999 rezultate për

burnley

Pezullimi i ndeshjeve për shkak të koronavirusit, skuadra angleze paralajmëron që mund të falimentojnë Koronavirusi ka bërë që ndeshjet në futbollin anglez të pezullohen mirëpo kjo gjë duket se do të ketë pasoja më të mëdha
Ndërron jetë në moshën 35 vjeçare ish futbollisti i Aston Villas, Burnley dhe Cardiff Ka ndërruar jetë në moshën 35 vjeçare ish mesfushori i Cardiff City, Peter Whittingham. Skuadra e Cardiff City, përme
Pas dy humbjeve, Tottenhami ndalet në barazim nga Burnley (VIDEO) Tottenham është duke kaluar një periudhë të vështirë në kampionat, kjo për shkak edhe të dëmtimeve të shumta. Pas dy
Tottenham barazon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin minimal të vendasve, "spurs" kanë reaguar në të dytën. Delle Alli ekzekut
Befasohet Tottenhami, Burnley kalon në avantazh (VIDEO) Burnley ka befasuar Tottenhamin në shtëpinë e saj pasi ka kaluar në avantazh që në minutën e 13. Për vendasit ka shën
Arsenali regjistron barazimin e katërt rradhazi ndaj Burnley (VIDEO) Arsenali nuk ja ka dalë të mposht Burnley në shtëpinë e këtyre të fundit. 90 minuta futboll u mbyllen pa gola në terr
Burnley hynë fuqishë në garë për Muruqin, ofron 28 milion euro Pas Tottenham dhe Manchester United një tjetër klubi Premier Leagua ka hyrë në garë për yllin Kosovar. Burnley e ka
Skuadër 600 milion funtëshe, legjenda e United ndjehet i turpëruar Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, ka thënë se ai ishte i turpëruar pasi e shikoi ish-k
Burnley "turpëron" "Djajtë e Kuq" Manchester United “turpërohet” në “Old Trafford” (0-2) nga Burnley, duke mos përfituar nga ndalesa e Chelsea-t në derbin
Chelsea fiton bindshëm ndaj Burnleyt (VIDEO) Chelsea ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Burnleyt me rezultat 3:0. Jorginho shënoi i pari nga penalltia në
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas penalltitë, Chelsea e ka dyfishuar epërsinë kundër Burnley Është Abraham që ka shënuar me kokë pas një krosimi in
Tottenham shkatërron Burnley (VIDEO) Tottenhami i Jose Mourinhos shkatërroi Burnleyt , pas disfatës në mesjavë kundër Manchester Unitedit. Burnley e mbajt
"Rraketa" Son merr përpara gjithë skuadrën e Burnley dhe shënon të tretin (VIDEO) Tottenhami ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Burnleyt, e cila po zhvillohet për momentin
Tottenham dopietë që në minutat e para ndaj Burnley (VIDEO) Tottenham nuk ka humbur kohë ndaj Burnley, Harry Kane shënoinjë super gol që në minutën e 5' dhe më pas dyfishoi Lucas M
Pulisic me het-trick i jep fitoren Chelsea përballë Burnley (VIDEO) Chelsea arriti të sigurojë fitore me rezultat 4:2 në ndeshjen kundër Burnleyt, që u zhvillua në stadiumin Turf Moor, në
Chelsea kalon në epërsi përballë Burnley (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Burnley në stadiumin 'Turf Moor'. Për miqtë ka shënuar lojtari i
Klopp "kërcënon" trajnerin e Burnley-t: Ndal City-n ose harroje qiranë Liverpul bëri detyrën e tij, duke i shënuar pesë gola Hadërsfilldit të vendit të fundit të premten. Por mund të mos mjaf
Njihuni me transfrimet që dështuan këtë sezon në Angli Premier League është një nga kampionatet më të forta në botë dhe se kushdo lojtar që afrohet të luajë në Angli duhet të
Nuk dorëzohet Burnley, barazon rezultatin përballë Chelsea (VIDEO) Një ndeshje spektakolare po rezulton ajo mes Chelsea dhe Burnley. Pas avantazhit që në minutën e 8’ për Burnley, Chelsea
Burnley befason Chelsea, kalon në avantazh (VIDEO) Jemi pak javë nga fundi i Premier Leagur dhe gara për një vend në 4 më të mirat është e ethshme në Angli. Chelsea kër