999 rezultate për

burg

Prokuroria kërkon që Martinaj të mbetet në burg Prokuroria e Tiranës kërkoi rrëzimin e kërkesës së Martinajt si të pabazuar, ndërsa shtoi se nga hetimet pozitat e tij j
Si shkoi procesi i votimit të sotëm në burgje? Në burgun e Idrizovës, të drejtën e votës sot patën mundësi ta shfrytëzojnë 817 persona të dënuar si dhe 41 persona në d
Kush po i vret shqiptarët në burgjet greke? Dyshime se ngjarjet nisin nga një marrëveshje e prishur Burgjet greke janë kthyer në një varrezë të vërtetë për të burgosurit shqiptarë, ku për 17 muaj janë therur ose helmuar
Dy muaj të tjerët pataburgim për serbin e akuzuar për krime lufte në Kosovë Të dyshuarit për krime lufte Zoran Gjokiq nga Peja, i është zgjatur paraburgimi edhe për dy muaj me dyshimin se gjatë lu
5 vjet burg kush prek policin, kurse mjekët, infermierët dhe mësuesit po rrihet përditë Drafti i qeverisë për ndryshimet në Kodin Penal pritet të prekë 3 elementë. Ashpërsimin e dënimit mbi goditjet ndaj puno
U ther në burgun e Trikalas nga rusët, ky është identiteti i shqiptarit Kanë dalë në pah fotot dhe identiteti i shqiptarit i mbetur i vdekur disa ditë më parë në burgun famëkeq të Trikalasë në
Manja: Burg kush godet policët Kreu i Komisioneve të Ligjeve Ulsi Manja i fituar në një program televiz tha se do të ketë ndryshime në Kodin Penal.
E FUNDIT/ Del nga burgu Ervis Martinaj Ervis Martinaj ka dalë sot nga qelia e paraburguimit pas gjashtë muajve që mbahej atje për shkak të ngjarjes së rendë që
Super aksion i policiës, arrestohet i arratisuri nga burgu Një operacion i gjerë i policisë është ndërmarrë sot në rajonin e Vushtrrisë në kërkim të një personi të arratisur nga B
Del nga burgu polici që u akuzua nga e mitura se e përdhunonte Ish-pjesëtari i Policisë së Kosovës, Vesel Veseli, i akuzuar për përdhunim të një vajze të mitur, është liruar sot nga p
Rama: 10 vjet burg për ata që vrasin qytetarët me produkte me kimikate dhe të skaduara Kryeministri Edi Rama paralajmëroi ndëshkime të ashpra ndaj atyre që abuzojnë me sigurinë ushqimore duke theksuar se dën
Burgjet greke po kthehen në kasaaphanë për shqiptarët Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha përmes një statusi në “Facebook” ka reaguar pas vrasjes së një të riu shqiptar në
Risi në Superiore, FSHF përcakton gjyqtarë të huaj për javën 32 Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije se në javën e 32-të të Superiores do të gjykojë një treshe nga Luksemburg
Tre thika! Si e therën rusët 29 vjeçarin shqiptar në burgun grek Një 29 vjeçar shqiptar është therur me thika nga dy të burgosur rusë në burgun e Trikallas në Greqi. Mediat greke raport
Barbari në burgun grek të mbushur me shqiptarë: Të dënuarit me kancer lihen të vdesin si qen (VIDEO) KUJDES! PAMJE TË RËNDA NË GALERI! Greqia është vendi me sistemin më të keq të burgjeve në Bashkimin Europian,
Vritet një tjetër shqiptar në burgjet greke Një tjetër shqiptar është vrarë sot në burgjet greke. Gazetari Shpëtim Zinxhirija me banim në Athinë bën me dije se ngja
Zbulohet skandali, mishi i lopëve të sëmura shkon nëpër burgjet shqiptare Pas problematikës së hedhjes së lopëve dhe të brendshmeve të tyre në landfillin e Lushnjes, gazetarët e Fiks Fare shkuan
Kalojnë muajin e mjaltit në burg, kishin keqtrajtuar fëmijët Të porsamartuarit Daniel Richards dhe Kymberely Frederick kaluan një muaj mjalti të paharrueshëm. Edhe sikur të kishi
Shqiptari flet nga burgu grek: Po na kalbin kot me burgime të përjetshme (VIDEO) Gazetari shqiptar në Greqi Shpëtim Zinxhirija ka publikuar një bisedë me një shqiptar të burgosur në Patra, ndaj të cili
Grabitja në Rinas, "daja" nga Kosova lihet në burg Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur të lejë la në burg pa afat Ragip Hajdinin, shtetasin nga Kosova të arrestuar disa