E FUNDIT/ Tre ambasadorë "zbarkojnë" në zyrën e Lleshajt
999 rezultate për

burgjeve

Kush e kërcënoi me jetë Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismailin?! Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili, është kërcënuar me jetë nga persona të paidentifikuar, ndërsa Prokuror
Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili, është kërcënuar me jetë me anë të një mesazhi në telefonin ceular. M
Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitoni
Si e denoncoi mjeku grabitjen kolosale: Mos i operoni më shqiptarët (VIDEO) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka zbuluar një skemë të futjes dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike në b
Del videoja me kallash në krah, Haxholli donte të eliminonte shefin e sigurisë së burgjeve? Një video e publikuar së fundmi tregon një mesazh për Bledar Toçin, autorin e krimit në Kavajë. Në pamjet e publikuar
Atje ku nuk iu ka shkuar mendja, ku i fshehin të burgosurit telefonat (FOTO LAJM) Telefon i fshehur në fundin e dyfishtë të një tenxhereje që është përshtatur për të mos rënë në sy nga kontrollori i bur
Tentativa për eliminimin e Izet Haxhisë, flet drejtori i burgjeve Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili, ka raportuar në Komisionin Parlamentar të Sigurisë lidhur me gjendjen n
Flet drejtori i burgjeve: Situata po normalizohet, të burgosurit VIP izolohen Drejtori i burgjeve Agim Ismaili ka folur sot nga komisioni i Sigurisë lidhur me gjendjen aktuale në burgje ku tha se gj
Janë porositur edhe eliminime nga burgu: Ismaili shpjegon si do të izolohen të dënuarit VIP Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është duke raportuar aktualisht para deputetëve të Komisionit të Siguri
Dënohet policja e burgjeve, krijoi marrëdhënie me të burgosurin për 18 muaj Një zyrtare burgjesh nga Britania e Madhe, e martuar dhe nënë e dy fëmijëve, e cila kishte kryer marrëdhënie intime me n
Qeli speciale për izolimin e mafiozëve, këto janë burgjet ku do qëndrojnë "të fortët" (FOTO LAJM) Qelitë për rregjimin e ashpër 41 Bis janë bërë gati edhe në paraburgimin 313 dhe në burgun e Peqinit. Një grup insti
Tërmeti dëmtoi burgjet, shtohen masat për rrezikun e arratisjeve Lëkundjet e forta të tërmetit kanë shkundur edhe themelet e burgjeve, për këtë arsye ninistrja e Drejtësisë Etilda Gjona
U ther në janar nga mafia e burgjeve greke, shokët e grupit i bëjnë të pabërën Arbër Bakos Arbër Bako u ther në burgun e Koridhalos në janar të këtij viti nga një shqiptar dhe një grek. Mediat greke raportuan se
Pezullohet drejtori i burgut 313, shkak Emiljano Shullazi Burimet thonë se drejtori i burgut "313", Maksim Hamitaj, dyshohej se kishte kryer disa shkelje të cilat sollën vendimin
I zbuluan telefonin në qeli, Gjykata kërkon dënim për të burgosurin Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve kërkon super-burgosjen e tij, për tre muaj dhe një mbikëqyrje të veçantë. Kjo kërkes
"Dosja 339": Ndryshon masa e sigurisë për ish deputeti i PS Arben Çuko Gjykata ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-drejtorin e burgjeve Arben Çukon, duke e lënë me arrest shtëpie. Arben
Liruan "të tmershmin" e Beratit para kohe, arrestohet drejtori i burgut dhe 1 punonjës Drejtori i burgut të Lushnjes dhe një punonjës janë arrestuar, pasi akuzohen se kanë liruar para shlyerjes së dënimit, L
Maliqi shpërthen ndaj Gjonajt për situatën në burgje: Jepi zgjidhje, ose jep dorëheqjen Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar ndaj ministres së Drejtësisë, Eltida Gjonajt. Ai ka deklaruar për gjendjen në burgje s
Rama paralajmëron kryengritësit në Kukës: Do përfundojnë burgjeve Kryeministri Rama zbuloi se 100 persona ishin ata që i bllokuan rrugën, duke mos e kuptuar se do përfundojnë burgjeve. “
Rritet numri i të burgosurve që vdesin burgjeve të Kosovës Numri i të burgosurve që po vdesin gjatë vuajtjes së dënimit këtë vit është më i lartë se vitin e kaluar. Dje, në mos