999 rezultate për

burrin

"Mami kam njohur njërin në Tik Tok dhe nuk kthehem më", 33 vjeçarja braktis burrin dhe fëmijët Një 33-vjeçare, nënë e katër fëmijëve është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës jo vetëm sepse ka braktisur të mitu
Do shkriheni së qeshuri! Dedektivja: Si gruaja më kërkoi t'i shkoj pas dashnores së burrit E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit në Tv Klan ka qenë dedektivia e njohur Shkënda Lila e cila ka rrëfyer se raste
Fotot zhveshur bënë namin, Aulona: E kam burrin mendjehapur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Aulona Musta shkaktoi një “tërmet” në Instagram pasi u shfaq nudo për kopertinën e revistës ‘Global Wo
E martuar me dy vajza binjake, e reja nga Tirana rrëfen si kapi burrin me të dashurën në shtëpi Një qytetare që banon në Tiranë ka treguar se në shtëpinë e tyre ndodhej një femër, ndërsa bashkëshorti nuk e lejoi të h
E martuar me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj poston foto me ish-burrin (FOTO LAJM) Pas ndarjes, Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë me njëri
Pas një divorci dhe martese të bujshme, Rudina Dembacaj këshillon vajzat: Lufto ose ndaje burrin! Moderatorja Rudina Dembacaj është një ndër figurat publike më aktive në Instagram. Pas një divorci të bujshëm dhe nj
DETAJET/ I vranë burrin e i plagosën rëndë djalin, gruaja e larë në gjak nuk i ndahet burrit shqiptar Mediat greke kanë zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e një shqiptari dhe plagosjen e djalit të tij pranë një lo
Tmerr në familje: Gruaja vret burrin pasi ai e torturoi (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ndodhi një ditë më parë në Antalja të Turqisë, ku gruaja vrau burrin e saj 36 vjeçar pasi e torturoi
Qëlloi me armë burrin e motrës, detajet nga ngjarja në Vlorë Ditën e sotme një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se Altin Koço ka qëlluar
Ndodh edhe kështu! Shqiptarja bën për spital burrin Policia ka vënë në pranga një grua në Kosovë pasi ka ushtruar dhunë fizike tek një burrë. Ngjarja ka ndodhur ditën
Foton dhe bisedën e fundit me burrin, Olta Gixhari i ndan në Instagram (FOTO LAJM) Ndonëse prej disa muajsh është bërë nënë, Olta Gixhari vijon mos të na e zbulojë portretin e partnerit të saj. Nuk e
Afera me burrin e martuar, detaji që bëri "lëmsh" hetuesit pas kërcënimit të Elona Kaleshës Elona Kalesha është e dyshuara kryesore për vrasjen e ciftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho, trupat e pajetë të të cil
Çfarë ndodhi me të burrin që u aksidentua: I kushtoi 4 operacione, rrezikon edhe burgun Aleks Shtjefani, emigrant prej 25 vitesh në Itali, denoncoi në “Stop”, sesi u manipulua aksidenti i vitit 2017, që i dëm
Berisha ironizon propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Zgjodhi burrin e ish gruas së tij! Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar për propozimin e Ramës që të emërojë Bledi Çuçin në postin e Ministrit të Brend
Pa burrin në hotel me një femër tjetër, gruaja zhvishet lakuriq te holli (FOTO LAJM) Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në një hotel në lagjen Beyoglu të Stambollit. Mediat lokale raportojnë se një gru
"Do të të publikoj videot intime", e reja rrëfen kërcënimet e kosovarit për të cilin la burrin Kjo është historia e D. N, një grua e dashuruar me personin e gabuar për të cilin braktisi bashkëshortin dhe deklaroi pu
Dyshonte se gruaja e tradhtonte me ish-burrin, detaje nga vrasja e Ahmet Toskës Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur pak ditë më parë, ku u ekzekutua në sy të bashkëshortes Ahmet Tosk
Mbesa i mori burrin, gruaja e Hulkut tregon dhimbjen e madhe (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Br
Gruaja qëlloi burrin me sqepar, si ndodhi ngjarja e rëndë në Kurbin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kurbinit, ku një grua e moshës 60 vjeçe ka goditur me sqepar bashkëshortin e
Vrau burrin dhe vjehrrën e dashnores, habit gruaja e Kasemit: Ishte me mua atë natë! (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e 21 janarit të vitit 2018, ku u vranë dhe u dogjën nënë e bir në një fshat të Vlorës është trajtuar dit