999 rezultate për

bushpepa

E trishtë! Këngëtari i njohur humb babain Këngëtari i njohur i cilili së fundi përfaqësoi Shqipërinë në Festivalin Europian të këngës, Eugent Bushpepa ka humbur b
Eugent Bushpepa zbulon profesionin e çuditshëm të gjyshes Mëngjesin e sotëm startoi edhe puntata e parë e emisionit të mëngjesit “Wake Up”, në “Top Channel”, ku i ftuar ishte kën
Eugent Bushpepa bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Bushpepa ka vendosur që të presë flokët këtë verë. Edhe pse karakteristike e tij kanë qenë gjithnjë flokët e gjata, E
E dashura bëhet xheloze për Elenin, Bushpepa i kthen përgjigjen që çdo femër do e donte Eugent Bushpepa është këngëtari që përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion. Por duket se e dashura e tij është bërë disi
U tha se në Eurovision kënduan me playback, Eugent Bushpepa sqaron të vërtetën Këngëtari Eugent Bushpepa me këngën "Mall", përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion. Kjo këngë duket se u pëlqye shumë n
Bushpepa i nxjerr të palarat Elenit: Ajo nuk di të flasë shqip! Eugent Bushpepa ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në "Top shoë" ku foli mbi eksperiencën në Eurovision. Eugenti foli edh
Pas EuroSong...Bushpepa bën denoncimin, po vidhen para nën emrin tim (FOTO LAJM) Këngëtari Eugent Bushpepa pasi u kthye plot sukses dhe famë nga skena e Eurovizionit ka denoncuar një rast abuzimi që po
Dalin pikët që nuk u panë askund, Eugent Bushpepa në vend të tretë Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Pasi u rendit në vendin e 11, reagon Bushpepa Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Nis Eurovizioni, Eugent Bushpepa mban kodin 12 Eugent Bushpepa do të interpretojë i 12-ti në Lisbonë këtë natë finale të Eurosongut. Vemendja e opinionit shqiptar
Rriten shanset, Eugent Bushpepa deri tani në vend të tretë (VIDEO) Nata e madhe e Festivalit Europian në Lisbonë po pritet me padurim, sidomos nga vendet pjesëmarrëse që kanë arritur të k
Eugent Bushpepa në Lisbonë me të dashurën fatsjellëse, si u njohën Nata e madhe e Festivalit Europian në Lisbonë po pritet me padurim, sidomos nga vendet pjesëmarrëse që kanë arritur të k
Në prag të finales, Bushpepa befasohet me një mesazh mbështetës (FOTO LAJM) Bushpepa interpretoi para publikut në Lisbonë këngën “Mall”, të cilën e ka kompozuar dhe shkruar vet. Kënga është kë
Sot emocione të forta për shqiptarët, Bushpepa do të këndojë i 12 Sot në Lisbonë të Portugalisë do të zhvillohet finalja e Eurovision. Eugent Bushpepa arriti të kualifikojë Shqipërinë në
Ermali dhe Eugenti bëjnë shqiponjën, çmendet rrjeti Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës. Ndërkohë
“The Sun” profil për Eugent Bushpepën Eugent Bushpepa me këngën e tij “Mall”, ka mundur që të kaloj në finalen e Eurovizon. Gjithashu dhe këngëtarja tjetër me
Bushpepa kalon në finale, çfarë tha pas kualifikimit (VIDEO) Me “Mall” Eugent Bushpepa ia ka dalë që të sigurojë një vend në finalet e 12 majit të Eurovision 2018 që zhvillohen në L
Performoi në mënyrë të shkëlqyer, Eugent Bushpepa kalon në finale Eugent Bushpepa ka ngritur skenën në këmbë sot në Lisbonë. Ai ka interpretuar i treti në radhë dhe gjatë përformancës
Kjo ishte performanca fantastike e Eugent Bushpepës që ngriti sallën në këmbë (VIDEO) Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Shkëlqeu me performancën kuqezi, Eugent Bushpepa çon sallën në këmbë Eugent Bushpepa ka ngritur skenën në këmbë sot në Lisbonë. Ai ka interpretuar i treti në radhë dhe gjatë përformancës