Ndiqni live ndeshjen Itali 1 - 0 Shqipëri (LIVE)
999 rezultate për

bushati

Rama i merr celularin Vangjush Dakos e telefonon Bushatin: O Ditmir…(VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka drekuar sot më peshkatarët në Durrës. Duke folur për punë që ka bërë qeveri për tu ardhur në nd
Bushati mesazh për PD-në: Kollaj të përmbysësh tavolinën, por... Administrata e Presidentit Trump organizoi të mërkurën në Departamentin e Shtetit, takimin e saj të parë të Koalicionit
Bushati: Roli i SHBA në Ballkan, jetik për stabilitetin Është e rëndësishme për Shtetet e Bashkuara të thellojnë angazhimin e tyre në Ballkan, në një rajon që përballet me kërc
Bushati: Rikrijohet grupi mbështetës i Shqipërisë në Senatin amerikan Dita e dytë e vizitës së Ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati në Washington u shënua nga rikrijimi i grupit mbështetës pë
Dekretimi i Xhafajt, Bushati: Nishani i prishi punë PD-së I ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, analisti Andi Bushati ka komentuar lëvizjen e fundit të presidentit Nishani
Bushati: Meta i ngre nervat Ramës, koalicioni PS-LSI, llogari numrash Analisti Andi Bushati në News 24 ka komentuar situatën politike në vend, protestën e opozitës dhe krizat në koalicionin
Bushati në SHBA: Kongresi Amerikan mbështet konsolidimin e reformave Ministri i Jashtëm i Shqipërisë Ditmir Bushati gjatë një vizite zyrtare në SHBA ka zhvilluar një sërë takimesh në Senati
Deputeti i Ramës: Të fitojmë 71 vende dhe të qeverisim pa LSI-në Gjatë një takimi me të rinjtë e Pukës dhe Fushë Arrëzit, deputeti Pjerin Ndreu në fjalën e tij la të nënkuptohet dëshirë
Bushati-Felaj kapen "mat" në Kuvend, çfarë po ndodh mes tyre? (VIDEO) Emisioni “Kjo Javë” në “News24” ka realizuar një përmbledhje videosh pikante se çfarë ka ndodhur në politikë javën që p
“Qenke idiot ti!” Zbulohet videoja e sherrit të Lubonjës me Andi Bushatin (VIDEO) Përgjatë emisionit të “Të Paekspozuarit” ka plasur një debat shumë i ashpër mes Fatos Kubonjës dhe Andi Bushatit. Pa
Sherr i ashpër “live” mes Fatos Lubonjës dhe Andi Bushatit: Ti qenke idiot... Në përfundim të emisionit “Të Paekspozuarit”, kur ora po shkonte 12 e natës, Fatos Lubonjën nuk e kanë mbajtur më nervat
Bushati: Kush e shtyu Ramën të jepte "kokën" e Saimir Tahirit Analisti Andi Bushati i ftuar në “Opinion” në News 24 ka komentuar vendimin e djeshëm të kryeministrit Edi Rama për të z
Arsyet pse Rama nuk hoqi Bushatin, Nikollën dhe Gjiknurin Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme sqaroi para Kryesisë dhe Grupit Parlamentar të PS-së arsyet e largimit të disa dhe
Tahiri takohet në zyrën e Ministrisë me Ditmir Bushatin dhe Eduard Shalsin (FOTO LAJM) Zhvillime të tjera në Ministrinë e Brendshme, pas lajmit të sotëm për largimin e ministrit Tahiri. Mbrëmjen e sotme, Tah
Bushati: Integrimi varet nga reforma në drejtësi Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati përmes një statusi në Facebook ka mirëpritur rikonfirmimin e KE për integrimin e vende
Takimi Bushati-Kotzias, 4 orë për të shkrirë akullin shqiptaro-grek Ditën e djeshme Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati është takuar në Athinë me Nikos Kotzias, takim i cili ka zgjatur rreth
Sherr mes gazetarëve dhe aktivistit të "Mjaft", Bushati: Si s'të vjen zor, o... (VIDEO) Analistët Andi Bushati, Armand Shkullaku dhe drejtuesi i emisionit “Të Paekspozuarit”, Ylli Rakipi debatuan ashpër sot m
Reagon Bushati: Maqedonia është në rrugën e gabuar Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka komentuar vendimin e Ivanovit duke thënë se Maqedonia është në "rrug
Bushati: Basha po bën “vetëvrasje” me Vettingun, falje për gabimet e Berishës Analisti Andi Bushati ka folur për kreun e opozitës, Lulzim Basha dhe kauzat e protestës së tij. Sipas Bushatit kreu i o
Bushati, në mars në Athinë për çështjet dypalëshe Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati do të vizitojë në datat 2 dhe 3 mars Athinën. Ai do të takojë homologun e tij grek Ni
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}