999 rezultate për

bush

Prindër për herë të dytë, Loriku dhe bashkëshortja e kanë gati emrin e bebushit (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij,
Mesi i shtatorit e gjen Vlorën të mbushur me turistë Jemi në mes të shtatorit, por për shumë shqiptare e të huaj pushimet nuk kanë mbaruar. Në Vlorë këtë të dielë ishin t
Konkurron 20 vjeçaret, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Albërie Hadërgjonaj? (FOTO LAJM) lberie Hadërgjonaj është një ndër këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare dhe vazhdon të j
"Shkupi në veçanti i ka përmbushur kriteret", Hahn kërkon hapjen e negociatave Për komisionerin e zgjerimit të BE, Johannes Hahn, Maqedonia Veriore dhe Shqipëria meritojnë hapjen e negociatave të pra
La Tiranën pa ujë, bashkia e gjen fajin tek autobotet për mbushjen e infektivit me pacientë Bashkia e Tiranës ka bllokuar furnizimin me ujë të autobotëve që shëtisin gjatë ditës në qytet për të shpërndarë ujin që
Bushati denoncon oligarkët rreth Ramës Socialisti Ditmir Bushati ka mbajtur një fjalim të fortë pak më parë në Kuvend duke shënjestruar politikën e këtyre vite
Joni mbush 1 vjeç dhe mami Adelina i përgatiti festën madhështore (VIDEO) Në muajin gusht të vitit që lamë pas, këngëtarja Adelina Tahiri dhe avokati Serjoza Markov u bënë prindër për herë të pa
Negociatat, Basha nga Brukseli: Shqipëria nuk i ka përmbushur kushtet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë edhe më e vështirë
Si të aromatizojmë çdo cep të shtëpisë me mjete rrethanore Një kuzhinë me shumë erë ushqimi apo një dhomë ku është derdhur parfumi që urrenit, apo në fund të fundit aroma e kuzhin
Akoma pa lindur moderatorja shqiptare tregon si do të duket bebushi i saj (FOTO LAJM) Kurioziteti për të ditur se kujt do t’i ngjajë bebushi ndërkohë që është ende në bark, është shumë i madh te nënat! K
I futi 11 thika në bark të dashurës moldave, çfarë tha para gjykatës 27-vjeçari shqiptar Roland Bushi, shqiptari që goditi me thikë një grua moldave dy ditë më parë në Chietti të Italisë, ka dalë sot përpara g
Përplasje brenda PS-së, Bushati-Ballës: Shkodra e di kush e kandidoi Valdrin Pjetrin Në Shqipëri, ish ministri i Jashtëm dhe anëtari i kryesisë së Partisë socialiste, Ditmir Bushati, flet për nevojën e një
Mc Kresha feston sot ditëlindjen! Zbuloni sa vjeç mbush reperi (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperi i suksesshëm, MC Kresha feston ditëlindjen. Nëpërmjet një postimi në Instagram, reperi ka zbulua
Ky është mali Zao i mbushur me "monstra" bore (FOTO LAJM) Në Japoninë qendrore, erërat e ftohta dhe të lagështa nga Siberia përplasen për të krijuar një mrekulli natyrore në mali
Aktorja shqiptare me bikini mbush Instagramin, "çmenden" fansat (FOTO LAJM) Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit
Sherr i ashpër Rama-Bushati: Përmenden Tom Doshi dhe Damian Gjiknuri Mbledhja e djeshme e Kryesisë së PS-së është shoqëruar me debate të forta mes Ramës dhe Bushatit, të cilat zhvillohen pr
Debati Rama-Bushati: Është mbushur kupa, PS të luftojë në mënyrë agresive të inkriminuarit ISh-ministri i Jashgtëm Ditmir Bushati, ka dërguar një kërkesë në selinë e PS ku kërkon trajtim në mënyrë rigoroze të pë
2 arkivole të mbushur plot e përplot, sekuestrohen 300 kg kanabis Policia kolumbiane bëri zbulimin e pazakontë të 300 kg kanabis i cili ishte fshehur brenda në dy arkivolë në zonën e San
Plagosje me armë në Shkodër Një ngjarjë e rëndë është shënuar gjatë ditës së sotme në Shkodër. Një person është gjetur i plagosur me armë zjarri
U arrestua pas protestës së sotme në Shkodër, lirohet kreu i FRPD Kreu i FRPD, Arvit Bushati, është lënë i lirë mbrëmjen e sotme, pasi u shoqërua në polici, pas protestës në Shkodër.