999 rezultate për

burgun

Kush do ta besonte, edhe Xavi Alonso me probleme ligjore, rrezikon burgun Xavi Alonso po kalon një moment aspak të mirë, pasi rrezikon të dënohet me burg nga gjykata spanjolle. Ish-lojtari i
Rrihet barbarisht i burgosuri në burgun e Shënkollit, por nuk dërgohet në spital Dhunohet barbarisht i burgosuri në burgun e Shënkollit në Lezhë, por nuk dërgohet për kurim në spital. Ky është denon
Plas në burgun e Shënkollit, oficerët izolojnë pas mesnate 45 të dënuar Një denoncim është bërë mbrëmjen e sotme nga një avokat mesazhin e të cilit e ka publikuar në rrjetet sociale ish-kryemi
Lëndohet rëndë 34-vjeçari në Greqi, familjarët nuk e dinë nëse është gjallë apo jo Një shqiptar 34 vjeçar R.Sh. nga Patosi po lufton me jetën ose edhe mund te ketë vdekur në burgun e Patrës. Janë të a
Spektakël në 'Anfield', Liverpool vuan për të siguruar tre pikë përballë Salzburg (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur Salzburgun me rezultat 4-3 në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Fill
Shqiptari gjendet i varur në burgun grek Një shqiptar është vetëvarur në një burg në Greqi. Sipas mediave fqinje, shqiptari është 41 vjeç dhe ai është varur
Armë dhe drogë, dasmorët shqiptarë "trondisin" Hamburgun në Gjermani Policia gjermane në Hamburg ka ndaluar në rrugë një kolonë dasmorësh shqiptarë, ndërsa pas kontrolleve u gjetën bomba ty
Vdes një 23 vjeçar në burgun e Dubravës, po vuante dënimin që nga janari Një 23 vjeçar me inicialet F.I nga Vushtrria, është gjetur mbrëmë pa shenja jete një qelinë e tij në Qendrën Korrektuese
Tentoi të fuste drogë në burgun e Lushnjës, arrestohet 20 vjeçarja Eshte arrestuar nga policia e Lushnjës një vajzë 20 vjeçare nga Tirana pasi tentoi të futë në ambjentet e burgut sasi të
Ndërroi 3 burgje brenda vitit, kush është “bosi” shqiptar i mafias në Itali (FOTO LAJM) MediAt Italiane i kanë kushtuar një hapësirë të gjerë raportimi një shtetasi shqiptar, Ismail Rrebeshi, i cili cilësohet
Gjergj Dedaj viziton Tomor Morinën në burgun e Shutkës dhe tregon gjendjen e tij (VIDEO) Ambasadori i Kosovës në Maqedoninë Veriore, Gjergj Dedaj ka vizituar Tomor Morinën në burgun e Shutkës. Përmes një po
Sead Koçan dërgohet në burgun e Idrizovës Sead Koçan është dërguar sot në orët e mbrëmjes në burgun e Idrizovës, lajmin e ka konfirmuar edhe Gjykata Penale. Se
Arrestohen 5 efektivë të operacionales në burgun e Peqinit A.O, L.C, B.K, D.Q, K.H, janë arrestuar 5 efektivët e rolit bazë në forcat operacionale, të cilët kanë konsumuar veprën
Një gabim i zyrave të shtetit i ka kushtuar burgun një qytetari në Dibër Një gabim i zurës së regjistrimit të pasurive të paluajtshme në Diber, i ka kushtuar burgun një qytetari për akuzën e nd
38 vjeçari shqiptar gjendet i varur në burgun e Greqisë Një 38-vjeçar shqiptar, i cili vuante dënimin në burgun e Korydallos në Greqi i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.
Zjarr në burgun e Idrizovës, evakuohen të burgosurit Ditën e djeshme një zjarr i madh ka pushtuar burgun e Idrizovës. Zjarri mësohet të ketë rënë në pjesën e vjetër të ndërt
Drogë me dron në burgun e Shënkollit, jepet masa e sigurisë për 3 të arrestuarit Gjykata e Lezhës ka lënë në burg dy nga tre personat që tentuar të fusnin drogë me dron në ambjentet e burgut të Shënkol
Tentohet të futet drogë me dron në burgun e Shënkollit në Lezhë (FOTO LAJM) Tentohet të futet drogë me dron në burgun e Shënkollit. Mësohet se mbrëmjen e djeshme, persona ende të paidentifikuar ja
Burg se pa në ëndërr Enver Hoxhën, historia e pazakontë e artistit që vuajti 7 vite në burgun e Spaçit (FOTO LAJM) Në fundin e viteve ’70-të, teksa shkruante veprën e tij të famshme “Nëpunësi i Pallatit të Ëndrrave”, shkrimtarit të fam
Kardinali shiptar viziton burgun e Italisë: Hotel me 5 yje në krahasim me atë të Shqipërisë komuniste Kardinali shqiptar 91-vjeçar, At Ernest Simoni, është zgjedhur nga Papa Françesku për të dorëzuar në burgun e ishullit G