999 rezultate për

burton

Kjo 27-vjeçare vdiq pasi konsumoi alkool me stomakun bosh! (FOTO LAJM) Alkoli mund të të marrë jetën dhe shembulli perfekt është vajza 27-vjeçare, Alice Burton Brandford. Alice Burton Brad
Aksion si nëpër filma, babë e bir futen me makinë dhe grabisin argjendarinë (VIDEO) Një baba dhe djali që organizuan një sulm në një dyqan argjendarie duke përdorur kamxhikë, sëpata, granata dhe makete ja
Pasuria brenda varrit të Tutankhamonit që mahniti botën (FOTO LAJM) Viti 1922 shënon një zbulim të madh për qytetërimin egjiptian. Britaniku Hoëard Carter zbuloi varrin e Tutankhamonit
Arijanet Muric shkëlqen sërish, Guardiola blidon portën Portieri i Kosovës, Aro Muric, ka luajtur ndeshjen më të rëndësishme deri tani në karrierë për klube me Manchester Cityn
Spektakël dhe gola, Manchester City shkatërron Burton dhe prek finalen (VIDEO) Manchester City ka shkatërruar me rezultatin e përgjithshëm 9-0 skuadrën e Burton Albion në "Etihad Stadium". Serinë
Manchester City deklason Burton Albion (VIDEO) Manchester City ka deklasuar skuadrën e Burton Albion në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi brazilian
Manchester City shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Burton (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Burton Albion në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar të dy gola
Manchester City kalon në avantazh ndaj Burton (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Burton në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori belg, Kevin
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Carabao Cup Është hedhur shorti në Londër pas ndeshjes Arsenal-Tottenham për gjysmëfinalet e Carabao Cup. Manchester City, Burton
Jim Carrey paditet për vdekjen e ish-të dashurës Aktori i famshëm Jim Carrey paditet për vdekjen e ish-të dashurës së tij. Thuajse një vit pas vetvrasjes së ish të dashu
Shuhet aktori Tony Burton (FOTO LAJM) Ka ndëruar jetë në moshën 78 vjeçare aktori Tony Burton, i mirënjohur me rolin e tij në filmin "Rocky". Këtë lajm të hid
"Neymar, Bieber i futbollit" Duke parë miqësoren Brazil-Rusi, mesfushorit të Marseille aktualisht i huazuar nga QPR, Joey Burton nuk i ka pëlqyer asp
Federata "kryqëzon" Burton (VIDEO) I ka kushtuar shtrenjtë çmenduria e Joey Burton në ndeshjen e fundit të Premier League përballë Manchester City. Mesfush
2 minutat e çmendurisë së Burton (VIDEO) Problemet që kishte në të kaluarën me burgosje dhe me kartona radhazi, janë rikthyer për mesfushorin anglez të QPR, Joey
Katastrofa e Gjirit të Meksikës, akoma pa fajtor Katastrofa e Gjirit të Meksikës akoma nuk ka një fajtor. Në Shtetet e Bashkuara vazhdon beteja ligjore për gjetjen e shk
Thaçi takoi lobistin serb Republikani Dan Burton buzëqesh në këtë foto gjatë takimit të djeshëm në qeveri teksa i shtrëngon dorën kryeministrit të
Roli amerikan i pazëvendësueshëm Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, priti të martën një delegacion të kongresistëve të Shteteve të Bashk
Tim Burton, kryetar i jurise ne Festivalin e Kanes Tim Burton do të jetë kryetari i jurisë në edicionin e 63-të të Festivalit të Kan&eum