999 rezultate për

burra

6 gjëra që i çmendin burrat dhe gratë nuk e dinë Ajo që shumë gra nuk e dinë është se ka disa gjëra që ato i bëjnë pa kuptuar, por që burrat çmenden realisht pas tyre. V
Përse gratë pëlqejnë më shumë burrat me mjekër? Studimet thonë se gratë i shohin si më tërheqës burrat me mjekër. Një studim i ri, në Universitetin e Queensland, për
I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM) Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Dhunuan bashkëshorten, arrestohen dy burra në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre.
Pengmarrje në Gramsh? Policia shkon në lokal dhe gjen burrat e rrahur me njëri-tjetrin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Gramsh. Në kundërshtim me protokollet e sigurisë dhe nën efektin e pijeve alkoolik
Dëshmia rrëqethëse: Gjatë kohës që Anisa ishte e vdekur, burra misteriozë hynin në familjen Josifi Gazetari Spartak Koka ka hedhur dritë mbi atë çka fshihej brenda shtëpisë së horronit në Kombinat. Në një lidhje direkte
Dy burrat nuk heqin dorë nga historia: Alienët na rrëmbyen Charles Hickson dhe Calvin Parker janë dy burra nga Pascagoula, Misisipi, të cilët pretendojnë se u rrëmbyen nga alienët
5 arsye pse burrat që tradhtojnë rrinë me gratë e tyre Një studim zbuloi se 2.2% e të martuarve raportuan se kishin pasur më shumë se një partner gjatë një viti. Në përgjithës
Akil Pano: Pas horrorit në Kombinat janë burrat me kostum nga Kisha Satanike në Shqipëri Pastori i Kishës Ungjillore Akil Pano ka deklaruar se në Shqipëri ekziston Kisha Satanike, që ka si bazë adhurimin e Dja
Nëse doni një marrëdhënie të shëndetshme dhe të gjatë, ndiqni këto 10 këshilla të çmuara Burra dhe gra ... ne mund të flasim të njëjtën gjuhë, por kjo nuk do të thotë që e kuptojmë njëri-tjetrin. Një studim zb
Në këtë qytet të Shqipërisë, gratë dhe burrat po ndahen Zgjidhjet e martesave ne qytetin e Lushnjes janë rritur ne periudhën e pandemisë. Çiftet që përfunduan ne gjykatë gjatë
Ali Ahmeti për Osman Zhitinë: Burra si ti i kanë hije Kosovës Lideri i BDIsë Ali Ahmeti ka shprehur ngushëllime të sinqerta familjes së Osman Zhitisë, b
Këta 10 burra kanë transformuar trupat e tyre pas moshës 50-vjeçare (FOTO LAJM) Plakja është një pjesë normale e jetës, dhe në kundërshtim me besimin e përgjithshëm, shumë thonë se jeta thjesht bëhet
Vajza kujdes, këta burra e kanë të vështirë të jenë besnikë Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigjetari
8 gabime me stilin veror që burrat vazhdojnë t'i bëjnë (FOTO LAJM) Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por nd
Lum kush i ka afër, këta janë burrat më të qetë e më të matur të horoskopit Nëse i besoni astrologjisë, duhet ta dini që sipas ekspertëve, çdo shenjë ka karakteristika të veçanta në personalitetin
COVID-19 vret më shumë meshkujt, por në këtë vend ndodh ndryshe Burrat, gratë dhe fëmijët infektohen njëlloj nga virusi i ri i koronës. Por burrat sëmuren shpesh më rëndë me COVID-19 d
Adrola Dushi: Babi më ka thënë edhe 10 burra të marrësh nuk të vi më në dasëm (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Pop Culture” me Dojna Memën, bukuroshja Adrola Dushi ka folur pa dorashka për jetën e saj personal
Adrola Dushi tregon zhgënjimin e prindërve kur u divorcua: Babai s'më vjen më në dasëm "Më ka thënë babi: Edhe 10 burra po more unë nuk të vij më në dasmë!" Adrola Dushi është një prej modeleve më të suks
Për herë të parë, Ema Andrea pranon se ka rënë pre e dhunës fizike nga burrat Një nga aktoret më të njohura shqiptare, Ema Andrea, ka ardhur sot me një rrëfim ndryshe ne "Top Talk". Ema nuk është