999 rezultate për

burg

260 milion euro për 17 km rrugë! Rama gjen stilin për të mos hyrë në burg prej skandalit me Milot-Balldren Kontratat e miratuara nga Kuvendi kanë dy përfitime të forta për palët. E para, qeveria përjashtohet nga hetimi seps
CNN publikon foton, si u vra shqiptari në burgun famëkeq të Greqisë (FOTO LAJM) CNN-i grek ka publikuar fotot e shenjave të dhunës në trupin e 34-vjeçarit shqiptar Bandiol Tusha alias Bardhyl Tusha, i
Basha kërcënon hapur Ramën nga Kurbini, do përfundosh në burg Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvillaur ditën e sotme njëtakim me qytetarët e Kurbinit. Përvecc thirjes se
I dënuar me burg dhe i shpallur në kërkim, arrestohet 42 vjeçari (VIDEO) Një tjetër person i shpallur në kërkim për prodhimin e narkotikëve është arrestuar pak më parë në Durrës. Forcat e polic
Gjoba e deri në 2 vite burg për këdo që vret kafshët Një ligj i ri është vendosur kundrejt mbrojtjes së kafshëve. Ky ligj parashikon dënim me gjoba e deri në 2 vite burg për
10 fakte interesante rreth McDonald’s Sot është një ndër rrjetet e restoranteve më të famshme, me pika të ndryshme nëpër botë. McDonald’s, megjithëse sot i
Dy vite burg kush vret qen dhe mace në Shqipëri Vrasja apo keqtrajtimi i kafshëve shtëpiake mund të kushtojë shtrenjtë në Shqipëri. Komisioni Parlamentar i Veprimtarive
Serbia nxjerr nga burgu zyrtarin e Kosovës Autoritetet serbe kanë liruar pas tre ditë mbajtje në paraburgim punëtorin e Administratës Tatimore të Kosovës Marjan Gj
U kap në mal, momenti i arrestimit të 42 vjeçarit (VIDEO) Një person i shumëkërkuar është vënë në pranga falë efektivëve të policisë Shkoder në zbatim të operacionit "Dukagjin".
Kishte marrë lejë nga burgu dhe s’ishte kthyer në qeli, arrestohet 36-vjeçari në Fier Thyen lejen e dhënë nga IEVP Fier duke mos u kthyer më në vendin e kryerjes së dënimit, kapet dhe ndalohet shtetasi i sh
Përfitoi nga leja e burgut dhe u arratis, bie në pranga 36 vjeçari Policia e Fierit ka vënë në pranga një 36-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur në kërkim. Shtetasi Gentjan Taullaj, kish
Mbrojtësi i Salzburg refuzon Shqipërinë dhe Kosovën, bashkohet me Austrinë Mbrojtësi i Salzburgut, Albert Vallçi është ftuar nga kombëtarja e Austrisë për dy ndeshjet e ardhshme kualifikuese kund
Plas lufta në burgje, vriten 55 të burgosur Sipas të dhënave të autoriteteve, 55 të burgosur kanë vdekur nga shpërthimi i dhunës në katër burgje të pjesës perëndimo
Del nga burgu i dyshuari për vrasjen e Majollarit, nëna e trishtuar tregon prapaskenat Pas një viti nga vrasja e Marjo Majollarit në Tiranë prokuroria nuk ka asnjë të dyshuar dhe të arrestuar. Me kërkesë të
"Ushtar" i bosit të mafias shqiptare në burgjet greke, arrestohet shqiptari i arratisur Nuk i ka zgjatur shume arratia shqiptarit, qe nje dite me pare u arratis nga burgu grek se bashku me nje te denuar tjete
I vranë babain në atentat! Historia e bujshme e shqiptarit që u arratis nga burgu grek Policia greke ka arrestuar 23-vjeçarin shqiptar që u arratis mbrëmjen e së hënës nga burgu i Avlonës në Greqi. Albiano X
U arratisën nga burgu grek, zbulohet identiteti i dy shqiptarve Është zbardhur identiteti i të arratisurve nga burgu grek. I arratisur është Albion Shezairi 22 vjeç banor në Galaci, A
Pjesë e Mafies së Burgjeve, kush është shqiptari që u arratis sot nga burgu? Arratisen nga burgu i Avlonas në Greqi dy shqiptarë. Dy të burgosurit u arratisën nga pjesa e kuzhinës së burgut mbrëmje
Goditën gardianen, si u arratisën të burgosurit shqiptarë Janë zbardhur detaje të reja nga arratisja e pak minutave më parë e dy të burgosurve shqiptarë në burgun e Avlonës në Gr
Ngjarja e plotë, arratisen dy të burgosur shqiptarë në Greqi Arratisen nga burgu i Avlonas në Greqi dy shqiptarë. Dy të burgosurit u arratisën nga pjesa e kuzhinës së burgut mbrëmje