999 rezultate për

bushi

Tërmeti i fortë shkundi Greqinë, njerëzit të frikësuar mbushin rrugët (VIDEO) Greqia është goditur ditën e sotme nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.9 i shkallës Richter. Sipas Institutit Eu
Rama në Bruksel, përaqësuesit e BE: Shqipëria përmbushi kushtet Kryeministri Edi Rama, ministrja e Jashtme Olta Xhaçka dhe kreu i grupit të PS, Taulant Balla ditën e sotme ndodhen në B
Grabitja që përfundoi në plagosje në Roskovec, lihet në burg Elis Bushi Eshtë lënë në burg shtetasi Elis Bushi, i cili akuzohet si një prej autorëve të grabitjes në banesën e Arben Çepeles, në
"Zyrtarisht e moshuar", e gjeni dot sa vjeç mbushi e dashura e Stresit (FOTO LAJM) Partnerja e Stresit, Keisi, ishte diten e djeshme vajza e ditëlindjes dhe këtë na e tregoi vetë në llogarinë e saj në In
"I ka dhënë bakshish me dëshirë”, çfarë thanë infermieret përballë gjykatës Tre infermiere dhe një sanitare në spitalin Covid 2, kanë dalë sot përpara gjykatës, pas komunikimeve që janë zbuluar me
Gjeni një shoqe si Xhesika Berberi, dhurata speciale që bëri për bebushin e Afërditës (FOTOL AJM) Çifti i njohur, Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl do të bëhen së shpejti prindër për herë të pare. Mirëpo që tani çifti k
Brenda super festës së ditëlindjes, sa vjeç mbushi Georgina e Ronaldos (FOTO LAJM) Modelja e famshme , Georgina Rodriguez, ka festuar një ditë më parë 27-vjetorin e lindjes. Bukuroshja ka ndarë me ndjekë
Shifra ekstreme! Ikën për një jetë më të mirë, të rinjtë shqiptarë tejmbushin burgjet angleze Destinacioni i preferuar i të rinjve shqiptarë prej vitesh është Britania e Madhe. Me rritjen e numrit të emigrantëv
"Gjërat e vogla më mbushin shpirtin", Fifi përlotet nga dhurata surprizë (FOTOLAJM) “Gjërat e vogla ma mbushin shpirtin!” Kështu është shprehur Fifi pas një dhurate modeste që ka marrë së fundmi. E motra
Është në super formë, s'do ta besoni sa vjeç mbushi Ingrit Gjoni (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni daljet e para në publik i ka pasur që në një moshë mjaft të vogël. Ajo ka eksperimen
Kafja nuk iu bën mirë? Produktet që e zëvëndësojnë dhe iu mbushin me energji Kur vjen puna tek përfitimet shëndetësore, reputacioni i kafesë vërvitet në ekstreme. Pirja e dy deri në pesë filxhan
Bushi nga karantina: Me Anglinë marrim rezultat pozitiv Trajneri i Kombëtares Shpresa, Alban Bushi, ndodhet në karantinë, pasi rezultoi pozitiv me Koronavirus. "Loku" nuk do
I infektuar me koronavirus, Bushi merr përgjgjen e tamponit të dytë Trajneri i Shqipërisë U21 Alban Bushi ka rezultuar për të dytën herë pozitiv me koronavirus. Tekniku i Shpresave ka k
Në pritje të bebushit të dytë, Elita Rudi e "çmendur" pas këtij ushqimi (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë. Shumë shpejt, bukuroshja nga Kosova do të
Alban Bushi infektohet me Covid-19, shpresat do të drejtohen nga ky trajner Lajm i keq për Shqipërinë U-21 në prag të dy ndeshjeve eliminatore të Europianit përballë Kosovës dhe Anglisë. Federat
Shumë shpejt baba, Gold AG zbulon gjininë e bebushit që po pret të vijë në jetë (FOTO LAJM) Reperi Gold Ag ka vetëm pak muaj që është martuar dhe fillimisht dukej se këtë gëzim të madh kishte vendosur ta mbante p
Arbana del shëtitje me bebushin e sapolindur, publikon foton e ëmbël Pak ditë më parë, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë n
S'mund të ishte ndryshe, brenda festës së "çmendur" të 40-vjetorit të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Kim Kardashian mbushi plot 40 vjeçe dhe familja e saj i bëri një festë të paharrueshme. Dhe duket se
Festë pak para izolimit, britanikët mbushin rrugët e Liverpool-it (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë janë gjykuar gjatë gjithë pandemisë si të "pabindur" dhe mesa duken nuk i tremben pandemisë. Së f
Zbardhet emri e fotoja, ky është shqiptari që mbushi kamionin me drogë e u nis drejt Athinës Spiro Dukoli është një nga dy kamionistët shqiptarë të arrestuar nga Antidroga e Janinës, ku u sekuestruan 114 kilogramë