burnley

E pabesueshme por e vërtetë, Citi ndalet me barazim nga Burnley (VIDEO) Tingwllon si e pabesueshme por Manchester City është ndalur në barazim 1-1 në udhëtim te Burnley. Mesfushori portugez
Mourinho nuk resht së foluri për Sanchezin Jose Mourinho nuk ndalet së foluri për transferimin e Alexis Sanchez. Pas ndeshjes ndaj Burnleyt, Mourinho ka thënë se e
Manchester United nuk gabon dhe fiton minimalisht ndaj Burnley (VIDEO) Manchester United nuk ka gabuar këtë herë ndaj Burnley në "Turf Moor", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 24-të të Premi
Ka gol në ndeshjen Burnley - Manchester United (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh kundër Burnley në "Turf Moor". Goli është shënuar nga sulmuesi francez Antho
Manchester City shkatërroi Burnley dhe kualifikohet në fazë tjetër të FA Cup (VIDEO) Manchester City ka shpartalluar me shifrat 4-1 ndaj Burnleyt në "Etihad Stadium" ndeshje kjo e vlefshme për Kupën e Angl
Lukaku dhe Ibra, dy pole magneti të njëjta tek United që çojnë në largimin e njërit Manchester United u ndal sërish në barazim 2-2, i dyti në pak ditë dhe me të njëjtin rezultat. ‘Djajtë e kuq’ shmangën m
Manchester United - Burnley, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Manchester United barazoi sot ndaj Burnley me shifrat e përgjithshme 2-2 në "Old Trafford", duke i zhgënjyer tifozët e t
Manchester United hap fals ndaj Burnley, barazim i dytë radhazi (VIDEO) Manchester United ka barazuar për herë të dytë radhazi në Premeir League, dhe kësaj radhe ndaj Burnleyt 2-2 në "Old Traf
United shënon golin e barazimit ndaj Burnley (VIDEO) Manchester United ka shënuar golin e barazimit ndaj Burnley në "Old Trafford" Autori i golit është përsë Jesse Linga
Burnley befason United, shënon që në minutën e dytë (VIDEO) Burnley ka kaluar në avantazh kundër Manchester United në "Old Trafford" Miqtë shënuan që në minutën e dytë ndajvend
Mourinho vlerëson Burnleyn: Meritojnë të luajnë në Europë Burnley do të jetë pengesa e fundit për Manchester Unied në këtë vit. Mourinho para ndeshjes ka pohuar seai ekip ka a
Burnley 0-1 Arsenal, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali ka arritur të marrë një fitore të vyer kudnër Burnley me rezultat minimal 1-0. Goli i vetëm në këtë ndeshje
Formacionet zyrtare: Burnley – Arsenal (FOTO LAJM) Burnley dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për takimin e radhës në kampionatin anglez, Ligën Premier
Man City nuk njeh kufi, Aguero me "shokë" mundin Burnleyn (VIDEO) Manchester City ka mundur me rezultatin e pastë 3-0 përballë skuadrës së Burnley në "Etihad Stadium". Është sulmuesi
Formacionet zyrtare: Liverpool – Burnley Liverpool do të mundohet t’i rikthehet fitoreve pas debaklit kundër Manchester Cityt në Ligën Premier. The Reds para
Chelsea po merr leksion nga Burnley, brenda në shtëpi Ky fillim i Premier Leagues ështe me të vërtetë i çmendur. Liverpoolit i iku nga duar 3 pikëshi në minutën e 93, Ars
Burnley befason City-in me një super gol (VIDEO) Ka startuar me surpriza java e 13-të në Premier League. Ndeshja e parë mes Burnleyt dhe Cityt është zhbllokuar në minutë
Mourinho befason me formacionin e ri kundër Burnleyt (FOTO LAJM) Manchester Unitedit pas fitores me Manchester Cityt, po bëhet gati për një tjetër fitore në ndeshjen në shtëpi kundër Bu
Arsenal fiton derbin dhe "kërcënon" City-n (VIDEO) Arsenal fiton derbin e Londrës kundër West Ham United. "Topçinjëve" kanë shënuar tre herë në portën kundërshtare me Oliv
Burnley "shokon" City-n, fiton Arsenali (VIDEO) Manchester City e sheh veten sërish -3 pikë larg Chelsea-t kryesues pas barazimit në javën e 19 të Premier League. Djemt