit. Ai kërkoi q
Viktima në parkun e Butelit është shqiptar nga Gostivari Viktima në parkun e Butelit është një shqiptar nga Gostivari që është identifikuar si Zeqir Z.. Ai ishte qëlluar me d
Letërnjoftime edhe në Komisariatet e policisë Nga dita e sotme banorët e Komunës së Butelit, Kisella Vodës dhe Gjorçe Petrovit do të kenë mundësi që dokumentet biomet
Butel, ditë zie kombëtare Flamujt para ndërtesën administrative të komunës së Butelit janë të ulur në gjysëm shtizë në nderim të katër të vrarëve