999 rezultate për

burime

Burri gjendet i varur në magazinë në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Burime policore bëjnë me dije se, një 66-vjeçar me iniciale H.L., është gj
Cani bën deklaratën e fortë: Llalla ka regjistruar bisedën me Vlahutin dhe Lu Gazetari Arjan Çani i ftuar në “360 Gradë” ka komentuar deklaratën e përhapur kudo në media se ambasadori Lu ka kërkuar
Detaje nga ceremonia e varrimit të Naip Rexhepit Sot rreth orës 12:00 pas përfundimit të hetimeve, familjarët morën kufomën e të ndjerit Naip Rexhepi nga spitali klinik
Përfundon gjyqi për kuksianët, pritet në ankth vendimi Ka përfunduar pak minuta më parë seanca gjyqësore ndaj 23 kuksianëve të ndaluar nga policia natën, në lidhje me protestë
Çfarë përmban marrëveshja politike mes LSDM-së dhe VMRO-së Burime nga LSDM dhe VMRO-DPMNE vërtetojnë se për shumë pika është arritur pajtueshmëri dhe së shpejti pritet që marrëves
Nga Tirana në Bruksel, "antiskifterat" shkatërrojnë bandën e luksit Policia e Shtetit ka vënë në pranga 8 shtetas si pjesë e një grupi kriminal që vidhnin në Bruksel e Belgjikë sende me vl
Max Allegri kryeson listën për stolin e PSG Max Allegri është objektivi kryesor për stolin e Paris Saint-Germain. Trajneri i Juventusit ka qenë prej kohësh në ra
Zetori bën përshesh makinën në Gjirokastër, ka viktima Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gjirokastër. Nga raportimet e para mësohet se një makinë është përpl
Pas Bilent Salijit, pritet të japë dorëheqjen një tjetër ministër Pas së ministrit të Drejtësisë Bilen Saliji pritet të japë dorëheqje edhe një ministër tjetër i BDI-së. Burime qever
Zaev këtë javë takon Afrim Gashin Vazhdon afrimi i Lëvizjes Besa dhe kryeministrit Zoran Zaev. Burime partiake thonë se gjatë kësaj jave do të realizohet
Shpërtheu në lot, nuses që vrau vjehrrën i çojnë foshnjen në burg Marjana Cmeta, nusja që helmoi me fostoksinë vjehrrën e saj Lirije Lami 48-vjeç, gati një vit më parë është transferuar
KQZ thirrje partive: Deklaroni burimet e financimit deri më 31 mars Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka bërë thirrje të gjitha partive politike që të depozitojnë raportet e burimeve të fin
Lufta për faljen e detit, Meta dhe Bushati gjejnë gjuhën e përbashkët Duket se luftës midis Metës dhe Bushatit i ka ardhur fundi. Ministra e Punëve të Jashtme i ka kthyer përgjigje presid
Thaçi dhe Vuçiç takohen të enjten Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb Aleksandër Vuçiç pritet të zhvillojnë një takim në Sofje këtë
Gjykata i bllokon pasaportën kryebashkiakut të PDIU-së Abuzimi me pronat i ka kushtuar shumë 4 zyrtarëve në Kavajë e Rrogozhinë. Nga raportimet e para mësohet se katër per
Një person gjendet i vdekur me plagë në kokë në Tiranë Një person në Tiranë është gjetur i vdekur pranë shkallës së pallatit ku banonte me një plagë në kokë. Burime zyrtar
Berisha kërcënon Ramën dhe Thaçin: Mos ndani vendin Ish- Kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër sot rreth përfshirjes së Edi Ramës në planet për ndarjen e Kosovës, një
Tragjedi në Pogradec, 23-vjeçari var veten në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Blacë të Pogradecit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se një i ri është i
Pas Gruevskit edhe Ali Ahmeti tërhiqet nga politika Spekulimet se Ali Ahmeti po bëhet gati të largohet nga kreu i BDI-së, janë shtuar së tepërmi kohëve të fundit. Shkak për
Haradinaj e mbështet demarkacionin me këtë kusht Një deklaratë e përbashkët me Qeverinë e Malit të Zi është e gjitha çfarë po kërkon kryeministri Ramush Haradinaj për t’