999 rezultate për

burg

Trafikuan 2.5 ton drogë drejt Italisë para dy viteve, gjykata lë në burg dhe punonjësit e doganës Për grupin që trafikoi 2.5 ton drogë në Itali dy vite më parë Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendi
I dënuar me 15 vite burg në Itali, arrestohet 51-vjeçari nga Durrësi Në prangat e policisë së Durrësit ka rënë një 51-vjeçar pasi rezultonte i dënuar me 15 vite burg. Nga policia është a
Vetëm 6 muaj burg për policin që përdorte vajzat për prostitucion Gjykata Themelore në Gjilan, e ka dënuar sot policin Fatlum Shabani, si përgjegjës të një qendre masazhi ku është ushtru
Historia e rrallë: Tifozi merr leje nga burgu për të parë Partizanin kampion pas 26 vitesh Dashuria për futbollin dhe, mbi të gjitha, për ekipin e zemrës nuk njeh pengesa. Madje, as kur bëhet fjala për… burgun.
Trejsi Sejdini feston daljen e të dashurit nga burgu me të brendshme e duke tymosur cigare (FOTO LAJM) Me të brendshme të bardha dhe duke tymosur cigare, Trejsi ka vendosur të shfaqet mjaft e kuruar pak javë pas telasheve m
Shpenzuan 81 euro për 2 hamburger e 2 kapuçino, fatura shokon turistët 81 euro 2 hamburger e 2 kapuçino, fatura shokuese bëhet virale në rrjetet sociale. Kjo vizitë në Vatikan i ka kushtua
Vdes në burgun e Idrizovës shqiptari nga Shkupi Xhengis Xhemaili nga Shkupi ka ndërruar jetë në burgun e Idrizovës në Maqedoni. 54 -vjeçari ishte dënuar me 13 vite
Bosi shqiptar nga burgu i vdekjes grek jep alarmin: Po na zhdukin një nga një I etiketuar si "Bosi i Mafias së burgut" të Koridhalos në Greqi, Klodian Lekocaj, është shfaqur në mediat shqiptare.
Doktorët nuk burgosen o të mjerë! Edvin Prifti* Dr. Enes Hafizi, eshte arrestuar dhe ndodhet ne burg. Kjo m'u tha rastesisht dje ne oren 23.30 nga
DOKUMENTI/ Enver Hoxha: Si i pushkatuam para reparteve partizane 14 ballista e legalista Qarkorja e 25 qershorit 1945/ Emrat e të pushkatuarve dhe të dënuarve me burgim nga gjyqet ushtarake, në qershor ’45, me
Shantazhoi ish-të dashurën me video, lihet në burg 17-vjeçari Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë ka përcaktuar masën e sigurisë "Arrest në burg" për 17-vjeçarin David Kovaçi, i cili
Dy shqiptarë janë dënuar për vjedhje në Francë, deklarata e njërit prej tyre është qesharake Dy shqiptarë të cilët kanë vjedhur 5 banesa në francë janë në dënuar me burg nga drejtësia franceze. Shqiptarët 24 dhe
Kim Kardashian mban premtimin, liron të burgosurit Kim Kardashian duket se po i qëndron besnike premtimit të saj, për të luftuar për reformën e burgjeve. CNN ka shkruar
Çfarë mund të ndodhë nëse qëndroni për një kohë të gjatë pa gjumë Qeveria ruse, gjatë fundit të viteve 1940, zgjodhi pesë burrat që u konsideruan si armiq të shtetit për të marrë pjesë n
Dy lojtarë të Kombëtares Ruse dënohen me burg Dy llojtarët që janë pjesë e Kombëtares së Rusisë janë dënuar me burg pasi janë përfshirë në një përleshje në një lokal
Bosnja dënon me 10 vite burg Veselin për krime lufte (FOTO LAJM) Drejtësia në Sarajevë dënoi një grua me dhjetë vjet burgim për vrasjen e një djali 12 vjeç serb, gjatë luftës në Bosnje
Basha: Klevis Balliun nuk e trembin dot me burg Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet sot në një vizitë në Korçë. Gjatë fjalës së tij ai nuk ka lënë pa
Me sa vjet burg mund të dënohet Loredana Lorenda është arrestuar nga policia zvicerane, pasi një çift nga Zvicra po e akuzon se ajo i ka mashtruar ata për t’i ma
E quajtën "Eskobari i Ballkanit", Klement Balili dënohet me 10 vite burg Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 15 vite burg Klement Balilin, por ai do të vuajë vetëm 10, për shkak se më herët
Përfundon seanca gjyqësore, sa burg rrezikon Klement Balili Ka përfunduar seanca e sotme gjyqësore në ngarkim të Klement Balilit, i etiketuar si “Eskobari i Ballkanit”. Avokati