E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
999 rezultate për

burgu

"Nuk ka kush ma mban djalin autik", gjyqtarja Hoxha tjetër kërkesë nga burgu Gjyqtarja Enkeleda Hoxha ka dorëzuar një tjetër kërkesë përmes avokatit të saj ku kërkon lirimin nga burgu. Arsyeja
Si u justifikua hajduti shqiptar i arrestuar sapo doli nga burgu: Isha për të pirë ujë Gjykata penale e Brukselit ka dënuar me tre vite burg një shqiptar, i arrestuar për herë të dytë për vjedhje. Për më
U kap me armë e doli nga burgu për 3 ditë, kush është "i forti" që u plagos në Korçë Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. I plagosur është shtetasi Igli Qani 30-
Përplasi për vdekje 7 vjeçaren dy ditë më parë, shoferi del nga burgu Gjykata e Vlorës i ka dhënë vendimin për shoferin Eltar Shaskaj, i cili përplasi për vdekje 7-vjeçaren në Vlorë. Ngja
Efektivi i burgut humbi jetën, kolegu mesazh prekës: Ç'lajm i zi paska qenë ky?! Ditën e sotme një efektiv i Burgut të Rrogozhinës humbi betejë me COVID-19 pas 2 javësh sëmurë. Ibrahim Nezha,
Prej ditësh i shtruar në Infektiv, humb betejën me Covid-19 efektivi i burgut të Rrogozhinës Një efektiv i burgut të Rrogozhinës ka ndërruar pasi nuk e përballoi dot "luftën" me virusin Covid-19. Viktima ësh
Merr flakë godina e shërbimit të provës ngjitur burgut ''313'' Ambientet e shërbimit të provës në Tiranë, në afërsi të burgut 313 dhe SPAK-ut në zonën e ish-stacionit të Trenit janë p
Morën 550 mijë lekë për një leje dyqani: Pas drejtorit, lirohet dhe shefi i Logjistikës së burgut 313 Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsiomit dhe Krimit të organizuar ka lënë të lirë shefin e logjistikës së burgut 313 Florin
Zbulohet çfarë i shkroi gjyqtarja Hoxha KLGJ-së nga burgu Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë sot seancën e dhënies së vendimit për gjyqtaren e Krujës, Enkeleida Hoxha. Nënkry
Të dënuarit në burgun e Shënkollit mbeten mes territ, pa ujë dhe pa ushqime Burgu i Shënkollit ka mbetur prej 24 orësh pa energji elektrike, ujë të pijshëm dhe pa ushqim për të dënuarit. Ka qe
U infektua me COVID-19, shqiptari ndërron jetë në burgun italian Një shqiptar në Itali, ka humbur jetën në ambientet e qelisë, pasi një ditë më parë kishte dalë nga një spital Infektiv
Artan Hoxha zbulon shifrën që paguajnë të dënuarit për të dalë nga burgu Gazetari Artan Hoxha, duke folur për arrestimin e gjyqtares Enkelejda Hoxha, tha se shumat që të dënuarit me burgim të p
Brenda burgut ku po mbahen Thaçi, Veseli dhe Selimi (FOTO LAJM) Gjykata Speciale publikoi akuzat ndaj ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ish-komandantëve të UÇK, të cilët nd
U arrestua me bujë, sa mijëra dollarë ju gjetën në shtëpi Enkeleda Hoxhës Pas arrestimit me urdhër të SPAK, në një banesat e gjyqtares është gjetur një shumë prej 10 mijë dollarësh. Pritet që
Dy shtetet me pagat më të larta në Evropë Referuar të dhënave të fundit, nga përllogaritjet e pagave, rezulton se Zvicra ka pagën e dytë më të lartë mesatare në E
Me kapuç të zi mbi kokë, Enkeleda Hoxha i fshihet kamerave (FOTO LAJM) KIëto janë momentet kur gjyqtarja e Krujës nkeleda Hoxha u arrestua me urdhër të SPAK. Ajo shfaqet me kapuç në kokë d
I dha lirinë Tafilit, Pajas e Dokles: Kush është gjyqtarja që u arrestua sot Gjyqtarja Enkeleda Hoxha është arrestuar ditën e sotme pas urdhrit të dhënë nga SPAK. Gjyqtarja e Krujës më herët ka
Strasburgu rrëzoi padinë e ish-gjyqtares Xhoxhaj, reagon Yuri Kim Ambasadorja amerikane në Shqipëri Yuri Kim ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Strasburgut, që rrëzoi padinë e ish-gj
Gjykata e Strasburgut jep vendimin e parë për procesin e Vettingut Gjykata e Strasburgut ka dhënë vendimin e parë për Vettingun në Shqiperi. Vendimi i referohet rastit të ish-anëtares së
Borussia Dortmund mposhtet nga Freiburg (VIDEO) Borussia Dortmund është mposhtur nga skuadra e Freiburgut në kuadër të javes së 20-të të Bundesligës. Dortmund ka mar