999 rezultate për

burri

Çudirat nuk kanë fund: U zu me gruan, burri ecën 450 km rrugë në këmbë për të qetësuar nervat Zënka me bashkëshortën e tij, ka bërë që një burrë në Itali të nisë të ecë për tu qetësuar në Como dhe të përfundojë në
Melisa ia thotë në sy Anës: S’e ka fajin dashnorja nëse burri të ikën nga krevati! Ana dhe Melisa u përfshinë sërish në një debat në emisionin "Përputhen" në Top Channel. Teksa po bisedonin në lidhje
Shkon në dasmë me 6 gra shtatzëna, habit burri: Janë të gjithë fëmijët e mi (FOTO LAJM) Një burrë nigerian i habiti të gjithë, pasi u paraqit në një dasmë me gjashtë gra shtatzëna në krah, ndërsa pretendon se
"Do të të publikoj videot intime", e reja rrëfen kërcënimet e kosovarit për të cilin la burrin Kjo është historia e D. N, një grua e dashuruar me personin e gabuar për të cilin braktisi bashkëshortin dhe deklaroi pu
Parandalohet tragjedia, arrestohet burri që kërcënonte me vrasje gruan Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar atë çka mund të përfundonte në një tragjedi të vërtetë familjare. Një 46-
Burri e shfrytëzoi si p*ostitutë direkt pas martese, gruaja e fundos pas 22 vitesh Një vajzë nga kryeqyteti që 22 vite më parë u mashtrua me martesë, por që përfundoi si prostitutë në vende të ndryshme t
Dyshonte se gruaja e tradhtonte me ish-burrin, detaje nga vrasja e Ahmet Toskës Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur pak ditë më parë, ku u ekzekutua në sy të bashkëshortes Ahmet Tosk
Sekuestrohet kokainë në Lezhë: Kapet gruaja, burri në kërkim 1.2 kg kokainë janë sekuestruar në Lezhë ndërsa një grua është arrestuar dhe ish-bashkëshorti i saj është shpallur në kë
Mbesa i mori burrin, gruaja e Hulkut tregon dhimbjen e madhe (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Br
Habit nusja: Jam e lumtur që burri im ka fjetur me më shumë se 100 vajza para meje Një e re martuar së fundmi në Britani ka thënë për mediat se nuk e ka problem që burri i saj ka shkuar me më shumë se 10
Dashuria kthehet në horror, burri gjymton me sëpatë ish-gruan Një skenë e dhunshme ka ndodhur në Rusi. Burri ka dhunuar ish-gruan e tij dhe më pas me sëpatë i ka prerë gishtin për a
Shqiptari lë vajzën 7 vjeçare të vetme në shtëpi për të vjedhur alkool në një lokal Një shtetas shqiptar me banim në Treviso nuk hezitoi të linte vetëm vajzën 7-vjeçare në shtëpi dhe shkoi tw merrte alkol
Gruaja e xhaxhit donte t'i shiste virgjërinë 17-vjeçares në Tiranë? Dëshmia: I zbulova lidhjen Një vajzë adoleshente denoncoi në polici gruan e xhaxhait të saj, me pretendimin se ajo i kishte nxjerrë në shitje virgj
"Burri i saj më telefononte në 4 të mëngjesit", ish-shoqja i nxjerr të palarat Kimit (FOTO LAJM) Ish-shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka hedhur akuza të rënda në drejtim të Kanye West. Ajo beson se K
47 vjeçarja kërkon ndihmë nga Policia: Më shpëtoni nga ish e dashura e burrit Një 47-vjeçare, e cila përfundoi në dyert e gjykatës për t’u ndarë nga bashkëshorti, këmbëngul në polici se po kërcënohe
Gruaja qëlloi burrin me sqepar, si ndodhi ngjarja e rëndë në Kurbin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kurbinit, ku një grua e moshës 60 vjeçe ka goditur me sqepar bashkëshortin e
Tragjedi! Kujtoi se ishte hajduti, burri vret gruan shtatzënë Një burrë në Florida qëlloi për vdekje gruan e tij, pasi kujtoi se ishte një i huaj në shtëpi. Tragjedia ndodhi të më
Sakrificat që një grua nuk duhet t’i bëjë kurrë për një burrë Shpesh, duke u përpjekur të mbajnë një marrëdhënie dhe t’i pëlqejnë një burri, gratë bëjnë disa lëshime dhe sakrifica, d
Ngjarje tragjike në Tiranë, burri hidhet nga kati i tretë Një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ali She
Nëna i jep fund jetës së saj gjatë ditëlindjes së vajzës Një nënë e shtatë fëmijëve u var në shtëpinë e familjes në ditëlindjen e vajzës së saj pas një beteje të fshehur me depr