999 rezultate për

buqeta

Buqeta me trëndafila e dhurata luksoze, surprizohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Melinda Ademi, festoi 25-vjetorin e lindjes. Këngëtarja nuk ka postuar ende fotografi nga festa që ka
Buqeta e luleve mbërrin në hapësirë (VIDEO) Kur bëhet fjalë për lulet, japonezi, Makoto Azuma është ai që po bën me to atë çfarë nuk kanë arritur shumë njerëz në bo
Nuse këtë verë, këto janë lulet perfekte për ty (FOTO LAJM) Buqeta e luleve, është një detaj shumë i rëndësishëm në ditën më të bukur të një vajze, sa merr një vëmendje të veçantë
Princ Harry dhe Meghan Markle nxjerrin një tjetër sekret nga dasma! Detajet e dasmës mbretërore po plotësohen në një të tëre dhe më në fund po ndahen me publikun. Pak ditë më parë u shpall
Si të veproni që buqeta juaj me lule t’i rezistojë kohës ajzat i duan shumë lulet, dhe një buqetë e dhuruar, shpesh edhe pa ndonjë arsye por thjesht për ta kujtuar, i bëjnë ato
Ja pse buqeta e nuses në dasmë është e rëndësishme Traditat që duhet të zbatohen për një dasmë si veshja e fustanit të bardhë apo të mos e shohësh nusen me fustanin e bard
Si të bëni që buqeta juaj t’i rezistojë kohës Vajzat i duan shumë lulet, dhe një buqetë e dhuruar, shpesh edhe pa ndonjë arsye por thjesht për ta kujtuar, i bëjnë ato
Nga bizhuteritë tek buqetat me lule, ja dhuratat luksoze që i bënte fansi "i çmendur" Luanës (FOTO LAJM) Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua në xhamin
"Nuk mund t'i tymosësh trëndafilat", ja "buqeta" me lule që bëri xhiron e botës (FOTO LAJM) Dje ishte një ditë e shënuar për të dashuruarit, ndërsa dyqanet nëpër rrugë ishin të stërmbushura me luleshitës. Por
Buqeta me lule pa pusull pas çdo shfaqjeje për Olta Gixharin Aktorja e njohur Olta Gixhari është duke u angazhuar për të dhënë shfaqjen e saj me të re “Opera për 3 grosh”. E ftuar n
Renato Myrtaj: Buqeta me lule që më çuan mua, bënë mirë që Basha t'ia çojë Berishës (VIDEO) Renato Myrtaj, djali i viktimës së 21-janarit Faik Myrtaj, në një intervistë për alb365.com ka akuzuar opozitën për kërc
Rama-Dades: Deri në Kongres, karafil më ke mua Deputetja Arta Dade ka mbajtur të njëjtën linjë humori me kryeministrin Rama, referuar festës së sotme dhe buqetave me l
Lule për Mamaqin? Ja me kë e krahason veten (FOTO) Ermal Mamaqi nuk ndalet me humorin e tij, ndërsa me anë të një fotoje të postuar në Facebook, ka vënë në lojë bukuroshen
Kush i'a zbukuron ditën Luanës? (FOTO LAJM) Luana Vjollca thyen rekordin për marrjen e buqetave me trëndafila, e këtë gjë e kanë vënë re edhe ndjekësit dhe miqtë e
Luana mbulohet nga trëndafilat për ditëlindje Me rastin e ditëlindjes, një tjetër buqetë e madhe me trëndafila i janë dhuruar bukuroshes Luana Vjollca. Prezantues
Gëzuar ditëlindjen kryeministër! Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, sot mbush 45 vjeç. Ndonëse për çdo njeri është e rëndësishme një ditë e tillë, dhe