999 rezultate për

burrĂ

"Nuk debatoj me burra me zë të hollë", analisti ironizon Murrizin Deputeti Myslim Murrizi, pas Gjekmarkajt është përfshirë në debat edhe me analistin Vehap Kola në “Open”. Murrizi kun
Nisën ta ngacmonin, kamarierja nevrikoset dhe "i jep" burrave leksion në arte marciale (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë. Një kamariere, ka su
Debati në internet/ A është antifeministe që burrat të hapin dyert për gratë? A është “We Found Love” aktualisht kënga më e madhe në botë dhe Hugh Grant drejton një fushatë kundër piraterisë së tele
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
Katër temat që njerëzit kërkojnë më shpesh në Google lidhur me s*ksin Ah, Google – vendi ku bëni pyetjet tuaja, pa qenë nevoja të shqetësoheni se janë të çuditshme, qesharake, të zakonshme,
E vetmja gjë që burrat e harrojnë gjithmonë pas marrdhënieve intime Një sondazh nga Sex Information and Education Council of Canada dhe prezervativët Trojan ka zbuluar që nëse përqafoheni
​Pse burrat gjejnĂ« njĂ« tĂ« dashur tĂ« re menjĂ«herĂ« pas ndarjes Burrat nuk vuajnĂ« shumĂ« pas njĂ« shkatĂ«rrimi dashurie, por ata shpejt gjejnĂ« njĂ« zĂ«vendĂ«sim. Sapo prishĂ«t njĂ« marrĂ«d
Zbardhet dëshmia e vajzës 20-vjeçare që u abuzua nga dy burra: Më futën me forcë në makinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një vajzë e re ka rënë pre e përdhunimit nga dy shtetas të huaj. Një 20-vj
A shkon ajo me burra të famshëm, edhe pse të martuar? Sqarohet gazetarja Gazetarja e njohur italiane, Diletta Leotta, është duke u përgatitur për një fushë tjetër të karrierës së saj. Shumë
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është! Julian Deda është një ndër aktorët më të njohur të humorit në Shqipëri. Së fundmi ai është angazhuar ndjeshëm edhe n
Më të vegjël më të mirë, si i zgjodhën burrat këto vajza shqiptare Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
22 vjeçarja rrihet brutalisht nga tre burra vetëm se kishte veshur fustan (VIDEO) Një studente në Francë pretendon se është sulmuar nga tre burra të cilët u ndjenë të ofenduar, pasi vajza mbante të vesh
"Zot t’i dalim këtij vatani", Meta me mesazh të fortë nga Zall Dardha Kreu i vendit, Ilir Meta ka vizituar sëfundmi fshatin Zall Dardhë të Dibrës nga ku ka ndarë emocionet e tij. Në një
Artistja shqiptare tregon kurthin që i ngritën: Më futi disa burra në shtëpi Ditën e sotme në “Shihemi në gjyq” është trajtuar historia e dhimbshme e artistes së njohur Burbuqe Rada. Në muajin Q
Shqiptari zhduket pa gjurmë në Greqi Ditën e djeshme, një 48-vjeçar me origjinë shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë. Departamenti i policisë në Tyrnavo
"Asnjë tradhti burra", reagimi i Ramës për marrëveshjen Kosovë-Serbi Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Tëitter lidhur me marrëveshjen e arritur sot mes Kosovës dhe Serbisë. Ai uron kry
Burrat që nuk kanë frikë të jetojnë nën hijen e bashkëshorteve të tyre të fuqishme (FOTO LAJM) Sidomos në ditët e sotme, ku ka shumë shembuj të çifteve ku gratë janë bërë më të famshme dhe të fuqishme se sa bashkësh
"Pse ndërhyn në punë burrash?", gruaja tregon dhunën pasi pagoi ujin e dritat “Përse e pagove ujin dhe dritat?”, pas kësaj pyetjeje një 59-vjeçare është ndodhur nën dhunën e bashkëshortit, i cili e
Pse gratë në udhëheqje, e kanë menaxhuar shumë më mirë pandeminë sesa burrat? Provat janë më se të qarta: Të paktën gjatë valës së parë të Covid-19, vendet që kanë në krye udhëheqëse gra, kanë pasur
8 gabime me stilin veror që burrat vazhdojnë t'i bëjnë (FOTO LAJM) Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por nd