999 rezultate për

burgosur

"Ishte braktisur nga të afërmit", flasin shokët e qelisë së të burgosurit që i dha fund jetës Detaje të reja janë zbuluar nga vetëvrasja e Gjergj Selimit në burgun e Peqinit ditën e sotme. Mësohet se Selimi nuk
Kaloi 18 vite në burg, vetëvaret në qeli i burgosuri Një i burgosur i ka dhënë fund jetës në burgun e Peqinit, duke u vetëvarur. Viktima është identifikuar si Gjergj Seli
Vrau me snajper të burgosurin, rihapen hetimet për Ergys Kolaverin Ditën e sotme është marrë vendimi nga Gjykata e Apelit për të rihapur hetimet për Ergys Kolaverin. Kolaveri është i d
Klauzola e çuditshme e Suarezit, Barcelona e kishte "burgosur" Luis Suarez nuk mund të firmoste me ekipin e Manchester United dhe në rast se largohej me parametra zero nga Barcelona.
Muzikë, kërcim e alkool: Të burgosurit shqiptarë në Greqi bëjnë xhiron e rrjetit Shqiptarët që festojnë në një burg në Greqi janë bërë viral në rrjet. Videoja është regjistruar në burgun Koridhalos
Detaje të tjera për vrasjen makabre të çiftit shqiptar, ku mund të jenë mbajtur para se të copëtoheshin Prokuroria e Firences i ka përqëndruar hetimet për vrasjen e çiftit shqiptar, Shpëtim e Tetuta Pasho, në disa apartamen
Koronavirusi i merr jetën të burgosurit, detajet nga ngjarja Një i burgosur i prekur me Covid-19 ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin Rajonal të Pejës në Kosovë. Në njoftim
"Të burgosurit e Reçit më ngacmojnë", ish banori i BB flet për punën e tij si mjek (FOTO LAJM) Ish banori i Big Brother 7, Valer Kolnikaj ka folur për përvojën e tij si mjek. Ai ishte i ftuar gjatë ditës së sotme
U rikthye me dy gola, Ronaldo: Qëndrova i "burgosur" më shumë se ç'duhej Se sa i rëndësishëm është Cristiano Ronaldo për Juventusin dhe për çdo skuadër që ka luajtur në karrierë, këtë e konfirm
I dënuari me 217 vjet për vrasjen e 48 të burgosurve nuk ka asnjë pendesë: Ishin përdhunues dhe hajdutë Një vrasës serial i mbiquajtur ‘Luciferi’ ka thënë së fundmi se nuk ka asnjë pendesë për vrasjen e 48 të burgosurve.
Kriminale në Turqi, i burgosuri lihet të vdesë në karrige plastike i izoluar (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sëfundmi në burgun e Gumushanes në Turqisë. Ish-nën komisari Mustafa Kabakçioglu u gj
Vjen ndëshkimi për Verdi Moravën, organizatorin e grevës në burgun e Drenovës Verdi Morava, i dënuar në burgun e Peqinit do transferohet në burgun e Drenovës në Korçë. Mësohet se transferimi ësh
Arrestohet stomatologu në Tiranë, futi drogë brenda burgut 313 Stomatologu i burgut 313 në Tiranë është arrestuar pasi shpërndante lëndë narkotike në institicionin e vuajtjes së dënim
Koronavirusi bën namin në burgun e Drenovës, të dënuarit nisen me urgjencë drejt Tiranës Shpërndarja e koronavirusit duket se nuk ka kursyer as burgun e Drenovës në Korçë. Pas analizave të tamponëve të fudn
Dëshmia e ish-të burgosurit: Më dënuan me pushkatim, se ndihmova në arratisjen e nipit të Abaz Kupit Publikohet historia e panjohur e familjes Dajani nga fshati Rrapsh-Starje i Malësisë së Madhe, të cilët edhe pse njihesh
Brenda një prej burgjeve më mizore ku të dënuarit vriten për një dyshek (FOTO LAJM) Burgu i Tacumbu në kryeqytetin e Paraguait, është vend i ekstremeve. Në dukje institucioni mund të duket si parajsa e
I paraburgosuri vari veten te 313-a, nisin hetimet ndaj stafit Gjykata e Tiranës ka kërkuar hetim të stafit të paraburgimit te 313-a, pas vetëvrasjes që kreu disa muaj më parë shtetas
Infektohet me koronavirus punonjësi i burgut Një punonjës në burgun e Shtipit është infektuar me koronavirus. Mësohet se ai nuk ka pasur kontakt me të burgosurit,
Kapet "mat" efektivi i cili fuste lëndë narkotike te të burgosurit Një gjest i çuditshëm i bërë nga një oficer burgu, ngre dyshime se ai mund ti ketë futur një prej të burgosurve një sasi
"Si na i vranë 4 shokët e burgosur në kampin e Laçit", rrëfimi i ish-të dënuarit Publikohen disa nga historitë e panjohura të ndodhura në kampet e burgjet e regjimit komunist të Enver Hoxhës, si kampi