999 rezultate për

burrit

Floresha Rasha rrëfen 7 vitet në Siri, vrasja e burrit dhe vajzës 16 vjeçe: Na fusnin në burg Floresha Rasha është shtetasja e parë nga Shqipërisë që nxor nga kampi Roj në Siri. Pak minuta pasi kemi nisur udhët
Rrahu dhe i theu telefonin ish-burrit, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-
U largua nga shtëpia e burrit, 20-vjeçarja gjendet e varur në degën e lisit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, në fshatin Poliqkë të Kamenicës. Ditën e djeshme rreth orës 16:45 është gje
23-vjeçarja shqiptare vdes nga dhuna barbare e burrit, la jetime foshnjen 11-muajshe Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Amerikë ku një vajzë vetëm 23 vjeçare, e quajtur Elena Alinj, nga Shqipëria ka humb
Krimi makabër në Tiranën e 1985: Shoqja fton shoqen dhe ia lë burrit t'a vrasë Historiani i njohur Kastriot Dervishi ka bërë publike një ngjarje tragjike të ndodhur vite më parë në Tiranë. Ngjarj
Pamje epike! I rrëmbeu çantën, burri lakuriq ndjek me vrap një derr (FOTO LAJM) Një burrë i zhveshur teksa ndjek një derr, në Berlin të Gjermanisë po bën xhiron e rrjetit. Kafsha shihet se mban në
Gjesti i turpshëm, infermieri shqiptar i zbraz llogarinë bankare të moshuarit që vdiq nga COVID-19 Në një kohë kur COVID-19 po i merr jetën shumë pacientëve në botë, një infermier shqiptar ka gjetur kohën të bëjë një gj
Shpërthimi në Bejrut: Gruaja heroinë i shpëton jetën burrit të ngecur nën rrënoja Ditën e djeshme Bejrut u shkretua nga një shpërthim i fuqishëm i cili ka shkaktuar 108 viktima, e mbi 4000 të plagosur.
Momenti i sikletshëm, gruaja lind fëmijën në të njëjtin spital ku po lindte edhe e dashura e burrit Një grua ka zbuluar ditën që do të lindte se bashkëshorti e tradhtonte me një tjetër. Një gjinekologe në një spital
E vrau burrin me jastëk, e futi në tokë dhe e betonoi Një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale të rrallë. Ajo e ka vrarë burrin e saj pas 20 vitesh
Gjendet i vdekur avokati i dyshuar për vrasjen e djalit të gjyqtares dhe plagosjen e të shoqit Gjendet i vdekur i dyshuari për vrasjen e djalit të gjyqtares Esther Salas dhe plagosjes së burrit të saj në shtëpinë e
Këngëtarja shqiptare e thotë hapur: Ndryshoj flokët që burrit t'i dukem vajzë tjetër Në ditët e sotme nuk është më habi të shohim këngëtaret me modele të ndryshme flokësh pothuajse cdo javë. Këngëtarja
Habit këngëtarja shqiptare: I ndryshoj flokët që t'i dukem burrit si grua tjetër (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Denisa Gjezo ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në pesë". Flokët e saj janë kaçurrela dhe gjatë
Dedektivja tregon momentin prekës: Iu lut të dashurës së burrit mos e takonte derisa të vdiste Dedektivja e njohur shqiptare Shkënda Lili ka treguar një nga rastet më prekëse që ka hasur gjatë punës së saj. Në Or
Shkoi të qetësohej e humbi jetën, fati tragjik i shqiptarit në Itali Një shqiptar ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike teksa po peshkonte në brigjet e lumit të Vermiglianës në Osanë përpara
"Të dua shumë", gruaja e shoferit të "thasëve" me euro i flet burrit para Gjykatës (VIDEO) Shoferi i trajlerit ku u kapën 500 mijë euro në Portin e durrësit ka dalë sot në Gjykatë. Andon Thanasi, shoferi i tr
"Ku i pëlqeve burrit me atë fytyrë plastike", Almeda si rrallëherë i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM) Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare që prej vitesh jeton në Stamboll, vazhdon të mbetet një nga personazhet më të komentu
Kanceri i merr jetën burrit më të vjetër në botë, sa ditëlindje festoi Kanceri i ka marrë jetën burrit më të vjetër në botë, anglezit Bob Weighton, në moshën 112 -vjeçare. Weighton, u bë b
Si e zbuloi tradhtinë e burrit gruaja nga Tirana: Këta të punës s’bëjnë dot gjë pa mua Karantina e stërgjatur na riktheu në shtëpi. Për ata që janë në marrëdhënie pune, të afërmit e tyre pothuajse janë të qa
Rrëfimi prekës i burrit që i vdiq djali në aksident: E shoh në ëndërr Luftar dhe Pranvera Buzi, nga Fieri, para tetë vitesh humbën në një aksident djalin e tyre të vetëm Dionisin, asokohe ve