999 rezultate për

butĂ

Njihuni me shtetin e varfër që ka regjistruar vetëm një viktimë nga COVID-19 (FOTO LAJM) Teksa bota është gjunjëzuar nga pandemia e koronavirusit, Butani është shteti i vetëm që ka regjistruar vetëm një viktim
Bashkë me dimrin vjen dhe acarimi i lëkurës: 4 këshilla për duar të buta bebi Nodnjëherë i kushtojmë një rëndësi shumë të madhe kujdesit të lëkurës dhe harrojmë edhe pjesë të tjera delikate të trupi
Harrojeni kremin e duarve, kjo përzierje natyrale është ajo që ju duhet për duar të buta Në këto kohë kur duart i lajmë dhe i dezinfektojmë më shpesh se asnjëherë tjetër, nevojitet një përkujdes i veçantë ndaj
Era Istrefi rikthehet me muzikë shqiptare, reperi i njohur me të cilin po bashkëpunon (FOTO LAJM) Pas një shkëputje të gjatë nga muzika, këngëtarja e njohur kosovare, Era Istrefi duket se do të vijë në një bashkëpunim
Prej 2 vitesh të lidhur, zbulohet e dashura e reperit Buta (FOTO LAJM) Bash Buta është një nga reperët më të pëlqyer në vend. Falë stilit të tij mjaft unik në performanca të ndryshme apo proj
Të dhënat nga Kina: Shumica e njerëzve me Covid-19 kanë vetëm simptoma të buta, pastaj shërohen Shumica e njerëzve që infektohen me Covid-19 kanë simptoma të buta, sipas të dhënave nga Kina, ku më e keqja e epidemisë
1.15 miliardë euro për rindërtimin, ekspertët: Kujdes, shumica është borxh! Shqipëria pret të marrë 1 miliard e 150 milion euro për rindërtimin. Ekspertët i kërkojnë qeverisë transparencë për fond
Mjekët i heqin 81 vjeçarit kancerin sa një top futbolli (FOTO LAJM) Një 81-vjeçar, më në fund u “lirua” nga një tumor i madhësisë së topit të futbollit nga qafa e tij. Milton Wingert ng
Njihuni me shqiptaren që kandidon për postin e prokurores në SHBA Shqiptarja Buta Biberaj është kandidate për prokurore në qarkun Loudon, Virginia, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Buta në koma? Reperi sqaron gjithçka me një fotografi Edhe pse hyri shumë shpejt në treg, Buta tashmë ka krijuar një profil të konsoliduar në muzikën shqiptare. Por të gji
Katër muaj më vonë, Fero i përgjigjet diss-it "shkatërrimtar" (VIDEO) Fero gjeti pak kohë dhe mblodhi forcat për t’iu përgjigjur diss-it të papërmbajtur që Buta i dedikoi në fund të qershori
Këmbë të buta si bebe me produkte shtëpie Vera është sezoni i sandaleve, shapkave dhe është koha e duhur të kujtohemi për këmbët tona Kallot, çarjet dhe lëkura
Si ti mbani këmët e buta Banja e këmbëve është një zakon i çmuar për t’i dhënë lehtësim këmbëve të lodhura në fund të një dite të gjatë. Përgatis
Njihuni me historinë e babait shqiptar që u tmerrua nga ëndërra amerikane Në muajin Korrik të vitit 2017 kryefamiljari shqiptar u dëbua nga Amerika duke lënë pas gruan e tij dhe dy fëmijët. L
Zbulohet një butak i ri, "pagëzohet" me emrin Donald Trump (FOTO LAJM) Shkenctarwt dhe biologwt kanw raportuar zbulimin e nje amfibi tw ri, i cili zhytet nw rwrw dhe ka marrë emrin e tij Dona
U largua nga studioja e Faton Shoshit, reagon reperi i njohur Pas bashkëpunimit për hitin më të suksesshëm të kësaj vere që lamë pas, "Merri merri", reperi i njohur Buta mori vendimi
"Kredi të buta dhe banesa sociale", kjo është zgjidhja e Gjiknurit për banorët në Astir Ditët e fundit, shembja e banesave të Astiri ka qenë një nga problematikat kryesore. Për këtë Ministri Damian Gjiknur
Kur do të shpallen fituesit e kredive të buta në Tiranë Rreth 2500 kandidatë dorëzuan dokumentacionin e kërkuar deri në 17 gusht të këtij viti, e tashmë këto dosje janë ende në
Coutinho shënon gol spektakolar për Barcelonën (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Leganes në "Municipal de Butarque". Ai që ka shënuar është Philippe Coutinho në
Kreditë e buta, familjet që kalojnë fazën për shtëpi në Tiranë (FOTO LAJM) Botohet lista e fundit me 800 emrat e tjerë të personave që kanë fituar të drejtën për të kaluar në fazën e parë dhe për