999 rezultate për

burrin

A e tradhtoi ish-burrin me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj i jep fund dilemave Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj prej shumë kohësh e përfolur për jetën private në media ka rrëfyer ndarjen nga ish-ba
DËSHMIA/ Xheloze për vajzën? Nëna sarandiote: Gjeta burrin dhe vajzën me batanije Gjykata vendosi sot masën "Arrest me burg" për Elisabeta Mitën, nënën nga Saranda që u denoncua për dhunën ndaj vajzës 1
Gruaja rrëfen historinë tronditëse me ish-burrin polic: Na rreshtonte në shtëpi dhe... Rubrika “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Deliko. Ajo ka
Bëri sherr me burrin, vetëhelmohet nëna e tre fëmijëve Një 60-vjeçare, nënë e tre fëmijëve, është vetëhelmuar ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tapi të rrethit të K
Jetonin vetëm, gruaja gjen pa jetë burrin në banesë në Kuçovë Një 67-vjeçar është gjetur sot i pajetë në banesën e tij, në Kuçovë. Mësohet se Bardhyl Ali, jetonte vetëm me gruan.
I mori burrin, e dashura e Hulk letër prekëse hallës: Asnjë gjethe e vetme nuk bie pa lejen e Zotit Tingëllon si e çuditshme, por në fakt është e vërtetë. Futbollisti i njohur, Hulk ka nisur prej disa ditësh një marrëdhë
Gruaja që surprizoi burrin tek Arbana Osmani: Trilluam, na mbajtën 3 muaj me bukë Një grua nga Burreli, me emrin Elida ka treguar se hera që ajo e dërguar bashkëshortin e saj, Arianin, për ta surprizuar
Burrin ideal e ka gjetur, Eliona është gati për një familje me 4 fëmijë (FOTO LAJM) Pak javë më parë aktorja, Elion Pitarka bëri publike lidhjen e saj. Ajo tregoi se është mjaft e lumtur krah personit
Burri akuzon burrin për abuzim në Tiranë: Pse nuk me flet apo ngaqë të kam q… Kjo histori e shkurtër që po ju tregojmë ka ndodhur në Tiranë pak kohë më parë, po tani ka mbërritur si një çështje pena
Ishte shtatzënë, lidhja e vajzës me burrin e martuar përfundon në tragjedi Një 30-vjeçare ka gjetur vdekjen pasi lidhja e saj me një burrë të martuar ka përfunduar në mënyrë të tmerrshme. Ana
800 km për të humbur virgjërinë me burrin 24 vite më të madh dhe të dashurën e tij (FOTO LAJM) Një vajzë e re udhëtoi më shumë se 800 kilometra në SHBA për të humbur virgjërinë me një burrë 24 vjet më të madh në mos
Gruaja sulmon live burrin: Më vdiq djali more, s'kishim lekë për varrim Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” vendosi përballë njëri-tjetrit dy bashkëshortë. Prej shumë vitesh, zonja Sh
Si ju ka shpëtuar, Angela Martini pranon publikisht lidhjen me burrin e Kim Kardashian (FOTO LAJM) Angela Martini ishte e ftuar në emisionin "Soiree" nga Jonida Shehu. Modelja ka folur kryesisht për librin e saj të parë
La burrin dhe u largua me dashnorin në Gjermani, 33 vjeçarja: Më nxjerr në rrugë të prostituoj Historia e dhimbshme e një 33-vjeçareje ka ardhur sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në Neës24. 33-vjeçarja me inicial
Në lidhje me Rrajën? Kejvina flet publikisht për "burrin ideal" (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka zbuluar talentin e saj në kërcim me performancat që bën çdo puntatë të "Dance With Me", ku tërheq të
Balerina shqiptare habit me deklaratën: Do marr burrin më të mirë në botë (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shqipatre e cila ka zgjedhur të vazhdojë karrierën e saj në SHBA, ku ka rezultuar mjaf
Kjo foto po merr "dhenë", i rrëmbyen burrin dhe 4 fëmijët, shqiptarja shtron ende darkën për 6 persona Një histori e jashtëzakonshme nga pasojat e luftës në Kosovë, është bërë virale në rrjetet sociale, dhe ka marrë dhjetra
Rrëqeth bashkëshortja e Eri Zefit: E preu në besë për para, ai nuk është burrë Policia shpalli në kërkim Mikel Aliajn duke e akuzuar se ai çoi Eri Zefin drejt ekzekutorit. Pas këtij lajmi, mësohet
Ndau burrin se rrahu anëtaren e KPK, Elizabeta Imeraj: I papërgjegjshëm! Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elizabeta Imeraj deklaroi të mërkurën se kishte kërkuar ndarjen nga bashkëshorti, pa
"Ruaj burrin", Rezarta Shkurta xheloze, shihni ç'bën për Ermalin (FOTO LAJM) Prej vitesh biznesmenia Rezarta Shkurta është e lumtur në martesën me Ermal Hoxhën dhe çifti janë prindër të një vajze.