999 rezultate për

burrave

Gjenden trupat e pajetë të tre burrave në Angli Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Manchester, ku janë gjetur trupat e pajetë të tre burrave në një shtëpi në lagjen Fail
Plas sherri mes 4 burrave në Berat, plagoset rëndë 39 vjeçari Një 37-vjeçar në Berat është arrestuar si dhe janë shpallur në kërkim 3 persona të tjerë, pasi në bashkëpunim me njër tj
Njihuni me frikërat më të shpeshta të burrave Përse disa meshkuj kanë frikë ta bëjnë hapin e parë? Sepse kanë frikë mos i tejkalojnë kufijtë tuaja. Femrat gjithmo
Nisën ta ngacmonin, kamarierja nevrikoset dhe "i jep" burrave leksion në arte marciale (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë. Një kamariere, ka su
"Zot t’i dalim këtij vatani", Meta me mesazh të fortë nga Zall Dardha Kreu i vendit, Ilir Meta ka vizituar sëfundmi fshatin Zall Dardhë të Dibrës nga ku ka ndarë emocionet e tij. Në një
6 sekrete për të cilat 90% e burrave nuk flasin kurrë A është e mundur që burrat mund të kenë frikëra të fshehta? Duken kaq të fortë dhe vendimtarë! "Në asnjë mënyrë", është
Gratë shqiptare të "sëmura" pas pastërtisë, ku harxhojnë më pak kohë Një shprehje e urtë thotë se koha është flori. Por a e dini se pjesën më të madhe të kohës së grave shqiptare e zënë pun
Për shkak të burrave shqiptar frikacak, Zhaklina: Kam kohë pa kryer marrëdhënie (FOTO LAJM) Zhaklin Lekatari po bën shumë bujë së fundmi me deklaratat e saj edhe kundra burrave shqiptar me të cilët duke se e ka k
Tentoi t'i shmangej tre burrave me thika që tentuan ta grabisnin, 19 vjeçari vdes tragjikisht Një i ri përfundoi i vdekur pasi u hodh nga ballkoni gjatë një feste, po përpiqej të shpëtonte pasi tre burra dyshohet s
Flasin ekspertët: Kjo është arsyeja pse koronavirusi vret më shumë burrat sesa gratë Tymosja e cigareve, pirja e alkoolit dhe shëndeti i dobët në përgjithësi: këto janë disa nga arsyet se pse koronavirusi
Flasin ekspertët: Kjo është arsyeja pse koronavirusi vret më shumë burrat sesa gratë Tymosja e cigareve, pirja e alkoolit dhe shëndeti i dobët në përgjithësi: këto janë disa nga arsyet se pse koronavirusi
Ulet numri i burrave duhanpirës, çfarë po ndodh me gratë Organizata Botërore e Shëndetësisë së fundmi ka nxjerrë një studim ku thuhet se duhanpirja nga meshkujt ka shënuar rënie
Sherr masiv, plas grushti mes grave dhe burrave (FOTO LAJM) Garat me kuaj është një ndër sportet më të dashur edhe për australianët por ditën e djeshme, një event i tillë është kth
"Kënga është vaji i burrave", Genc Prelvukaj lançon projektin e ri që i dedikohet shqiptarëve (VIDEO) Këngëtari Genc Prelvukaj ka zgjedhur t’i qëndrojë pranë shqiptarëve këto ditë të vështira me një projekt të veçantë që i
Në lidhje me Drilon Hoxhën? Anna Lika i tha të gjitha në "shesh të burrave" (FOTO LAJM) Që prej mbrëmjes së djeshme po qarkullon në media lajmi se aktorja Anna Lika dhe producenti Drilon Hoxha janë në një lid
Rama u jep duart burrave, mbledh vetëm drejtueset gra në takim (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka nisur aksionin pas mos hapjes së negociatave me BE. Ndërkohë që qeveria është në shënjestrë
Rama: Zgjidhni të punoni me gra se janë garanci, burrat vetëm justifikohen Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në Forumin Rajonal: “Fund dhunës ndaj grave në Ballkanin Perëndimor dhe në Turqi
Vendi ku 50% e burrave kanë probleme në shtrat Në Ditën Ndërkombëtare të Mirëqenies Seksuale, një iniciativë e re dhe interesante është promovuar nga Organizata Botëro
Burrat vendimmarrës, shkelin barazinë e grave në politikë Edhe në këto zgjedhje numri i grave, të cilat po kandidojnë për pozitën e deputetes, është dyfish më i vogël sesa ai i b
E vërteta në "shesh të burrave", çfarë po ndodh me Mozzik dhe Loredanën? (VIDEO) Është ndarë Mozzik dhe Loredana? Kjo ka qenë një nga temat më të diskutuara së fundmi nga fansat dhe mediat. Me an