999 rezultate për

burrel

"Prenotova dhomë treshe, do fle sa në një krevat në tjetrin", nëna bëhet virale (VIDEO) Po bën xhiron e rrjetit deklarata e një nëne nga Burreli e cila për herë të parë kishte shkuar në Itali e për fat të keq
Plagosi dy vëllezër bashkë me shokun, arrestohet i shpalluri në kërkim Një person i shpallur në kërkim për plagosjen e dy vëllezërve, është vënë në prangat e policisë së Burrelit. Pas heti
Si e mësuam lajmin e vdekjes së Enverit në burgun e Burrelit, përse vetëm Dom Simon Jubani s'u gëzua Publikohet historia e panjohur e ndodhur më 11 prill të vitit 1985-së në burgun e Burrelit, ku asokohe vuanin dënimet e
Përfshihet nga flakët një kopësht në Burrel Një vatër zjarri është shfaqur mëngjesin e sotëm në kopshtin numër 3 në qytetin e Burrelit. Mwsohet se ka nisur evaku
Plagosi mes qytetit dy vëllezërit, arrestohet burrelsi Policia e Matit ka vënë në pranga një 28-vjeçar në Burrel pasi dyshohet se ka goditur me thikë dy vëllezër. Sipas nj
Plagosi me thikë dy vëllezër, arrestohet "i forti" i Burrelit Policia e Burrelit ka arrestuar një 28 vjeccar i cili ka plogosur me thikë dy vëllezër. Wshtë arrestuar shtetasi A.N.
Juliana e quan më të dobëtin në Eurovision, Federik Ndoci: Qytetare nderi e Burrelit (FOTO LAJM) Të shtunën mbrëma në "Shiko kush luan" ka qenë e ftuar ndër të tjerë edhe këngëtarja, Juliana Pasha. Ajo është pyetur
Përplasja e të fortëve në Burrel, dosja e "nxehtë " ku gjyqtari përfitoi 300 milion lekë Pas betimit, prokurorët e SPAK kanë nisur menjëherë nga puna. Edhe pse janë vetëm 8 të tillë dhe dosjet janë të pafund
Grabitje e madhe mes Burrelit, qytetarit i vidhen 15 mijë euro sa doli nga banka Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Burrelit. Burime për albeu.com bëjnë me dije se një person është grabit
Dëshmia e kolonel Hados: Intrigat e Enverit me "tezat e zeza", si përfundova në burgun e Burrelit Publikohet dëshmia e panjohur e kolonelit Elami Hado, i cili pasi u diplomua me medalje ari në Akademinë Ushtarake “Frun
Merret peng një person në Burrel Një pengamarrje ka tronditur qytetin e Burrelit, por gjërat kanë përfunduar shumë shpejt pas reagimit të menjëhershëm të
Makina nga Burreli aksidentohet në Fier, ndërron jetë 27-vjeçari Një 27-vjeçar nga Burreli humbi jetën në një aksident rrugor në Fier. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 08:40, në au
Plagosja me armë në Burrel, ky është ish-drejtori që u qëllua Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Burrelit ku Faxëeb.al mëson se ka mbetur i plagosur rëndë is
Të shtëna me armë në Burrel, një person në gjendje të rëndë Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Burrelit ndërkohë që burimet bëjnë me dije se ka mbe
Rrëshqitje gurësh në aksin Burrel-Milot dhe në tunelin e Shkopetit Prej ditës së djeshme e duke vazhduar gjithë natën rreshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar përmbytje dhe rrëshqitje d
Rrokulliset trajleri në rrugën e Burrelit, shoferi kërcen nga makina në minutën e fundit (FOTO LAJM) Një trajler është përmbysur dhe është shkatërruar pasi ka dalë nga rruga në rrugën Burrel-Milot, pranë urës ss Ulzës, g
Pas një sherri, si u vra në Gjermani djali i policit nga Burreli Keidi Pasha 20 vjeç është vrarë me armë zjarri në Gjermani nga persona të paidentifikuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur
Banda e Gentian Dodës shoi familjen Dedja: 9 të vdekur, vrasjet e frikshme mes grupeve rivale të Burrelit (FOTO LAJM) Policia njoftoi sot se është arrestuar në Angli dhe sjellë në Tiranë Gentian Doda, një personazh mjaft i përfolur sëfund
Kapo i bandës së rrezikshme të Burrelit, kapet dhe sillet në Shqipëri Gentian Doda Gentian Doda, ish-pjestar i bandës së rrezikshme Kola në Burrel është sjellë në Shqipëri pas arrestimit pak kohë më parë
Daily Mail: Si hyri në Angli si "zotëri" i frikshmi i Burrelit (FOTO LAJM) Një operacion i mbajtur në sekret të plotë mes skuadrës së ekstradimeve në Londër dhe policisë shqiptare mundësoi arrest