999 rezultate për

burim

Gruaja bie në një gropë në Elbasan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatrat e Elbasanit por fatmirësisht pa viktima. Mësohet se një grua ka rënë në pu
Kujdes ku vini duart! Këto vende janë burim sëmundjesh serioze Me përhapjen e COVID-19 është më e rëndësishme se kurrë të bëni kujdes se ku vini duart, megjithatë ky virus nuk është i
Mos luani me shëndetin! Perimet e frutat e vetme që duhet të konsumoni gjatë vjeshtës Gastronomia e kësaj stine, lidhet padiskutim me prodhimet e shijshme të fruta-perimeve të vjeshtës. Ato na ndihmojnë
Trafiku në Tiranë burim konfliktesh, nga djegia e makinave te sherret me policinë Jeta në trafikun e Tiranës, vështirësia për të gjetur një vend parkimi janë kthyer në burim ankthi dhe nervash. Këto të
Akuzat për fshehje të ardhurash dhe mashtrim, kush janë 6 zyrtarët e arrestuar Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore. Deri më tani
Vepra të rënda penale, Prokuroria urdhëron arrestimin e disa zyrtarëve në Tiranë Pas hetimeve, Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore.
Policia nis hetim për e-mailin anonim që tregonte ç’ndodh tek Ujësjellësi Letrat anonime tanimë mund të thuhet me plot gojën se janë zëvendësuar me e-mailet apo postimet përmes profileve false.
Komshinj që rrihen për zhurmë, ujë dhe plehra Populli thotë zgjidh komshiun dhe pastaj shtëpinë. Por një 47-vjeçar si dhe personat me të cilët ai konfliktohet nuk kan
I njohur me dy emra, kush është shoku i Shullazit që i trokiti në derë OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Shtetasit Lutf
S'do të jetë më beqar, Shpat Kasapi do të martohet në ditën e lindjes së tij (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet për lidhjen e re të këngëtarit Shpat Kasapi, i cili prej kohësh nuk ishte bërë p
"Filloi punë si kamarier, por u dogj rëndë": Babai denoncon pronarin e të birit Të shumtë janë shqiptarët që detyrohen të pranojnë dhe të punojnë në të zezë, vetëm e vetëm për të fituar bukën e gojës
Fiksimi i vajzave, këngëtarit shqiptar i zbulohet lidhja me bukuroshen (FOTO LAJM) Trim Jetullahu është një nga këngëtarët më simpatikë të shoëbiz-it. Kohët e fundit, ai është tërhequr disi nga muzika pa
OFL ultimatum 4 të dënuarve për drogë: Deklaroni burimet e pasurisë! Operacioni Forca e Ligjit u ndal sot në Korçë, duke u kërkuar burimin e pasurisë 4 të dënuarve për të njëjtën vepër pena
Ishte gjatë gjithë kohës në detyrë, mjeku në Elbasan pozitiv me COVID-19 Një tjetër mjek është konfirmuar pozitiv me Covid-19 në Spitalin Rajonal të Elbasanit. Mjeku pas shfaqjes së si
Burime nga Spanja dërgojnë Messin te Manchester City Lajmi pati efektin e një bombe të vërtetë. Fillimisht në Spanjë e më pa në të gjithë botën, duke ngjallur reagime të for
Një nga vatrat më të nxehta, zbulohet burimi i infeksioneve të larta në Fier Teksa rastet e reja të koronavirusit në vendin tonë shtohen çdo ditë, qyteti i Fierit është i katërti më i godituri.
Prej ditësh në terapi intensive, koronavirusi i merr jetën mjekut Humb jeten nga koronavirusi ne Kosove gjinekologu Dr. Burim Krasniqi. Ai ishte duke u trajtuar prej ditesh në mjekimin i
COVID-19/ Silva Bino zbulon tre faktorët që kthehen në burim infeksioni Shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino ka zbuluar se tre burimet e inféksionet për përhapjen e korónavirusin mbete
OFL zbarkon në Vlorë, këta janë 4 të dënuarit që u kërkohet burimi i pasurisë Operacioni Forca e Ligjit vijon dërgimin e formularit të vetëdeklarimit të pasurisë ndaj personave të skeduar me rekorde
Çfarë të hani në rast helmimi me ushqim? Të gjithë së paku një herë kanë pasur viroz barku apo janë helmuar me ushqim Për shkak të gjendjeve të tilla lukthin