999 rezultate për

burgje

Kush e kërcënoi me jetë Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismailin?! Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili, është kërcënuar me jetë nga persona të paidentifikuar, ndërsa Prokuror
Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili, është kërcënuar me jetë me anë të një mesazhi në telefonin ceular. M
E jashtëzakonshme! Shqiptarët në burgjet greke po mbledhin ndihma për të prekurit nga tërmeti Tërmeti i fuqishëm në Shqiëpri rënë ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit ka mbledhur shqiptarët anë e mbanë botës
Frikë për jetën në burgje, të dënuarit kërkojnë lirinë pas tërmetit Tërmeti që tronditi Shqipërinë ka sjellë panik dhe frikë edhe te të burgosurit, të cilët kanë bërë thirrje që të lirohen
La Amerikën dhe shkoi në Siri, shqiptari përgjërohet ta kthejnë nga burgjet e ISIS Shqiptarët që i janë bashkuar ISIS-it janë të shumtë. Midis tyre është edhe Lirim Sulejmani. Në 1999 ai shkoi ngë Kosova
Shpëtohen 32 fëmijë nga burgjet e ISIS, nisen me avion ushtarak në Moskë (FOTO LAJM) Një avioni i ministrisë së Jashtme ruse transportoi nga Iraku drejt Moskës 32 fëmijë të militantëve të ISIS. Fëmijët
"Fshesa" në burgje, pushohen nga detyra 24 drejtorë Skandalet nMë burgje u ka kushtuar shumMë drejtorMëve tMë cilMët janMë zvMënMëdMësuar me drejtues të rinj të cilët vijnë
Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitoni
Si e denoncoi mjeku grabitjen kolosale: Mos i operoni më shqiptarët (VIDEO) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka zbuluar një skemë të futjes dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike në b
"Tërmet" në burgje, Gjonaj ndryshon të gjithë shefat e policisë Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj ka bërë ndryshime rrënjësore në burgjet në vend. Burimet pranë ministrisë së Dre
Pamjet nga qelitë, shihni çfarë bëjnë shqiptarët në burgjet angleze (FOTO LAJM) Ministria e drejtësisë në Angli publikoi statistikat për personat në burgje deri në fund të muajit tetor. Nga këto të
Del videoja me kallash në krah, Haxholli donte të eliminonte shefin e sigurisë së burgjeve? Një video e publikuar së fundmi tregon një mesazh për Bledar Toçin, autorin e krimit në Kavajë. Në pamjet e publikuar
Habit Murrizi: Djegia e mandateve, edhe PS do të braktiste mandatin por si lejuan "Unë nuk shoh që zgjedhjet e parakohshme janë vetëm në dorë të shqiptarëve, në bindjen time me aq informacione sa kam, d
Atje ku nuk iu ka shkuar mendja, ku i fshehin të burgosurit telefonat (FOTO LAJM) Telefon i fshehur në fundin e dyfishtë të një tenxhereje që është përshtatur për të mos rënë në sy nga kontrollori i bur
"Shkunden" burgjet, ndryshohen 13 drejtorë Kanë ndryshuar sot thuajse të gjithë drejtorët e burgjeve, në mbarë vendin. Ministria e Drejtësisë bën me dije se ja
Tentativa për eliminimin e Izet Haxhisë, flet drejtori i burgjeve Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili, ka raportuar në Komisionin Parlamentar të Sigurisë lidhur me gjendjen n
Flet drejtori i burgjeve: Situata po normalizohet, të burgosurit VIP izolohen Drejtori i burgjeve Agim Ismaili ka folur sot nga komisioni i Sigurisë lidhur me gjendjen aktuale në burgje ku tha se gj
Janë porositur edhe eliminime nga burgu: Ismaili shpjegon si do të izolohen të dënuarit VIP Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është duke raportuar aktualisht para deputetëve të Komisionit të Siguri
Dënohet policja e burgjeve, krijoi marrëdhënie me të burgosurin për 18 muaj Një zyrtare burgjesh nga Britania e Madhe, e martuar dhe nënë e dy fëmijëve, e cila kishte kryer marrëdhënie intime me n
Qeli speciale për izolimin e mafiozëve, këto janë burgjet ku do qëndrojnë "të fortët" (FOTO LAJM) Qelitë për rregjimin e ashpër 41 Bis janë bërë gati edhe në paraburgimin 313 dhe në burgun e Peqinit. Një grup insti