burnley

Klopp zgjedh portierin e Liverpool, nuk shpenzohet Trajneri i Liverpool Jurgen Klopp ka bërë zgjedhjene tij duke kërkuar Nick Pope si portierin e Liverpool për sezonin e a
Arsenali poshtëron Burnleyn në Emirates (VIDEO) Arsenali e ka shkatërruar me rezultat të thellë Burnleyn duke e mundur me rezultat 5-0 në "Emirates Stadium", ndeshje e
Chelsea përsëri në avantazh ndaj Burnley (VIDEO) Chelsea ka kaluar përsëri në epërsi ndaj Burnley në "Turf Moor". Ai që ka realizuar është Victor Moses në minutën e
Burnley barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) Burnley ka barazuar rezultatin ndaj Chelseat në "Turf Moor". Ai që ka shënuar është Ashley Barnes në minutën e 64'-t
Ka gol në ndeshjen Burnley - Chelsea (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Burnley në "Turf Moor". Ai që ka shënuar është Long që e ka dërguar topin në portë
Chelsea e pret Burnleyn si trenin e fundit për në Champions Chelsea vazhdon të shpresojë dhe Burnley është stacioni i fundit në garën për një vend në Champions League sezonin e ard
Tifozët e West Hamit pushtojnë stadium, të pakënaqur me drejtuesit e klubit (FOTO LAJM) Ndeshja e sotme mes West Ham Unitedit mes Burnleyt është shndërruar në një kaos të vërtetë. Kapiteni i West Hamit, Ma
E pabesueshme por e vërtetë, Citi ndalet me barazim nga Burnley (VIDEO) Tingwllon si e pabesueshme por Manchester City është ndalur në barazim 1-1 në udhëtim te Burnley. Mesfushori portugez
Mourinho nuk resht së foluri për Sanchezin Jose Mourinho nuk ndalet së foluri për transferimin e Alexis Sanchez. Pas ndeshjes ndaj Burnleyt, Mourinho ka thënë se e
Manchester United nuk gabon dhe fiton minimalisht ndaj Burnley (VIDEO) Manchester United nuk ka gabuar këtë herë ndaj Burnley në "Turf Moor", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 24-të të Premi
Ka gol në ndeshjen Burnley - Manchester United (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh kundër Burnley në "Turf Moor". Goli është shënuar nga sulmuesi francez Antho
Manchester City shkatërroi Burnley dhe kualifikohet në fazë tjetër të FA Cup (VIDEO) Manchester City ka shpartalluar me shifrat 4-1 ndaj Burnleyt në "Etihad Stadium" ndeshje kjo e vlefshme për Kupën e Angl
Lukaku dhe Ibra, dy pole magneti të njëjta tek United që çojnë në largimin e njërit Manchester United u ndal sërish në barazim 2-2, i dyti në pak ditë dhe me të njëjtin rezultat. ‘Djajtë e kuq’ shmangën m
Manchester United - Burnley, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Manchester United barazoi sot ndaj Burnley me shifrat e përgjithshme 2-2 në "Old Trafford", duke i zhgënjyer tifozët e t
Manchester United hap fals ndaj Burnley, barazim i dytë radhazi (VIDEO) Manchester United ka barazuar për herë të dytë radhazi në Premeir League, dhe kësaj radhe ndaj Burnleyt 2-2 në "Old Traf
United shënon golin e barazimit ndaj Burnley (VIDEO) Manchester United ka shënuar golin e barazimit ndaj Burnley në "Old Trafford" Autori i golit është përsë Jesse Linga
Burnley befason United, shënon që në minutën e dytë (VIDEO) Burnley ka kaluar në avantazh kundër Manchester United në "Old Trafford" Miqtë shënuan që në minutën e dytë ndajvend
Mourinho vlerëson Burnleyn: Meritojnë të luajnë në Europë Burnley do të jetë pengesa e fundit për Manchester Unied në këtë vit. Mourinho para ndeshjes ka pohuar seai ekip ka a
Burnley 0-1 Arsenal, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali ka arritur të marrë një fitore të vyer kudnër Burnley me rezultat minimal 1-0. Goli i vetëm në këtë ndeshje
Formacionet zyrtare: Burnley – Arsenal (FOTO LAJM) Burnley dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për takimin e radhës në kampionatin anglez, Ligën Premier