999 rezultate për

burimi

I njohur me dy emra, kush është shoku i Shullazit që i trokiti në derë OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Shtetasit Lutf
Një nga vatrat më të nxehta, zbulohet burimi i infeksioneve të larta në Fier Teksa rastet e reja të koronavirusit në vendin tonë shtohen çdo ditë, qyteti i Fierit është i katërti më i godituri.
OFL zbarkon në Vlorë, këta janë 4 të dënuarit që u kërkohet burimi i pasurisë Operacioni Forca e Ligjit vijon dërgimin e formularit të vetëdeklarimit të pasurisë ndaj personave të skeduar me rekorde
Kina pranon hetim ndërkombëtar për të gjetur burimin e koronavirusit Kina është “e hapur” për bashkëpunimin ndërkombëtar për të identifikuar burimin e koronavirusit por çdo hetim duhet të j
Burimi i COVID-19, kinezët rihapin tregun famëkeq të Wuhan (FOTO LAJM) Deri më sot, shkencëtarët kanë dalë në një zë duke deklaruar se COVID-19 është një virus i prodhuar në natyrë, biologjik
Koronavirusi "u zbraz xhepat" edhe miliarderëve të botës, sa kanë humbur deri tani Dhjetë miliarderë humbën më shumë se 83 miliardë dollarë këtë javë për shkak të kolapsit të tregjeve të aksioneve. Ed
"Bej dicka!" Zbulohet reagimi i Meghan për heqjen e titullit mbretëror nga Mbretëresha (FOTO LAJM) Meghan Markle thuhet se "shpërtheu në tërbim" pasi Mbretëresha Elizabeth e ndaloi atë dhe Princin Harry për përdorimin
Tre muaj njohje, Rita Ora i jep fund lidhjes me aktorin Rafferty Law (FOTO LAJM) Rita Ora dhe Raff Law janë duke shmangur artistikisht njëri-tjetrin, pak kohë pasi ata u afruan me njëri-tjetrin gjatë x
OFL e trumbetoi se do t'i sekuestronte pasurinë, por Lulzim Berisha nuk paska asgjë Lulzim Berisha nuk ka asnjë pronë në emër të tij. Të paktën kështu rezulton në një vërtetim që Kadastra e Durrësit i ka
Anti-KÇK, cilat janë subjektet e para që do hetohen për burimin e pasurisë Këtë të hënë, Operacioni forca e Ligjit nisi me verifikimin e subjektëve të cilët nuk e justifikojnë pasurinë. Speci
Kush është fatlumi? Angelina Jolie në një lidhje të re pas ndarjes me Brad Pitt (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie është tashmë një histori e shkuar. Tre vjet pasi paraqiti letrat për divor
Studiuesi nxjerr zbuluar Eni Çobanin: Ka kopjuar, ja provat! Studiuesi Vladimir Kola, i cili ka bërë publike plagjiaturat e shumë prej personazheve publik. Ditën e sotme studiusi
Për çfarë nuk flasin Fero dhe Rina? Zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Fero dhe Rina njihen për miqësinë e tyre prej kohësh, por me sa duket raporti mes dy reperëve nuk është më si më parë.
Limaj kërkon të dënohen kriminelët serbë Në Burim të Malishevës, në njëzet vjetorin e masakrës së Burimit, është mbajtur një tubim përkujtimor, në shenjë kujtimi
Energjia e rinovueshme do jetë burimi i parë në 2040 Hidrocentralet duket se nuk do të jenë të përhershëm, hapat grumbullimin e energjisë në mënyra tjera kanë filluar, shkru
Protestat e qytetarëve shpëtojnë llixhat në Peshkopi Këshilli i Bazenit Ujor Drin-Bunë në Prefekturën e Shkodrës anuloi lejen për shfrytëzimin e ujërave termale në Dibër për
Ky lypës fiton 50 euro në ditë Mund të mos e keni ditur, dhe sigurisht mund të keni supozime më modeste. Por, besuat apo jo, Burimi, lypësi legjendar i
Ramizi shpërthen me premtime, thotë se Drenasi do të bëhet me tramvaj Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka bërë një postim në profilin e tij në Facebook në lidhje me infrastru
Kërcënohet me jetë Daçiç Ministrit të Jashtëm të Serbisë, Ivica Daçiç, po i arrijnë letra anonime me përmbajtje kërcënuese. Kështu shkruan gaz
Berisha: Kur policia qëllohet, i lind e drejta ta neutralizojë burimin e zjarrit Ish kryeministri Sali Berisha ka komnetuar vrasjen e djeshme të Kaçifas këtë të hënë. Berisha shkruan në qëndrimin e