999 rezultate për

burgut

SKANDAL/ Gjykata i jap lirinë, por 32-vjeçari izolohet në spitalin e burgut Pavarësisht se Gjykata e Tiranës i ka dhënë lirinë, një 32-vjeçar vazhdon të mbahet i burgosur prej 3 ditësh në qelirë e
Rritet numri i viktimave nga shpërthimi në Shën Petersburg Autoritetet ruse kanë bërë me dije se një grua, e cila ishte plagosur në shpërthimin e 3 prillit në metronë e Shën Peter
Gjykata e Strasburgut refuzon tre kandidaturat nga Shqipëria Refuzohen sërish kandidaturat e qeverisë shqiptare për Gjykatën e Strasburgut. Janë refuzuar sërish kandidaturat e qe
Mavraj shpërthen ndaj mediave: Gazetar leshi, s'jam atdhetar i rrjeteve sociale Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, ka reaguar për lajmin e shpërndarë së fundmi pas takimit të dy ditëve m
DETAJE/ Sulmuesi i Shën Petersburgut u dëbua nga Turqia (FOTO LAJM) Janë zbuluar detetaje të reja lidhur me sulmuesin e Shën Petersburgut, i cili më 3 prill hodhi veten në erë në një tren
Vrasja e biznesmenit në Durrës, Jurgen Kurti i shpëton sërish burgut Jurgen Kurti, milioneri i pasur i ka shpëtuar sërish burgut edhe pas përfshirjes së tij në vrasjen e biznesmenit nga Dur
Tentuan të fusin heroinë në burgin e Drenovës, pushohet shefi i policisë Një sasi drogë është tentuar të futet në burgun e Drenovës por është zbuluar dhe sekuestruar sasia e heroinës. Droga,
Identifikohen viktimat e shpërthimit në Shën Petersburg Janë identifikuar viktimat e para të shpërthimit në metronë e Petersburgut. Shpërthimi i të hënës në mes të dy stacio
Sulmi në metronë e Shën Petersburgut mund të jetë kryer nga një kamikaz Shpërthimi në metronë e Shën Petersburgut është shkaktuar nga një bombë që ka mundësi të jetë shpërthyer nga një person,
Berisha: 18-vjeçari Albi Luka nuk u vetëvra, por e vranë Ish-Kryeministri Sali Berisha me anë të nje postimi në llogarinë e tij personale në “Facebook” denoncon se 18-vjeçari Al
Parandalohet një sulmi i dytë me bombë në metronë e Shën Petersburgut Komiteti anti-terror i Rusisë, ka bërë të ditur se kanë gjetur një bombë tjetër të cilën e kanë çaktivizuar në një staci
Putin ngushëllon familjet e viktimave të metrosë së Shën Petersburgut Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur sot Rusinë, ndërsa mediat ndërkombëtare raportojnë se 10 persona kanë ndërruar jet
Pamje të tmerrshme, ja pasojat e shpërthimit në metronë e Shën Petersburgut (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në stacionin e një metroje në Shen Petersburg në Rusi. Sipas m
Bayerni i frikshmëm, luan tenis ndaj Augsburgut, Leva tripletë (VIDEO) Bayerni i Mynihut nuk ka mëshirë për asnjë kundërshtarë gjatë këtij sezoni. Kampionët e Gjermanisë kanë turpëruar Augsbu
Favorizoi lirimin e Lul Berishës, gjykata lë të lirë ish-drejtori i Burgjeve të Durrësit Është liruar nga burgu ish-drejtori i Burgjeve të Durrësit Astrit Kotaj duke marrë masën e sigurisë nga Gjykata e Lartë
Nga Frroku te Dritan Dajti, ja kush janë vipat e burgut “Mine Peza” (FOTO LAJM) Një foto e shkrepur brenda mureve të qelive të të paraburgimit te “Mine Peza” në Tiranë, shihen personazhe të njohur të
Eurodeputeti: Gruevski nuk ka ndërmend të heqë dorë, i druhet burgut Eurodeputeti Ivo Vajgl ka folur për “Al Jezeera” lidhur me Maqedoninë dhe bisedimet e BE-së për krizën politike në vend.
Akuzat si spiun i Spaçit, rrëfehet i dënuari: Si e njoha Visar Zhitin Poeti Visar Zhiti është bërë pjesë e akuzave ku pretendohet se ai ka qenë bashkëpunëtor i administratës së burgut të Spa
Visar Zhiti shpërthen ndaj Nishanit: Karikaturë e Enver Hoxhës… Visar Zhiti, i ngarkuari me punë i Shqipërisë në Vatikan ka reaguar pas deklaratave të forta nga presidenti Nishani i ci
“Spiun në burgun e Spaçit”, Nishani zbulon mesazhin që “penalizoi” Zhitin Bujar Nishani ka bërë me dije arsyen përse nuk e emëroi Visar Zhitin ambassador në Selinë e Shenjtë. Bujar Nishani th
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.