999 rezultate për

burrat

Flasin ekspertët: Kjo është arsyeja pse koronavirusi vret më shumë burrat sesa gratë Tymosja e cigareve, pirja e alkoolit dhe shëndeti i dobët në përgjithësi: këto janë disa nga arsyet se pse koronavirusi
Si tradhtojnë gratë dhe si tradhtojnë burrat, këto janë 10 mënyrat e zakonshme Mesazhet joshëse, fotografi të zhveshura dhe aroma e çuditshme e parfumit, janë disa nga shenjat e para që mund të vëren
Pse burrat që martohen me infermiere janë më të lumtur Infermierët natyrisht kanë shumë tipare të personalitetit të bukur që mund të jenë të domosdoshëm në një martesë të lumt
KORONAVIRUSI/ Kush rrezikohet veçanërisht dhe pse? Virusi i ri Corona mund të përhapet me shpejtësi në javët dhe muajt e ardhshëm dhe dy të tretat e popullsisë do të infek
Nëse beli i kalon këta centimetra, mund të rrezikoni një atak kardiak Të mbijetuarit e atakut të zemrës, të cilët janë të shëndoshë rreth zonës së barkut, janë më të ekspozuar ndaj rrezikut
"Kush rrezikohet më shumë dhe pse", cilat sëmundje rrisin rrezikun e infektimit me COVID 19 Burra, gra dhe fëmijë janë të infektuar me virusin e ri Corona me denduri të barabartë. Por pasojat janë shumë të ndrysh
Studimet tregojnë që burrat i stresojnë gratë dy herë më shumë se fëmijët Kërkesat për një jetë më të mirë për fëmijën tuaj në mënyrë financiare, fizike de psikologjike janë shumë stresuese dhe
Në karantinë, çfarë bëjnë burrat italianë teksa janë izoluar në shtëpi (VIDEO) Italia është një prej vendeve më të prekura në Europë nga koronavirusi. Teksa prej ditësh qytetarët ndodhen të vetë izol
Pse burrat që martohen me infermiere janë më të lumtur Infermierët natyrisht kanë shumë tipare të personalitetit të bukur që mund të jenë të domosdoshëm në një martesë të lumt
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM) Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë
Katër temat që njerëzit kërkojnë më shpesh në Google lidhur me s*ksin Ah, Google – vendi ku bëni pyetjet tuaja, pa qenë nevoja të shqetësoheni se janë të çuditshme, qesharake, të zakonshme,
Pse burrat tradhtarë nuk ndahen nga gratë? Hulumtuesit tregojnë se rreth 25% e amerikanëve të martuar kanë afera jashtëmartesore dhe meshkujt janë më të prirë sesa
Françeska për gratë: E kanë ato fajin nëse burrat tradhtojnë Françeska Jaçe thotë se është faji i grave kur burrat tradhëtojnë Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe është shpr
Prokuroria: Henri Çili dhe burrat e tjerë në burg, gratë "detyrim paraqitje" Prokuroria e Përmetit ka dhënë pretencën për të arrestuarit në kuadër të operacionit të dkoduar si Mezgorani’ ku mes tyr
Dy gra të vrara nga burrat në 24 orë, psikologia: Si fjeti mbrëmë ministrja e Drejtësisë? Psikologia Jeta Dedja, në një shënim të gjatë lidhur mbi dy ngjarjet e fundit me viktima gratë, bën me faj Ministrinë e
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM) Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM) Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë
Burrat apo gratë, cilët vuajnë më shumë nga mbipesha dhe diabeti në Shqipëri? Barra e kequshqyerjes ndër vite po ndihet në mesin e shqiptarëve, teksa një studim i fundit nënvizon se Shqipëria ka end
Burrat të cilët e puthin gruan e tyre në mëngjes jetojnë 5 vjet më shumë, 14 fakte mbi dashurinë Dashuria është magjike, e bukur, por edhe misterioze. Ka shumë gjëra që nuk i dimë për të. Shkenca ofron sqarime në bazë
Burrat e gjatë dhe gratë e shkurtra formojnë çiftin ideal Të gjithë ne kemi shije të ndryshme kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një partneri. Disa njerëz preferojnë partner me gjat