burnley

Njihuni me transfrimet që dështuan këtë sezon në Angli Premier League është një nga kampionatet më të forta në botë dhe se kushdo lojtar që afrohet të luajë në Angli duhet të
Nuk dorëzohet Burnley, barazon rezultatin përballë Chelsea (VIDEO) Një ndeshje spektakolare po rezulton ajo mes Chelsea dhe Burnley. Pas avantazhit që në minutën e 8’ për Burnley, Chelsea
Burnley befason Chelsea, kalon në avantazh (VIDEO) Jemi pak javë nga fundi i Premier Leagur dhe gara për një vend në 4 më të mirat është e ethshme në Angli. Chelsea kër
Chelsea-Burnley, formacionet zyrtare: "Blutë e Londrës" në garë për një vend katërshe Jo vetëm luftë për titull, në Premierligë po bëhet luftë edhe për zonën Champions League. 4 skuadra po luftojnë për 2 ve
Tërmet te Manchester City, De Bryne mbyll sezonin Kevin De Bruyne nuk ia doli që të mbyllte 90 minutat në duelin kundër Tottenham Hotspur. Belgu pësoi një dëmtim para
Liverpool nuk i ndahet kreut, bën detyrën kundër Burnley-t (VIDEO) Liverpool fiton me përmbysje, 4-2 ndaj Burnley, ku përcaktuese ishte dopjeta e Firmino dhe Mane. Me këtë fitore skuadra
Pochetino: Na duhet një dekadë për të fituar Premier League Mauricio Pochettino i cili vitet e fundit i ka shkuar afër titullit në Premier League por në fund nuk ia ka dalë mbanë k
Tottenham e pëson nga Burnley (VIDEO) Tottenhami e ka nisur mjaft keq pjesën e dytë ndaj Burnley-t në transfertë. Gjelaat janë befasuar në minutën e 53 kur su
Manchester United kalon në epërsi ndaj Leicesterit (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Leicester Cityt në transfertë. Golin për "Djajtë e kuq" e shënoi Rashfo
Ndalet Solskjaer, vetëm barazim ndaj Burnleyt (VIDEO) Manchester United nuk ka arritur ta marrë fitoren e nëntë me radhë pasi që ka barazuar me skuadrën e Burnley në Old Traf
Burnley shokon Manchester Unitedin (VIDEO) Burnley ka befasuar Manchester Unitedin në "Old Trafford". Miqtë kanë kaluar në avantazh ndaj Djajve të Kuq me anë t
Manchester City shkatërron Burnley-n, në FA Cup (VIDEO) Manchester City ka siguruar lehtësisht kualifikimin në 1/16 të FA Cup. Djemtë e Guardiolës kanë shkatërruar 5-0Burnley-n
VAR anullon penalltinë, shikoni rastin që po çmend Anglinë (VIDEO) Teknologjia VAR ka nisur të përdoret edhe në Angli, në ndeshjet e Kupës, dhe gjithashtu do të jetë edhe në disa prej nde
Heroi Eriksen, Tottenham fiton në frymën e fundit ndaj Burnleyt (VIDEO) Tottenham ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot ndaj Burnley, e vlefshme për javën e 17 të Premier Leagues. T
Klopp shkakton sërish tensione në fushë Liverpool fitoi në transfertë 3-1 ndaj Burnley dhe skudra mban gjallë shpresat për titullin kampion duke luftuar dhëmb p
Shaqiri me shokë i japin fitoren Liverpoolit (VIDEO) Liverpooli ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte ndaj Burnley me rezultatin 1-3 në "Turf Moor". Të parët në
Liverpooli përmbys Burnleyn (VIDEO) Liverpool ka përmbysur Burnleyn në "Turf Moor". Ai që ka shëuar është sulmuesi brazilian, Firmino në minutën e 69'.
Burnley befason Liverpoolin (VIDEO) Burnley ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Turf Moor". Ai që ka shënuar është futbollisti Cork në minutën e
Shaqiri e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Burnley - Liverpool Liverpooli i Xherdan Shaqirit do të luaj sonte në transfertë ndaj Burnley, ndeshje e vlefshme për javën e 15 të Premier
Chelsea fiton edhe pa Hazardin, Blutë e Londrës shkatërrojnë Burnleyn (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë kundër Burnleyt me rezultatin e përgjithshëm 0-4 në "Turf M